inseminacija kod prof. Šimunića/poliklinika ivf

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dahlia

    Dahlia

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Pa evo nisam pametna.🫤
    Moram kao sluzbeno vaditi betu, jer su mi rekli da im javim nalaz.. mozda da me stave na listu za jos jedan pokusaj.. ne znam ni koliko bi ovaj put cekala..(?!)

    Ne znam,kad vrtim film mislim da je sve bilo cudno odradjeno i fulano.. da su od 4 folikula sva 4 prazna, znak je samo da nije pogodjena ovulacija i da je bila greska u stimulaciji. 
    Pa bila sam trudna krajem prosle godine (imala missed), nije da je to nemoguce, tako da me to bas dodatno frustrira.
    Jos mi ne bi bilo toliko krivo da je sve odradjeno do kraja. Da je napravljen transfer kak spada i da nije uspjelo i gotovo..a ovako je zapravo propao pokusaj..🤷‍♀️
    Mozda mi zapravo tijelo samo govori da je vrijeme da stanem.
    Mislim da su ovo trenuci kad nas život grubo probudi i objasni da nismo više ono sta mislimo da jesmo i da su godine tu.. mogu se osjecati odlicno, al biologija je cisto nesto drugo😏

  • Avatar darijam

    darijam

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    zenice kako ste?  ima li sta novoga kod vas? 🫂😊🙏

  • Palma2023

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Heej, evo ja sam na bolovanju- strogo mirovanje. U petak sam prokrvarila s ugrušcima, ali gestacijska stoji na mjestu pa ćemo vidjeti što se događa s nama. Ušla sam u 6.tt. Sad me lagano strah hoće li srce prokucati. U četvrtak idem na uzv. Prije 3 dana se vidjela mala točkica. Nadam se da raste i da je sve u redu. 

    Kako ste vi? 😊

    👩 29g, nalazi uredni
    🧔‍♂️ 33g, nalazi uredni
    1. IUI 8/2023 ✅️
    12.dpiui beta: 85.6, 14.dpiui beta: 229.3
    18.dpiui beta: 1625.0
    6.tt ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Poz  svima.
    Nije me bilo nekih dva mj mozda ciklusi su mi loduzi jednom dobim 30 jednom cak 48 prije dva mj 48dan doslo.

    Krajem 8mj predala papire 
    Fali mi vit d oila sam ga 42samo imam min treba 75 uz to sam dobila letrozol 40e nisma dobila nego kupila al uz recept
    Isla sam 8dan na uzv i bio 1folikul malen skroz sta ocekivat od ciklusa koji varira sve do 45/48dana 

    Nakon toga su me narucili tri dana iza na 11dan ciklusa rekli da su se pojavili na lijevoj strani 2-3mislim mali , narucili me opet na 13dan tad sam bas bila ljuta jer je bila subota.
    Taxi mi ne vozi s kojim inace idem j, auto nemam gdje ostavit jedino negdje dalje od bolnice, moram stic jos i na posao u 14h
    Ugl planirala sam odgodit zvala i rekli su mi da ak odgodim prekidamo s postupkom…

    Uspjela ja tako doci i sad kazu mi da je folikul 18mm endometrij je 7mm
    I da si na 14dan ciklus aned dam injekciju i pon inseminacija.
    Zamislite na 15dan ciklusa! Uz klomifen mi je bilo na 20dan ovulacija.

    U pon opet prije posal ja dodem u 8 rano jako i suprug preda spermiogram , kazu u pola 12se vratite, joj cekala sam do 13h tamo…obavili to i jedva stigla doc kuc na vrijeme za posao jedva(a na poslu ne pricam nikome jer su svi trac babe :D )
    Ugl nez folikul kolko je bio al endometrij je bio 9mm taj dan.
    Ugl prosle g je bilo 18% slabo pokretnih , u 4mj je bilo 40% a trazi se 38% 
    I sad kad je dao sjeme za inseminaciju na tom mom nalazu pise inseminacija i asthenozoosperia .

    Sta to znaci da se nalaz opet pogorsao?  Nisu napisali koliko je los…

    I sad ne znam kakve su sanse inseminacije uopce 
    Pijem folacin i duphastone narednih 15dana 3tablete na dan (ako se tako pise) …

    Jako sam razocarana jer kazu u grupi zene da ako je spermiogrma los da su sanse nikakve, mnoge pisu kako je njihov spermiogrma bio super i nisu uspjele .

    Jako mi je tesko putovatbu zg i uskladit to s poslom…
    Ne zelim bolovanje jer ce mi skidat stimulaciju a stimulacija mi 2tis -2.500kn i stvarno ne zelim na bolovanje jer cu bit onda pod stresom u iscekivanju…
    Ima li ovdje lijepih vijesti da je neka uz los spermiogram imala inseminacijubi da je uspjelo?

    I ja bi na ivf da bude sigurnije al imam 25g partner 29g i sad njima je to kao mladi smo mozda uspije..tri g braka ne pazimo, zajedno zivimo 6g

    Ne razumijem dal su oni prepisali stari nalaz mozda ili su na ovaj novi napisali realno stanje sjemena?
    Imao je dva nalaza pa ne znam jesu li samo prepisali ili napisali prema datom uzorku prosli tjedan…

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Htjela bih cut vase misljenje zbog spermiograma, iskreno ne zelim se nadati ako je stvarno iUi bio uzaludno…

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Palma2023

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Silver Moon

    Poz svima.
    Nije me bilo nekih dva mj mozda ciklusi su mi loduzi jednom dobim 30 jednom cak 48 prije dva mj 48dan doslo.

    Krajem 8mj predala papire
    Fali mi vit d oila sam ga 42samo imam min treba 75 uz to sam dobila letrozol 40e nisma dobila nego kupila al uz recept
    Isla sam 8dan na uzv i bio 1folikul malen skroz sta ocekivat od ciklusa koji varira sve do 45/48dana

    Nakon toga su me narucili tri dana iza na 11dan ciklusa rekli da su se pojavili na lijevoj strani 2-3mislim mali , narucili me opet na 13dan tad sam bas bila ljuta jer je bila subota.
    Taxi mi ne vozi s kojim inace idem j, auto nemam gdje ostavit jedino negdje dalje od bolnice, moram stic jos i na posao u 14h
    Ugl planirala sam odgodit zvala i rekli su mi da ak odgodim prekidamo s postupkom…

    Uspjela ja tako doci i sad kazu mi da je folikul 18mm endometrij je 7mm
    I da si na 14dan ciklus aned dam injekciju i pon inseminacija.
    Zamislite na 15dan ciklusa! Uz klomifen mi je bilo na 20dan ovulacija.

    U pon opet prije posal ja dodem u 8 rano jako i suprug preda spermiogram , kazu u pola 12se vratite, joj cekala sam do 13h tamo…obavili to i jedva stigla doc kuc na vrijeme za posao jedva(a na poslu ne pricam nikome jer su svi trac babe :D )
    Ugl nez folikul kolko je bio al endometrij je bio 9mm taj dan.
    Ugl prosle g je bilo 18% slabo pokretnih , u 4mj je bilo 40% a trazi se 38%
    I sad kad je dao sjeme za inseminaciju na tom mom nalazu pise inseminacija i asthenozoosperia .

    Sta to znaci da se nalaz opet pogorsao? Nisu napisali koliko  


    Hej, oni ti napišu u tom trenu kakvo je stanje na spermiogramu. S time da trebaš znati da svaki put kad muž da uzorak može biti drugačije. Tebi je dovoljan onaj jedan plivač da bude sve ok. 😊 Misli pozitivno. Nadam se da će uspjeti, vidim da ti je debljina endometrija super, tako je i meni bilo i uspjelo je. Držim sretnice da uspije i vama. Javi kako je bilo. Sad samo smireno ovih dana. Nemoj se puno naprezati, odmaraj malo više. 

    👩 29g, nalazi uredni
    🧔‍♂️ 33g, nalazi uredni
    1. IUI 8/2023 ✅️
    12.dpiui beta: 85.6, 14.dpiui beta: 229.3
    18.dpiui beta: 1625.0
    6.tt ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 262

    Prijavi adminu

    Cure ima li kakvih novosti kod vas, da li je neka u novom postupku ili u iscekivanju? 

  • Avatar Artig

    Artig

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Heeej cure, nadam se da ste sve dobro! Evo naš put je skoro pri kraju 😍. Želim vam svima isto što prije ❤️❤️❤️

    👩30, 👨35
    PCOS, povišen prolaktin
    3/23 AIH = 💓
    Baby H 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 262

    Prijavi adminu

    Artig bravoo, želin ti da šta prije primiš svoju srećicu u naručje :)))) Imam jedno pitanje ako mi može koja dati savjet. Ugl krenula sam na 2. inseminaciju budući da je prva bila neuspješna ( a ne polažem velike nade ni u drugu, ali ajde da ih ispucam ) i koristila sam od 3 - 8 DC klomifene. Išla na folikulometrije i danas 14 dan ciklusa mi kaže da taj folikul kojeg doktorica prati otpočetka je 19 mm i da je endometrij idealan, da kupim ovulacijske trake i javim ishod. Traka je pokazala blijedu crticu kao pozitivnu i pozvana sam sutradan ujutro na inseminaciju, ali bez štoperice ( koja se koristila 1 put) . Ugl ja i muž smo imali odnos jutros prije pregleda ( srijeda)  jer sam bila uvjerena da će mi danas biti štoperica a u petak inseminacija, e sad da li mi preporučate da ih zove i da im rečem da smo imali odnos jer me strah da spermiogram nebi bio lošiji ili da idemo tamo pa da vidimo kakav će biti? I ima li itko iskustva sa AIH bez štoperice?

  • Avatar Artig

    Artig

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Mrvica11

    Artig bravoo, želin ti da šta prije primiš svoju srećicu u naručje :)))) Imam jedno pitanje ako mi može koja dati savjet. Ugl krenula sam na 2. inseminaciju budući da je prva bila neuspješna ( a ne polažem velike nade ni u drugu, ali ajde da ih ispucam ) i koristila sam od 3 - 8 DC klomifene. Išla na folikulometrije i danas 14 dan ciklusa mi kaže da taj folikul kojeg doktorica prati otpočetka je 19 mm i da je endometrij idealan, da kupim ovulacijske trake i javim ishod. Traka je pokazala blijedu crticu kao pozitivnu i pozvana sam sutradan ujutro na inseminaciju, ali bez štoperice ( koja se koristila 1 put) . Ugl ja i muž smo imali odnos jutros prije pregleda ( srijeda) jer sam bila uvjerena da će mi danas biti štoperica a u petak inseminacija, e sad da li mi preporučate da ih zove i da im rečem da smo imali odnos jer me strah da spermiogram nebi bio lošiji ili da idemo tamo pa da vidimo kakav će biti? I ima li itko iskustva sa AIH bez štoperice?

    Hvala ti. 💗 Hmm, meni je općenito čudno kad nekima idu sa štopericom, drugima ne pa mi je opet to bez štoperice nekako ciljanje u prazno. Nadam se da se varam i da će ti uspjeti! Ja sam pila klomifen, još 2 dana pikala Gonal-F i uzela štopericu i onda išla na inseminaciju.
    Kako je prošlo? Kakav je bio spermiogram? Načelno bi trebalo apstinirati 2,3 dana prije inseminacije da se nakupi, ali opet, jedan je dovoljan. 😊

    👩30, 👨35
    PCOS, povišen prolaktin
    3/23 AIH = 💓
    Baby H 🩷
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.