Izlazak iz rodilišta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Je li preporučljivo iznositi dijete u autosjedalici i kasnije u tome voziti??mislim,iako je po zakonu,a je li dobro za bebina leđa to?hm…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    cedevita


    Je li preporučljivo iznositi dijete u autosjedalici i kasnije u tome voziti??mislim,iako je po zakonu,a je li dobro za bebina leđa to?hm…

    Neka rodilista ti cak nece dati da odvezes dijete bez autosjedalice. Beba u njoj ne smije biti dugo i na strani zakon, tako je jedno sigurno dijete prevoziti u autu. Ja ne bih riskirala i prevozila ga ikako drugacije.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Znači morala bi biti ona nosiljka ili autosjedalica?

  • LanaEma

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Ja sam isto mislila da te sjedalice “jaja” nisu udobne i da mi je beba a pogotovo tek rođena previše spigana ali mi je ortoped rekao da su te sjedalice namjerno takve jer je beba tako i u trbuhu savijena i da nis ne smeta

    18.12.2013

  • Prugica

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Iznošenje bebe u autosjedalici bi trebalo zakonom propisati

    Naš je naravno iznesen u AS i odmah mu se svidjela :)

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    o.k,onda odlično 

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    odlicno onda.. 

  • Avatar nemononame

    nemononame

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Ja svoju nikad nisam stavljala u jastuk…iz bolnoce je isla u onoj kosari, a ne u autosjedalici, ali mi smo 50-ak metara od bolnice pa smo si to dopustili, nakon toga je uvijek bila u autosjedalici kad smo u autu…

  • luciana

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Starijeg sam sina dovezla doma u košari, s tim da sam ja sjedila pored njega na zadnjem sjedištu. Ovog mlađeg sam rodila sred ljeta, 5.08. Obučen je bio u bodić s kratkim rukavima, čarapice, kapica, u autosjedalici-“jajetu”, prekriven tetrapelenom. Ne znam koliko je njima zaista vruće, kad su donedavno bili u maternici na temperaturi od oko 37 stupnjeva. U rodilištu je bio u jastuku kojeg sam držala otvorenim. I nije se znojio. A onda i  kod kuće je volio biti pokriven dekicom iako je temperatura u kući znala biti i preko 30 stupnjeva (a vani 38! - baš tih dana kad sam ja rodila).

  • Avatar M@Mfakini

    M@Mfakini

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Baš i ja imam nedoumicu kako obući fakina za izlazak iz rodilišta termin kraj 7 mj u planu mi je što smo mu kupili tregerice tanke traper kratke,bodić kratkih rukavića,majčica isto kr. rukavića,kapica,čarapice i dekica za nedaj bože naravno u as jaje. Blizanci su mi bili zimski pa nije bio toliko problem ali ove vručine već sada pa mislim da ovo nebu ni preveć ni premalo,a u pripremu bum stavila i dugo sve da me nebi u bolnici zezali ako nije sve dugo

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.