Hodalica, da ili ne?!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Wessi29

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    nadalina24


    mi hodalici nismo koristili,jer nam nije bila potrebna….sa 3,5 mjeseci je sam poceo da stoji u kreveticu,spustim ga dolje da sjedi on se sam ustaje,sa 4 mjeseca je poceo da puze a sa 9 mjeseci je poceo lagano sam hodat….i zar par dana punimo 1 godinu :)

    Kako to da je sa 3,5 mj vec sjedio?

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Wessi29


    nadalina24


    mi hodalici nismo koristili,jer nam nije bila potrebna….sa 3,5 mjeseci je sam poceo da stoji u kreveticu,spustim ga dolje da sjedi on se sam ustaje,sa 4 mjeseca je poceo da puze a sa 9 mjeseci je poceo lagano sam hodat….i zar par dana punimo 1 godinu :)
    Kako to da je sa 3,5 mj vec sjedio?

    Stajao u kreveticu sa 3.5 mj???

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    sam da se postavio na noge s 3.5 mj…? moja curka je tad još samo ležala praktički..i okretanje joj je bilo science fiction 

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    sve neke napredne bebe 



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Čovječe  pa moj sa 4 i pol se okreće s leđa na trbuh i kad mu dam ruke, uhvati se i podigne u sjedeći. Stajanje mu je ne sci fi, nego i više od toga. Nisam ni znala da je tak šta moguće uopće!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.