Izlazak iz rodilišta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    kikica22


    Bok curke,zene kako god  termin je 3.7 i razmisljala sam da bebu iznesem u bodicu dugih rukava i nekakvim hlacicama i tanke carapice…mislite da je to previse s obzirom da je ljetna beba ili je to ok?

    mi smo išli van iz rodilišta lani 20.7 imao je hlačice i benkicu dugi rukav ali tanki pamučni materijal, hlačice za zatvorenim stopalima i bez čarapica.. padala je lagano kišica pa sam stavila tetru preko njega do auta i svejedno je bio znojan kad smo stigli doma jer je bila sparina

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • DodaV

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moze savjet 
    Trebam rodit sredinom 9-og mjeseca— sta da obucem bebi ?

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ja bi bodibenkicu dugih rukava i hlacice one dolje zatvorenih stopala.. Ak ce bit hladnije,pokrijes dekicom, ako ne ti je to.. I kapicu tanku

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Sandra26

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobar dan! Nama je termin 27.8. Prva bebica. Isto se razmisljam i neznam sa kime se savjetovati sto obuci bebici pri izlasku iz rodilista dali kratki rukav ili dugi rukav? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Sandra

    Dobar dan! Nama je termin 27.8. Prva bebica. Isto se razmisljam i neznam sa kime se savjetovati sto obuci bebici pri izlasku iz rodilista dali kratki rukav ili dugi rukav?


    Po preporuci mamica s kikachima beba treba izaći iz bolnice s dugim rukavima bez obzira na to kaj je ljeto jer su malene još i nemogu regulirati temperaturu tak da ću ja svoju mrvicu za nekih 10ak dana u dugo obući,uzeti kapicu i dekicu😍

  • Deleted user

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila dvoje u BiH,oboje zimske bebe.Sjećam se da sam ih dobro oblačila i stavljala u one korpe za bebe.Moja sestra je rodila krajem juna prošle godine i znam da su bile ogromne vrućine.Bebi je obukla ono kao all in one tj gegice i carapice a stavila je u korpu kao i ja.Ako ćeš je na jastuk stavi joj neki šeširić ili kapicu da je dodatno zaštitiš.Sretnoo 💓

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Ja sam curu rodila 14.7, vani bilo +40 kad smo isle doma. Obukla joj bodi kratkih rukava, carapice i tajcice. Prekrila ju teteom u jajetu. Do doma se oznojila iako kazu da se tako mali ne mogu znojiti. 
    Pomeni je suvisan dugi rukav ako je vani toplo. Isto kako se beba moze pothladiti, tako se moze i pregrijati.
     Ljeti su kapice totalno suvisne kao i dugi rukav i deke..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Pokrila ju tetrom*

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ana0401

    ana0401

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Prva beba, a termin mi je 04.01. Za izlazak sam joj planirala obući štramplice, hlačice sa stopalima, bodi dugi rukav, vesticu, kapicu i pokriti ju toplom dekicom. Nadam se da je to okej s obzirom da odmah iz bolnice idemo u auto u kojem će biti toplo. 

    Lota 🌷 7.1.2019.
    Dora 🌷 18.4.2022.

  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    ana0401

    Prva beba, a termin mi je 04.01. Za izlazak sam joj planirala obući štramplice, hlačice sa stopalima, bodi dugi rukav, vesticu, kapicu i pokriti ju toplom dekicom. Nadam se da je to okej s obzirom da odmah iz bolnice idemo u auto u kojem će biti toplo.


    Ako bude toplo kao ove godine, nemoj stramplice. Ja sam rodila 6.1., izasli 8.1. i bilo je 16 stupnjeva taj dan. Obukli bodi benkicu dugi rukav i pamucno odijelo (zatvorene nogavic, dugi rukavi) bez kape i carape, do auta ga prekrila tankom dekicom..

    Aymee

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.