Imena za bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Odin - neobično, ali ne na loš način. sviđa mi se 👌🏻

    [lilypie.com]

  • landa

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    I meni ELENA - ELEgantNA ,  nježna i lijepa princeza  :-) ime sa prekrasnim značenjem!

  • landa

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Elena - ELEgantNA , prekrasna, inteligentna djevojka - tako ju zamišljam :-)

  • Cherrylane

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Istok :) 

  • Cherrylane

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Odin mi je bas lijepo i zanimljivo. 
    :) 

  • vinkob21

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Elena - ELEgantNA , prekrasna, inteligentna djevojka - tako ju zamišljam :-)

    I nama se sviđa Elena!!!prekrasno ime za našu princezu :-)

  • vinkob21

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

        ELENA prelijepo!!!

  • Lordan

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Pozdrav..😊 Čitamo..čitamo..i čitamo..al ime za našeg pišonju nikako odlučiti. Meni se jako sviđa ime Liam. Muž je za ime Noa. I jedna od opcija je Lukas. Mišljenja?🤗

  • MarisL

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav ekipa 
    Mozda nekome pomognem a mozda neko pomogne i meni jer sam izvrtila cijeli ovaj forum i pročitala sve vaše ideje i dale ste mi par 🔝 idejica ❤️
    Muž je Roko, ja sam Maris i imamo tri ❤️ : Bene(5), Mihovil(3) i Lela(2)
    Sad čekamo četvrtu srećicu i ideje su ovakve, za musko mi se sviđa Leonardo, Rafael, Fabjan, Rikardo, Marul, Karlo, Toma, Niko, Emanuel, Pavao, Jakša, Lorenco, Noa, Baldo, Adrian, Borna, Rando… a za curice Nikol, Elena, Cvita, Eliana, Manuela, Hana, Ira, Marla, Gala, Gita, Anika, Domina, Luce..  

    Kao što vidite moj je problem što se meni previše imena sviđa i ne mogu se odlučiti nikako za jedno pa evo možda mi pomognete koji bi bio vaš izbor 🙈 A možda sam i ja vama dala ideju nekakvu❤️

  • vinkob21

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Elena - elegantno prekrasno ime, princeza, nježna, vrh!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.