inseminacija kod prof. Šimunića/poliklinika ivf

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nicaivo

    nicaivo

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    @Mrvica11 baš mi je žao :(

    imaš li plan za dalje? IVF možda?

    👩🏽 30 - sve ok, hormoni ok, prohodnost jajovoda OK, AMH 31,3, terapija: Euthyrox 50
    👨🏻 32 - OK, od dodataka - Profertil
    1. i 2. IUI (Poliklinika IVF) 11/23 & 01/24- PC - Ovitrelle, Cyclogest ❌
    3. IVF (Poliklinika IVF) 02/24. - 2.dc Rekovelle, 5.dc Ganirelix, 9.dc štoperica, 11.dc aspiracija - 2🥚-❌
    4. IVF (BetaPlus) 04/24 - 2dc Gonal F150, 7dc Orgalutran, 11dc Ovitrelle, 13dc aspiracija-8🥚-5 oplođenih-3 blastice,1 vraćena, 2🐧- beta❌
    05/24 dijagnostička histeroskopija ✅️

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    nicaivo

    @Mrvica11 baš mi je žao :(

    imaš li plan za dalje? IVF možda?


    I meni,ali sta je tu je, kad ti ides na sljedecu? Pa ja planiram dalje na IVF,nadam se da su mi s njim vece sanse. 

  • Avatar nicaivo

    nicaivo

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Ja sam htjela još jednu inseminaciju ovaj mjesec, međutim nakon što sam pila Euthyrox 25 za štitnjaču mjesec i pol dana, TSH mi se nije nimalo spustio i doktor mi je preporučio da ipak preskočimo inseminaciju ovaj ciklus i odradimo ju idući kad se malo sredi TSH. Sad mi je povećao terapiju s 25 na 50 pa se nadam da će mi se TSH spustiti. Trenutno mi je 3,5 i ciljamo da se spusti barem na 2,5… toliko mi je to sad dodatno čekanje teško palo :( 

    👩🏽 30 - sve ok, hormoni ok, prohodnost jajovoda OK, AMH 31,3, terapija: Euthyrox 50
    👨🏻 32 - OK, od dodataka - Profertil
    1. i 2. IUI (Poliklinika IVF) 11/23 & 01/24- PC - Ovitrelle, Cyclogest ❌
    3. IVF (Poliklinika IVF) 02/24. - 2.dc Rekovelle, 5.dc Ganirelix, 9.dc štoperica, 11.dc aspiracija - 2🥚-❌
    4. IVF (BetaPlus) 04/24 - 2dc Gonal F150, 7dc Orgalutran, 11dc Ovitrelle, 13dc aspiracija-8🥚-5 oplođenih-3 blastice,1 vraćena, 2🐧- beta❌
    05/24 dijagnostička histeroskopija ✅️

  • Avatar nicaivo

    nicaivo

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Vjerujem da je IVF najbolja opcija, istina da je dosta agresivniji tretman u usporedbi s inseminacijama, ali džabe kad očito slabo uspijevaju :(

    👩🏽 30 - sve ok, hormoni ok, prohodnost jajovoda OK, AMH 31,3, terapija: Euthyrox 50
    👨🏻 32 - OK, od dodataka - Profertil
    1. i 2. IUI (Poliklinika IVF) 11/23 & 01/24- PC - Ovitrelle, Cyclogest ❌
    3. IVF (Poliklinika IVF) 02/24. - 2.dc Rekovelle, 5.dc Ganirelix, 9.dc štoperica, 11.dc aspiracija - 2🥚-❌
    4. IVF (BetaPlus) 04/24 - 2dc Gonal F150, 7dc Orgalutran, 11dc Ovitrelle, 13dc aspiracija-8🥚-5 oplođenih-3 blastice,1 vraćena, 2🐧- beta❌
    05/24 dijagnostička histeroskopija ✅️

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    Je istina,evo ja dana si betu odradila da potvrdim, idem u 1 mjesec u postupak IVF, dotad cu malo odmorit i uzivat u bozicnim blagodatima,sta je tu je,vjerujem vise u IVF. Ne znam zasto uopce forsiraju te inseminacije ako su tako male stope uspjesnosti.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.