Hodalica, da ili ne?!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dalia03

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    A što se tiče hodalice,mi smo ju isto dobili na poklon,još je zapakirana,za mj.dana imamo termin kod fizijatra(mali će tada imati 10.mj.)pa ću ga baš pitati

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    99%fizijatara će ti reći da je hodalica zlo

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Ja hodalici kažem da !!! Ne povodim se za fizijatrima, jer će za koju godinu opet reć da nije tako loša ka šta se mislilo.
    Koliko se dice samo u njoj provozalo (i u mojoj obitelji), bez ikakvih posljedica.
    Prije će teglenje školskih knjiga dici naštetit nego hodalica.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Gle…svatko zna najbolje za svoje dijete ali hodalice su opasne…ne samo da uzrokuju probleme sa stopalima nego se bebači mogu u njima i ozlijediti…kanada ih je recimo zakonom zabranila

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ne hodalici, po preporuci fizijatra. Kaze da se razvijaju krivi misici, dijete ne nauci padati, kasnije hodaju na prstima…osobno znam da smo se mi kad smo imali 10ak godina rugali par prijatelja iz kvarta jer hodaju na prstima, onako poskakuju dok hodaju, pa su nam stariji govorili da je to zbog hodalice. Bo. U moju butigu nece.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Bome ni u moju….baš to šta ti kažeš…plus bebač može sako tako pasti kad je u hodalici…. ne hodalici isto kao ne i onom natezanju bebe za ruke da prohoda….

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ja osobno sam imala evo za sve troje djece hodalicu i svi su normalno prohodali nikad ni jedno nije hodalo na prstima niti zabacivalo nogama ma nista prvi mali prohodao sa godinu a drugi sa godinu i dva mj.,., evo sad mala Anamarija istrazuje svoje hodalacke sposobnosti sama uz namjestaj .,.ali do sad je bila u hodalici.,.i neznam kakve su to hodalice da djete moze past mojima se to nikad nije desilo .,.,naravno da nisu bili cjeli dan u njima ali malo jeso i igrali se i sve.,.,nevidim toliko zlo u tim hodalicama.,.,Ja sam definitivno ZA.

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    antonio


    Ja osobno sam imala evo za sve troje djece hodalicu i svi su normalno prohodali nikad ni jedno nije hodalo na prstima niti zabacivalo nogama ma nista prvi mali prohodao sa godinu a drugi sa godinu i dva mj.,., evo sad mala Anamarija istrazuje svoje hodalacke sposobnosti sama uz namjestaj .,.ali do sad je bila u hodalici.,.i neznam kakve su to hodalice da djete moze past mojima se to nikad nije desilo .,.,naravno da nisu bili cjeli dan u njima ali malo jeso i igrali se i sve.,.,nevidim toliko zlo u tim hodalicama.,.,Ja sam definitivno ZA.

    Potpisujem sve napisano.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

  • Bina3

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ne, ne i NE!
    Hodalicama nije mjesto u motoričkom razvoju.
    Da, djeca prohodaju - ali je pitanje kakve posljedice ostavlja koje će biti vidljive u kasnijim godinama.
    Ne mislim pri tome kada će dijete imati 5 godina, već npr. 25.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Svatko bira za sebe i svoje dijete. Ali meni osobno vaznije je dugorocno zdravlje mog djeteta nego pol cuke mog mira dok je ono u hodalici! Sin mi je prohodao potpuno samostalno sa 10 i pol mjeseci bez da je hodalicu vidio i bez da smo ga i jednom primili za rucice da hoda. Veeeeliko i kategoricko NE hodalicama!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.