inseminacija kod prof. Šimunića/poliklinika ivf

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • iva18

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    inseminacija kod prof. Šimunića

  • iva18

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    bok cure, zanimaju me iskustava inseminacije u poliklinici ivf :) hvala svima 

  • Avatar darijam

    darijam

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja bila prije par dana na prohodnji jajovoda i jajovodi skroz bez otpora prohodni. Imam policisticne jajnike i moj najveci problem je sto nema ovulacije, tako da kod sljedeceg ciklusa idem na inseminaciju u polikliniku IVF, vodi me dr. Maricic.. kakva su vasa iskustva? Kada krecete na inseminaciju u istu? 

  • iva18

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    ja sam bila proslu srijedu… za sad sam prezadovoljna sa svim u poliklinici, od samog pristupa pa nadalje. na kraju sam isla na inseminaciju kod dr. Maricica :)

    molim cure sa bilo kakvim iskustvima sa inseminacijom (ne samo u poliklinici ivf) da se jave da malo aktiviramo ovu temu. 

  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Ja imam policistične jajnike i pokušavam zatrudniti već godinu dana. U tih godinu dana sam skidala polipe, obavila prohodnost jajnika (uredno), izvadila nalaze (hormoni uredni), jajnici su uredni, ovulaciju imam, mužev spermiogram uredan, ali bebe nigdje…Moj problem je endometrioza i polipi. Zadnje sam skinula u ožujku ove godine i opet su mi se vratili. Dok god ih imam ne mogu ostati trudna. Osim toga, rečeno mi je da zbog polipa i operacija moja maternica je puna ožiljaka, što smanjuje šanse za trudnoću i povećava šanse za tumor nakon 50-te…
    Uglavnom, krećem s cervikalnim brisevima, nakon toga idem opet vaditi polipe kod doktora Maričića u IVF (on mi je skinuo i prethodna 2 puta), te ću krenuti s inseminacijom.
    Zna li netko cijenu tog postupka? Može li se dobiti preko HZZO? 

    Osim toga pijem gynositol, duphaston i čaj od vrkute. Ako imate još neki čarobni napitak molim vas predložite :D

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak –>07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar darijam

    darijam

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Lijekove kupili preko privatnog recepta  u ljekarni uz nalaz iz poliklinike ivf ( femara 2.5, menopur injekcije od 75mg .. 10 ih je u pakiranju, te štoperica Ovitrelle 250  sve ukupno platili 2000 kn (jer barem u mojem slucaju ginekolog kod kojeg imam karton kaze da mi ne moze dati preko zdrastva jer se kao Femara koristi kod lijecenja raka dojke). 
    Sam postupak inseminacije kolko vidim po cijeniku poliklinike dode 2700 kn al se svaka folikulometrija naplacuje 250 kn (potrebne su 3, znaci jos dodatnih 750 kn) 
    Krajem ovog mjeseca idemo u postupak takoder kod dr Maricica te se javim cim doznam kako i sta.
    Ako imate kakav savjet pitanje ili slicno javite se, tu smo jedna za drugu🎀💗

  • Avatar darijam

    darijam

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    A sto se tice inseminacije cula sam da se moze dobiti 3 puta pravo na inseminaciju te nakon toga ivf. Ak ne uspije preko hzzoa, al naravno dugo se ceka

  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    držim ti fige! Javi kako je prošlo, mene isto čeka uskoro :)

    Meni su iz IVF poliklinike rekli da inseminacija ne ide na uputnicu. Cijena je 2700 kn?

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak –>07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar darijam

    darijam

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Osobno nisam pitala nigdje preko hzzoa jer sam znala s obzirom na moje godine (25) da cu dugo cekati na sve, ali sam citala po forumima i cula od poznanica da se preko hzzoa ima pravo na 3 inseminacije a tek onda ako ne uspije dobijes pravo na ivf.
    Da. Sam postupak inseminacije 2700 kn. Sve ostalo potrebno naplacuje se dodatno ( lijekovi, folikulometrije itd.) 
    Javim☺️

  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Bok Darija,

    hvala ti na odgovoru.
    Moguće onda da IVF poliklinika nije dogovorila HZZO za inseminaciju…
    Ja imam 28, pa isto ne znam kad bih to dočekala.
    Hvala ti na info za cijenu. Ja idem idući tjedan vadit brisece cerviksa, onda dogovaram skidanje polipa s dr Maričićem, pa nakon toga inseminacija. Nadam se da će brisevi biti ok i da ću uspjeti sve u ovoj godini riješiti.

    Sretno i berićetno sa postupkom! :)

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak –>07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.