Izlazak iz rodilišta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar brcka1902

    brcka1902

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Mnogi traže da im se nosi..i čak znaju biti neugodni s komentarima ako im netko ne donese nešto. 
    Svi mi radimo za svoju plaću a ne za darove, ok lijepo se čovjeku vidi da ljudi cijene njegov trud ali ovo što se kod nas događa stvarno nije u redu.Znam da neki doktori znaju imati u ordinacijama pune ormare ne lijekova i potrepština nego kave i bombonjera pogotovo od strane starijih pacijenata.
    Zašto bi netko tko je donio poklončiće imao bolju uslugu od mene ako ništa ne donesem…nitko ne pita da li imaš uopće što jesti doma a ne još i donositi doktorima (prije dok su ljudi imali bolji standard ok ali sada kad ljudi masovno kopaju po kontejnerima i jedva preživljavaju iz mjeseca u mjesec, što se hrpetina lijekova mora plaćati a prije nisu, ljudi masovno ne dobivaju plaće za svoj rad, i onda da se još unatoč zabrani traže razni poklončići- strogo osuđujem). 
    Nažalost znam da je praksa u nekim bolnicama i da ako platiš odmah, možeš obaviti neki pregled jer je uređaj slobodan(da imam love otišla bih privatniku) a ako ne onda čekaj po mjesec dana minimalno na taj isti pregled…ono majku im j**** za tih mjesec dana-navela sam mjesec ali se čeka i po par mjeseci do godine dana na neke preglede, tko živ tko mrtav (prema pacijentima se ponašaju kao prema brojevima). 
    Ispada da ljudi ne smiju biti bolesni…kao da to žele biti.
    I onda meni kažu da kaj sam razočarana općenito u sustav i u ljude…jednostavno jer se izgubila ona minimalna doza humanosti. Čak mi je gore kad vidim da se za prava životinja svi bore a što je s ljudskim pravima? Svakodnevno čitamo u novinama i objavljuju u vijestima da se moraju skupljati novci za bolesnu djecu koja su teško bolesna za liječenje vani, zar su naši doktori nesposobni? A unatoč tome iziskuju veće plaće i još i te darove…

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Brcka slažem se s tobom! Evo mi smo imali nažalost priliku imati dugotrajno liječenje, i stvarno sam zahvalna doktorici koja je izliječila moju S, ali ostalo je na tome. Nikad nije tražila ništa zauzvrat, čak ni ovo najbizarnije. Smatram da je to njihov posao za koji su se opredjeljili i da nema potrebe im nešto nositi. Tako smo bar dobili dojam što se nje tiče, ali praksa pokazuje drugačije. Nisu svi doktori isti, kako na kojeg naiđeš…

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Draga brcka, ako znaš za takve ružne primjere, ako te ucijene, drugi put im zaprijeti novinarima!
    Svi smo mi plačeni za svoj posao i ja se osobno jako loše osjećam kad mi neko  želi nešto poklonit jer kao, onda ću bolje napravit! Meni su svi pacjenti isti i svakome posvećujem istu pažnju i za svakog dam sve od sebe da napravim najbolje što znam i mogu! Ponekad ako smo se stvarno jako mučili i kad ide doma, ako mi pokloni neku čokoladu il jabuku, to mi je lijepo :) Al ako odmah na početku hoće dat neznam kaj i još naglasi da mu se bolje napravi, jaooooooo

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Brcka - potpisujem tvoj post 100 posto.
    Missha - jako mi je drago da ima tako savjesnih medicinara kao što si ti - iako osobno mislim (ili se bar nadam) da je vas u većini. Tihoj većini, ali ipak većini. :)

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Meni je bilo u jednu ruku smijesno, a u drugu zalosno kad je u TA uletila zenska I dosla sestri na prijemu da je ona ta I ta I da radi kao medicinska sestra u nekoj poliklinici I da bi ona odma na pregled posto su kolegice I donila neku bombonjeru. Sestra na prijemu bila zakon I sprasila je da ceka kao I mi ostale, bas ju je po*rala. Hehe :P

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Luki :D Baš ju je lijepo obrisala :D :D :D  Tak joj i treba :D
    Mene su znali pitat da zašto ne spomeda znam tog i tog pa da me prek reda puste :D Ma najbolje. Isto sam na bolovanju ko i druge žene i ak one čekaju, ko sam ja da se guram?!

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    slažem se u potpunosti s gornjim postovima…a to sam već i napisala…smatram da nikog netreba dodatno nagrađivati (a pogotovo ne davati u naprijed) za ono za što je plaćen, naravno ovdje nemislim na beneficije koje pojedine firme daju svojim zaposlenicima zbog uspješnosti u poslu nego na ljude koji pojedinu uslugu koriste

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    missha


    Luki :D Baš ju je lijepo obrisala :D :D :D  Tak joj i treba :D
    Mene su znali pitat da zašto ne spomeda znam tog i tog pa da me prek reda puste :D Ma najbolje. Isto sam na bolovanju ko i druge žene i ak one čekaju, ko sam ja da se guram?!

    Daa. Bas se pola TA pocelo smijati. Svaka ti cast. Tako bi I ja postupila. Mene bi bilo sram traziti tako nesto preko reda jer I sama znam kako ljudi cekaju kao I ja I kako bi mi bilo da mi se tako netko progura preko reda. Mada je cesto bilo bas takvih situacija kada bi isli preko reda, samo se meni ne da svadat s ljudima oko toga tko je kad na redu jer bas takvi su nedokazivi pa im nema smisla ista govoriti. :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Ma ja se ne guram preko reda kad čekam na blagajni ili šalteru (osim ak me sami ne pozovu) - na što imam “pravo”, a kamoli da se guram preko reda u TA - i da imam vezu. To mi je zbilja bezveze..

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Iskrica1347


    Ma ja se ne guram preko reda kad čekam na blagajni ili šalteru (osim ak me sami ne pozovu) - na što imam "pravo", a kamoli da se guram preko reda u TA - i da imam vezu. To mi je zbilja bezveze..

    Pa da..Dok sam bila trudna su me stariji ljudi pitali da zasto se ne proguram ispred na blagajni npr. u ducanu, bili su me pustali ispred sebe pa sam im rekla da mi nije problem cekati, isto tako kad sam morala ici na mup sam uredno cekala bez guranja bez icega, ali sam tamo dobila vrata u leda od nekog majmuna kojemu se nije dalo cekati pa me doslovno izgurao I zalupio vratima (ona vrata sto se otvaraju s obje strane). Sramota je da oni kojima je najlakse pricekat se najvise guraju, a covjek koji jedva stoji na nogama sto od starosti sto od bolesti pusta ispred sebe.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.