inseminacija kod prof. Šimunića/poliklinika ivf

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar darijam

    darijam

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje, dobila danas menstruaciju tak da sutra zovem u polikliniku ivf.. Drzite fige💝

  • Avatar darijam

    darijam

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje, dobila danas menstruaciju tak da sutra zovem u polikliniku ivf.. Drzite fige💝

  • Avatar Mimizmimi

    Mimizmimi

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    darijam

    Pozdrav drage moje, dobila danas menstruaciju tak da sutra zovem u polikliniku ivf.. Drzite fige💝


    Sretno 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞

    🚺 86, endometrioza, AMH:2021: 18.13, 2023: 9
    Sonohsg:✅️ 🚹 83 ✅️
    9/22 biokem.
    Pokusavamo: 6/21
    Poliklinika IVF
    12/22 IUI 👎
    1/23 IVF (10 dana Gonal 200IU, 5 dana Cetrotide, Ovitrelle/Decapeptyl) ➡️ 7🥚 ➡️ 7 oplođeno ➡️ ET 2 trodnevna 👎 (nema ☃️)
    7/23 novi postupak - odgođeno, luteinska cista 5x5
    8/23 2. stimulirani - elonva 150 + gonal 75 / gonal 150+cetrotide / ovitrelle+decapeptyl-8 folikula 1🥚➡️ET 3dnevni

  • Avatar darijam

    darijam

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Mimizmimi

    darijam

    Pozdrav drage moje, dobila danas menstruaciju tak da sutra zovem u polikliniku ivf.. Drzite fige💝

    Sretno 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞


    Pozdrav, u kojem ste vi procesu? Zaboravila sam Vas uopce pitati 🥰🥰 drzim i ja vama 🤞🤞🤞🤞🤞

  • Avatar Mimizmimi

    Mimizmimi

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    darijam

    Mimizmimi

    darijam

    Pozdrav drage moje, dobila danas menstruaciju tak da sutra zovem u polikliniku ivf.. Drzite fige💝

    Sretno 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞

    Pozdrav, u kojem ste vi procesu? Zaboravila sam Vas uopce pitati 🥰🥰 drzim i ja vama 🤞🤞🤞🤞🤞


    Čekam mengu (za 2-3 dana) i onda redom sve za 1. inseminaciju koja će (ako sve bude po planu) biti ovaj mjesec. Možemo i na ti  ja ću se odmah prebaciti :) u kojoj si ti fazi?

    🚺 86, endometrioza, AMH:2021: 18.13, 2023: 9
    Sonohsg:✅️ 🚹 83 ✅️
    9/22 biokem.
    Pokusavamo: 6/21
    Poliklinika IVF
    12/22 IUI 👎
    1/23 IVF (10 dana Gonal 200IU, 5 dana Cetrotide, Ovitrelle/Decapeptyl) ➡️ 7🥚 ➡️ 7 oplođeno ➡️ ET 2 trodnevna 👎 (nema ☃️)
    7/23 novi postupak - odgođeno, luteinska cista 5x5
    8/23 2. stimulirani - elonva 150 + gonal 75 / gonal 150+cetrotide / ovitrelle+decapeptyl-8 folikula 1🥚➡️ET 3dnevni

  • Avatar darijam

    darijam

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Mimizmimi

    darijam

    Mimizmimi

    darijam

    Pozdrav drage moje, dobila danas menstruaciju tak da sutra zovem u polikliniku ivf.. Drzite fige💝

    Sretno 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞

    Pozdrav, u kojem ste vi procesu? Zaboravila sam Vas uopce pitati 🥰🥰 drzim i ja vama 🤞🤞🤞🤞🤞

    Čekam mengu (za 2-3 dana) i onda redom sve za 1. inseminaciju koja će (ako sve bude po planu) biti ovaj mjesec. Možemo i na tija ću se odmah prebaciti :) u kojoj si ti fazi?


    Evo ja u utorak imam prvu folikulometriju.. a od th. trenutno sam na Femari 2,5mg 1x1.. pijem ju  od petka i osjecam se za sad normalno  tj. uobicajeno ☺️😊

  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Znači sve tri smo na inseminaciji ovaj mjesec :)
    Ja trebam dobiti mengu 16.12. 

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak –>07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mimizmimi

    Mimizmimi

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Sad sam se sjetila da nisam napisala cijenu lijekova… 6 femara i 3 menopura sam platila 470 kn. U poliklinici sam dobila popis 3 ljekarne koje prodaju te lijekove na komad… pa kolko ti treba. Ugl. 1 femara je 7,05 kn, a 1 menopur je 142,32 (+ neka sića za injekcije).
    Sretno cure 🤞🤞🤞
    Javite se kako napredujete :)

    🚺 86, endometrioza, AMH:2021: 18.13, 2023: 9
    Sonohsg:✅️ 🚹 83 ✅️
    9/22 biokem.
    Pokusavamo: 6/21
    Poliklinika IVF
    12/22 IUI 👎
    1/23 IVF (10 dana Gonal 200IU, 5 dana Cetrotide, Ovitrelle/Decapeptyl) ➡️ 7🥚 ➡️ 7 oplođeno ➡️ ET 2 trodnevna 👎 (nema ☃️)
    7/23 novi postupak - odgođeno, luteinska cista 5x5
    8/23 2. stimulirani - elonva 150 + gonal 75 / gonal 150+cetrotide / ovitrelle+decapeptyl-8 folikula 1🥚➡️ET 3dnevni

  • sreca12

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    darijam

    Mimizmimi

    darijam

    Mimizmimi

    darijam

    Pozdrav drage moje, dobila danas menstruaciju tak da sutra zovem u polikliniku ivf.. Drzite fige💝

    Sretno 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞

    Pozdrav, u kojem ste vi procesu? Zaboravila sam Vas uopce pitati 🥰🥰 drzim i ja vama 🤞🤞🤞🤞🤞

    Čekam mengu (za 2-3 dana) i onda redom sve za 1. inseminaciju koja će (ako sve bude po planu) biti ovaj mjesec. Možemo i na tija ću se odmah prebaciti :) u kojoj si ti fazi?

    Evo ja u utorak imam prvu folikulometriju.. a od th. trenutno sam na Femari 2,5mg 1x1.. pijem ju od petka i osjecam se za sad normalno tj. uobicajeno ☺️😊


    Pozdrav draga,kako je prosla prva folikulometrija?Ja čekam mengu i onda postupak sve isto kao i kod tebe pa me bas zanima 😊

  • Avatar darijam

    darijam

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Pozdraav, 
    Znaci dva folikula 10mm.. jedan na lijevom i jedan na desnom al reko dr. Da za sad to nije nista znacajno i ordinirao mi da odmah danas i sutra primim injekciju menapura ( injekcija peće dosta al nista sto se neda izdrzat) endometrij uredan. U cetvrtak idem opet popodne tako da javim dalje.. 
    I neznam jel znate al ugl sve folikulometrije se placaju na kraju proseca tj. Kad se placa na kraju postupak cijeli onda se i folikulometrije..tako da po meni super jos i bolje da je sve odjedanput.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.