Hodalica, da ili ne?!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    MAMA PRVI PUT


    cloudy


    ja sam svima zabranila uopće da ju spominju…ježim se te naprave…. a za ono slavno nahodavanje da se bebu drži za ruke iznad glave prijetim čupanjem ruku….mislim da nekog vidim da ju tak nahodava da bi to fakat bila u stanju napravit….
    nego…ti naši muževi su bili superbebe….moj se po priči sveki pelena riješio sa 7, a prohodao s 9 mj… yeah right…a ja živim u zemlji oz
    Pa mi imamo puno tog slicnog od lude sveki do muza koji je prohodao isto sa 9 mj a pelena se rijesio sa 10 mj 

    “Lude”nemoj me krivo shvatitit

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ma neću krivo shvati :D iako je kod moje to ponekad s navodnicima, a ponekad i nije 

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    cloudy


    ma neću krivo shvati :D iako je kod moje to ponekad s navodnicima, a ponekad i nije 

    Cloudy legendo bar me nasmijes od srca

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ma kakva hodalica? Meni ju isto spominju već par mjeseci, nutkali da kupe, jer eto nas dvoje siročad ne možemo kupiti djetetu hodalicu. K će napuniti 10 mjeseci za koji dan i podiže se na noge uz namještaj, u kindaču i tako… Malo nekad puže, više kao vojnik… I neki dan komentar - da je bio u hodalici, na veliko bi već hodao, ovako ga samo usporavam. Ajd šta da ja na to kažem? Inače, i moj je muž jeo sve i svašta (zato i sad sve voli jesti a ne kao mi izbirljivi) i prohodao sa 10 mjeseci.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Ma to su sve napredna djeca bila….meni se čude i zbog hodalice i toga što joj ne planiram davati kruh do godinu dana,slatko i slano i duže, kobase i domaći proizvodi od svinje neće biti na meniju par godina…pa se čude da kak je on sve jeo i nije mu ništa…a s 15 pio tablete za gastritis…. baš mu nije ništa

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    cloudy


    ooo moj je s 4 jeo grah naveliko…danas ima problema s trbuhom, gastritis i tako pa se ne bi čudila da zaista je ::/

    e to, to. baš grah i kod mog  baš je grah bio popularan. Al kao samo je juhicu od graha jeo. Strahota 

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ni mi nećemo hodalicu,a cloudy ak neće L daj meni pošalji kobase i ostalo ja imam već 9876 mjeseci pa smijem  

  • dalia03

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Nalah


    Ni mi nećemo hodalicu,a cloudy ak neće L daj meni pošalji kobase i ostalo ja imam već 9876 mjeseci pa smijem  

    Haha taman si mislim di ću sa špekom koji je prošli tjedan moj svekar malom htio stavit u usta,eto dobio prvi zub pa već može žvakat!

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Nixie


    cloudy


    ooo moj je s 4 jeo grah naveliko…danas ima problema s trbuhom, gastritis i tako pa se ne bi čudila da zaista je ::/
    e to, to. baš grah i kod mog  baš je grah bio popularan. Al kao samo je juhicu od graha jeo. Strahota 

    I kod nas je bio grah popularan. Veli baka da se moja seka najela graha s ječmom s 6 mj i da je spavala ko top. Do duše, mi smo žgoljavice od uvijek tak da ono…. :)

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Nixie


    cloudy


    ooo moj je s 4 jeo grah naveliko…danas ima problema s trbuhom, gastritis i tako pa se ne bi čudila da zaista je ::/
    e to, to. baš grah i kod mog  baš je grah bio popularan. Al kao samo je juhicu od graha jeo. Strahota 

    I kod nas je bio grah popularan. Veli baka da se moja seka najela graha s ječmom s 6 mj i da je spavala ko top. Do duše, mi smo žgoljavice od uvijek tak da ono…. :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.