inseminacija kod prof. Šimunića/poliklinika ivf

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Je li prošlo sve uredu?

    :)

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak –>07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar darijam

    darijam

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Ej, jos uvijek nismo otisli jer sam se tjednima borila sa krvarenjem.. ocito hormoni rade svoje (promjena posla stres  i sve ostalo) .. trenutno sam na duphastonu pa nakon istog krecemooo, javim! 

  • Avatar Mimizmimi

    Mimizmimi

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja idem na AIH kod dr. M. u IVF polikliniku početkom 12.mj. Obavila sam sve testove, bila na konzultacijama i sad čekam… Prvi dojam dr. mi je da je vrlo stručan, pristupačan i normalan… Što ne utječe na ishod postupka, ali sve je puno opuštenije i ljepše kad je dr. takav… Ne polažem prevelike nade, ali kako je netko već napisao (ne znam da li na ovoj temi ili nekoj drugoj), netko mora biti i dio uspješne statistike… Vidjet ću… kako bilo da bilo dogovorene su dvije inseminacije i nakon toga IVF. Javim kako je prošlo. Sretno svima i da budete dio uspješne statistike 

    🚺 86, endometrioza, AMH:2021: 18.13, 2023: 9
    Sonohsg:✅️ 🚹 83 ✅️
    9/22 biokem.
    Pokusavamo: 6/21
    Poliklinika IVF
    12/22 IUI 👎
    1/23 IVF (10 dana Gonal 200IU, 5 dana Cetrotide, Ovitrelle/Decapeptyl) ➡️ 7🥚 ➡️ 7 oplođeno ➡️ ET 2 trodnevna 👎 (nema ☃️)
    7/23 novi postupak - odgođeno, luteinska cista 5x5
    8/23 2. stimulirani - elonva 150 + gonal 75 / gonal 150+cetrotide / ovitrelle+decapeptyl-8 folikula 1🥚➡️ET 3dnevni

  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Joj, taj stres je dana uzrok svemu i svačemu. Samo polako i hrabro! Držim fige

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak –>07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 

    doktor Maričić je stvarno odličan. Ja idući tjedan idem kod njega već treći put na skidanje polipa (endometrioza, policistični jajnici…), a nakon toga na inseminaciju. Vjerovatno ću morat pričekat nekoliko ciklusa da se sve dolje oporavi i posloži.
    Čula sam da je stopa uspješnosti za AIH mala, ali kao što si rekla, netko mora biti i u tim sretnim brojkama!
    Sigurno je lakše svemu pristupiti kad je doktor empatičan i optimističan kao Maričić.
    Ako nije tajna, možeš li napisati cijenu inseminacije u IVF-u?
    Ja skidanje polipa plaćam 4000, pa pretospostavljam da se inseminacija kreće u tom rasponu.

    Lijep pozdrav

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak –>07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mimizmimi

    Mimizmimi

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Zelena123

    Pozdrav,

    doktor Maričić je stvarno odličan. Ja idući tjedan idem kod njega već treći put na skidanje polipa (endometrioza, policistični jajnici…), a nakon toga na inseminaciju. Vjerovatno ću morat pričekat nekoliko ciklusa da se sve dolje oporavi i posloži.
    Čula sam da je stopa uspješnosti za AIH mala, ali kao što si rekla, netko mora biti i u tim sretnim brojkama!
    Sigurno je lakše svemu pristupiti kad je doktor empatičan i optimističan kao Maričić.
    Ako nije tajna, možeš li napisati cijenu inseminacije u IVF-u?
    Ja skidanje polipa plaćam 4000, pa pretospostavljam da se inseminacija kreće u tom rasponu.

    Lijep pozdrav


    Cijena je tu negdje… idući tjedan idem kupit lijekove pa ću zbrojit to i sam postupak. Dali su mi u poliklinici cjenik, ali baš sam išla pogledat, ostao mi je na poslu. Javim sutra kolko je sam postupak. Ja si računam tu cijenu, gore - dolje nešto sa svim. Uglavnom, pogledam pa javim 

    🚺 86, endometrioza, AMH:2021: 18.13, 2023: 9
    Sonohsg:✅️ 🚹 83 ✅️
    9/22 biokem.
    Pokusavamo: 6/21
    Poliklinika IVF
    12/22 IUI 👎
    1/23 IVF (10 dana Gonal 200IU, 5 dana Cetrotide, Ovitrelle/Decapeptyl) ➡️ 7🥚 ➡️ 7 oplođeno ➡️ ET 2 trodnevna 👎 (nema ☃️)
    7/23 novi postupak - odgođeno, luteinska cista 5x5
    8/23 2. stimulirani - elonva 150 + gonal 75 / gonal 150+cetrotide / ovitrelle+decapeptyl-8 folikula 1🥚➡️ET 3dnevni

  • Avatar Mimizmimi

    Mimizmimi

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Cijena postupka: 2700 sam postupak inseminacije + posebno folikulometrije (250x3). Znači ukupno 3.450.
    Tu nisu uključeni lijekovi, ali kako sam napisala po njih idem idući tjedan pa ću saznati cijenu.

    🚺 86, endometrioza, AMH:2021: 18.13, 2023: 9
    Sonohsg:✅️ 🚹 83 ✅️
    9/22 biokem.
    Pokusavamo: 6/21
    Poliklinika IVF
    12/22 IUI 👎
    1/23 IVF (10 dana Gonal 200IU, 5 dana Cetrotide, Ovitrelle/Decapeptyl) ➡️ 7🥚 ➡️ 7 oplođeno ➡️ ET 2 trodnevna 👎 (nema ☃️)
    7/23 novi postupak - odgođeno, luteinska cista 5x5
    8/23 2. stimulirani - elonva 150 + gonal 75 / gonal 150+cetrotide / ovitrelle+decapeptyl-8 folikula 1🥚➡️ET 3dnevni

  • Avatar darijam

    darijam

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Mimizmimi

    Cijena postupka: 2700 sam postupak inseminacije + posebno folikulometrije (250x3). Znači ukupno 3.450.
    Tu nisu uključeni lijekovi, ali kako sam napisala po njih idem idući tjedan pa ću saznati cijenu.


     Pozdrav, Lijekovi  cca 2000 kuna.. injekcije tablete i stoperica u mojem slucaju

  • sreca12

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    darijam

    Lijekove kupili preko privatnog recepta u ljekarni uz nalaz iz poliklinike ivf ( femara 2.5, menopur injekcije od 75mg .. 10 ih je u pakiranju, te štoperica Ovitrelle 250 sve ukupno platili 2000 kn (jer barem u mojem slucaju ginekolog kod kojeg imam karton kaze da mi ne moze dati preko zdrastva jer se kao Femara koristi kod lijecenja raka dojke).
    Sam postupak inseminacije kolko vidim po cijeniku poliklinike dode 2700 kn al se svaka folikulometrija naplacuje 250 kn (potrebne su 3, znaci jos dodatnih 750 kn)
    Krajem ovog mjeseca idemo u postupak takoder kod dr Maricica te se javim cim doznam kako i sta.
    Ako imate kakav savjet pitanje ili slicno javite se, tu smo jedna za drugu🎀💗


    darijam

    Lijekove kupili preko privatnog recepta u ljekarni uz nalaz iz poliklinike ivf ( femara 2.5, menopur injekcije od 75mg .. 10 ih je u pakiranju, te štoperica Ovitrelle 250 sve ukupno platili 2000 kn (jer barem u mojem slucaju ginekolog kod kojeg imam karton kaze da mi ne moze dati preko zdrastva jer se kao Femara koristi kod lijecenja raka dojke).
    Sam postupak inseminacije kolko vidim po cijeniku poliklinike dode 2700 kn al se svaka folikulometrija naplacuje 250 kn (potrebne su 3, znaci jos dodatnih 750 kn)
    Krajem ovog mjeseca idemo u postupak takoder kod dr Maricica te se javim cim doznam kako i sta.
    Ako imate kakav savjet pitanje ili slicno javite se, tu smo jedna za drugu🎀💗


    Pozdrav draga,da li je postupak inseminacije prosao kako treba?

  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    ja sam jučer bila na skidanju polipa u doktora Maričića. Zakazali smo inseminaciju za prosinac. Dobila sam upute da kupim Femar tablete i krenem ih uzimat drugi dan ciklusa. Od nalaza još muž i ja moramo izvaditi HIV, hepatitis i sifilis čini mi se. Danas moram zvati doktoricu za uputnice. Tako se radujem što napokon mogu krenuti s tim. Nadam se božićnom čudu :).

    Mimi hvala na cjeniku, tako sam nešto i računala.
    Darija kako si?

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak –>07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.