Izlazak iz rodilišta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar reina2731

    reina2731

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Rodila sam 2011 kraj 7.mj. Izašao je van u tankom bodiju dugi rukav i gegama na tregere, u as. Doma je bio samo u bodiju kratki rukav jer je to ljeto bilo pakleno.

  • Avatar reina2731

    reina2731

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    I dajte, ako vani ne puše leden vjetar s kišom, šta će bebi kapa? Navući ćete im teren za uhobolje.

    I as svugdje i uvijek. Spigano? Ne znam baš da su u trbuhu izvaljeni ko daske. Jaje je maternični položaj.

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    :D Svi stariji stalno viču da je djetetu zima i da se treba obuć i stavit kapu. Vani 40 piči, ja bebačicu obukla samo u bodić i izašla sa šeširićem van u hladovinu se pozdravit sa susjedom, a ovi me napali da bum dijete prehladila jer sam ga tak razgolitila :O Ma….

  • Avatar kums

    kums

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    što obući za izlazak iz rodilišta 23.11 jesen-zima ???????

    big girls don't cry…………………………………………………………………………………………….
    ……………………..they eat :D

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    kums


    što obući za izlazak iz rodilišta 23.11 jesen-zima ???????

    Ja sam 26,11 obukla traperice, tanju majcu i debelu vestu, nisam se htjela gomilati s kaputom ili jaknom i dobro sam napravila, lakše ti je nositi i bebu i primiti ju, nego da si sva zabundana, i nisam pogriješila, u autu je ionako bilo vruće tak da to prolazi.
    Vrijeme je bilo hladno, ali nije ništa padalo.

  • Avatar kums

    kums

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    a šta si obukla bebici??

    big girls don't cry…………………………………………………………………………………………….
    ……………………..they eat :D

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Bebici sam obukla:bodi kratki rukavi, majca preko toga, dolje trenirkica i gore termo gornji dio trenirkice i kapica, s time da je bila umotana u debelu dekicu, uzela sam i vunenkasti skafander ali mi je sestra u bolnici rekla da nema potrebe, one obuku bebe, ionako uđeš u topli auto, a bebici je taman. Tak i tak si cca pet minuta vani s njom dok se smjestiš u auto,

  • Avatar kums

    kums

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Kakav je obicaj u zagrebu sta se daje babicama kad vam daju dijete?

    big girls don't cry…………………………………………………………………………………………….
    ……………………..they eat :D

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    kums


    Kakav je obicaj u zagrebu sta se daje babicama kad vam daju dijete?

    Na što misliš?

  • Avatar kums

    kums

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    evo u Šibeniku je bio običaj da tata donese cvijeće i bombonjeru koju daje babici a ona njemu daje bebu , da li to je isto i u ZG ili kao u ZD toga nema???

    big girls don't cry…………………………………………………………………………………………….
    ……………………..they eat :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.