Izlazak iz rodilišta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    kums nemam odgovor na tvoje pitanje, samo da prokomentiram..
    ja ću im dati nešto kao sok, kekse.. ništa pretjerano ako mi bude dobro i udobno tamo, ako budem imala neko loše iskustvo s njim nema šanse da ću im bananko čokoladicu kupit..
    (ako babica bude tako dobra da izbjegnem pucanje/rezanje ma i na ručak je vodim)

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Ma jok, nema ti toga više, ionako ti babica ne sprema bebu, spremaju ti je sestre na odjelu babinjača i tak ideš odmah van. Ti se oblačiš, sestra oblači bebu i skupa pičite kući. Sad tvoje je ako želiš da nešto pokloniš sestrama na tom odjelu, ali koliko sam ja vidjela nije praksa, jer ih je pun kufer i uopće ne znaš kome bi kaj dao da se drugi ne uvrijede.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ako nesto zelite ja mislim da je najbolje uzet neke kekse i sok pa da se svi skupa pocaste…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar kums

    kums

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

     onda po zaslugama hahahahahah

    big girls don't cry…………………………………………………………………………………………….
    ……………………..they eat :D

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    ja ne planiram ništa nikom ostavljati…to je njihov posao i za njega su plaćene…nisam ih ja ni nitko drugi tjerao da izaberu to kao životni poziv i njim se bave…moje mišljenje je da to ostavljanje “poklona” je još uvijek živo samo na našim područjima (u principu mislim da na zapadu to nikad ni nije bilo toliko zastupljeno) i dok se to nepromijeni naš sustav nebude funkcionirao kako treba…u ostalom zašto onda nebi svi svima nešt ostavljali i tetama na blagajni, smećarima, stričekima na baušteli i ostalim radnicima

    to je moj stav…pa sad tko se slaže slaže a tko ne kaj mu ja mogu

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Meni je bez veze davat osoblju cvijeće, bombonjere… I ja radim u zdravstvu i neugodno mi je ako mi neko da nekaj, osjećam se korumpirano i prljavo :D

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    piper


    ja ne planiram ništa nikom ostavljati…to je njihov posao i za njega su plaćene…nisam ih ja ni nitko drugi tjerao da izaberu to kao životni poziv i njim se bave…moje mišljenje je da to ostavljanje "poklona" je još uvijek živo samo na našim područjima (u principu mislim da na zapadu to nikad ni nije bilo toliko zastupljeno) i dok se to nepromijeni naš sustav nebude funkcionirao kako treba…u ostalom zašto onda nebi svi svima nešt ostavljali i tetama na blagajni, smećarima, stričekima na baušteli i ostalim radnicima

    to je moj stav…pa sad tko se slaže slaže a tko ne kaj mu ja mogu

    ni ja im nisam nista dala jer su placene za taj posao i nisam ni razmisljala da bih nekog potkupljivala poklonima…
    ali eto…svatko kako zeli… nemam nista protiv ako netko drugi zeli dati…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Ja uopće nisam razmišljala o “poklonima” ali donijet sok i kekse mi zvuči skroz ok. 
    Ne čini mi se to kao nešto loše ili kao potkupljivanje, više kao znak pažnje.
    Isto kao šta bi da su mi majstori doma skuhala kavu i kupila sok i nešto za prigrist.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    kao sto sam navela… svatko kako zeli.. nemam nista protiv..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Jednom sam dugo bila u bolnici i medicinske sestre su mi značile svijet cijeli jer bez te dvije bi mi tih mjesec dana bili pakao tako da sam im iz zahvalnosti na trudu i ljubaznosti htjela ostaviti bilo kakvu “nagradu” za trud i ljubav koji pokazuju prema poslu.

    Moram prokomentirati da je u “zapadnim” zemljama napojnica uključena u cijenu usluge stoga kada ovdje konobaru/ici ostavim tringelt znam i zašto ili zašto ne.
    Teta na blagajni isto skupi sitniša tokom dana , radnik većinom dobije pivu ili gablec od poslodavca …

    Tko voli neka izvoli ali kada nama budu plaće i uvjeti rada kao u zapadnim zemljama složiti ću se sa prije navedenim komentarima.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.