Hematom u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Ma, ne mora biti nista od toga…ne brini Pripazi se koliko mozes! On se moze sam od sebe razgraditi i bez krvarenja!
    Veli moj ginic ( u kojeg imam BEZGRANICNO povjerenje)…da tu nema pravila,ama bas nikakvih!
    Poslije mog slucaja cula sam iskustva dosta cura da su imale problema sa hematomom tako na pocetku trudnoce, neke su krvarile, neke ne…a poslije su drugi dio trudnoce odradjivale najnormalnije!!!
    I sve je zavrsilo super!!

    Nadam se da ce meni takav biti bar kraj

  • Avatar anakome

    anakome

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Betty nemoj se brinuti. Sve ce to biti ok. Kad ne mozes mirovati, trudi se ne dizati tesko. Pogotovo se nemoj brinuti sto nisi krvarila. Kad sam saznala da imam hematom nisam znala skoro nikoga tko ga je takoder imao, a  onda kad kazes sto ti je, odjednom se javi 10 ljudi koji su prosli isto. Zene za koje sam cula “uzivo” da imaju hematom vecinom nisu krvarile i povukao se hematom bez problema. Tako da sam ja bila zabrinuta sto stalno krvarim dok nisam procitala na forumima da je i to normalno. Nema tu opce pravila. Uzimas terapij,mirujes koliko mozes, a kako imas zvrka pa ne mozes strogo mirovat probaj se ne saginjat puno, ne dizat tesko, ne se tusirat dugo i u pretjeranoj toploj vodi.

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Opet JAKO zabrinuta
    ….dakle vec 2mj.lezim..3x imala izljeve krvi..na zadnjoj kontroli (prosli tjedan) hematom je bio istih dimenzija kao na pocetku…i doktor je rekao da je to ostala samo stara krv u tom hematomu koja se grusa..

    ..da li se kojoj od vas dogodilo da joj je “ispala” nazoviti “gruda” nalik na…ne znam objasniti..gumeni bombon pri mokrenju?
    To se meni upravo dogodilo u 2 navrata…mislim da osjetim bebu…ali sam uplasena!!
    Ne znam da li je moguce da na taj nacin, u takvom obliku hematom ispadne!?
    …samo Boga molim da je glupan nestao..uf jos 10 dana do kontrole…

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    to je vjerojatno ta zaostala zgrusana krv… ali ako si jako uplasena nazovi gin.i pitaj ili neka te primi ranije na kontrolu!

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    beag


    to je vjerojatno ta zaostala zgrusana krv… ali ako si jako uplasena nazovi gin.i pitaj ili neka te primi ranije na kontrolu!

    Ja se nadam!!! Tjesi me da nemam bolova, a i sad nakon toga mi je samo lagano smedje kad se obrisem (inace vec 2mj.krvarim- ne jako, osim kad su bili ti odljevi,ali u prosjeku dnevno 1-2 uloska mi trebaju)…
    Nakon ovog danas sam u 2 navrata osjetila bebicu!
    Sad iscekujem vecer-jer sam skuzila da je najaktivnija navecer i ujutro..ako ne osjetim- odmah ujutro cu tamo, jer necu imat zivaca cekati!
    Tjesi me jedino sta mi je ginekolog na zadnjoj kontroli rekao da je moguce da to ode u nekom obliku,ali da nema pravila na koji nacin…samo sam ja ocekivala ili da ce se sam apsorbirati ili opet neko obilno krvarenje…ovo me, moram priznati, shokiralo

    HVALA na ohrabrujucim rijecima!!! PUNOoooo mi znace

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Hope samo hrabro… javi sutra obavezno sto ces rijesiti…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Tina0208


    Hope samo hrabro… javi sutra obavezno sto ces rijesiti…

    HVALA puno!!!!!
    …nisam imala mira..zvala sam doktora- on kaze da je uvjeren da mi hematom odlazi i da se na taj nacin cisti!
    Hvala Bogu- nista me ne boli i bebicu osjecam!!!
    Kaze doktor- ako me i malo zaboli ili ne budem osjecala bebu ili ako mi se desi da kontinuirano pocnu ispadati tako te “krpe” da to ne bi bilo dobro i da u tom slucaju ODMAH idem u bolnicu!
    Nadam se da nece biti potrebe za tim, i da ce bebica napredovati!!!!
    …i nadam se da cu mozda nakon 2mj. prestati krvariti!
    Vec 2mj.sa strahom odlazim na wc…nadam se da ce proci!

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Naravno da će proći, ja sam uvjerena da ti je liječnik u pravu i da hematom prolazi!
    Samo hrabro, bit će sve u redu! 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Hope super si nam vijesti rekla… bas mi je drago da te je doktor tako obradovao…sve ce biti dobro,samo miruj i proci ce…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    to sam si i mislila, drago mi je da je sve ok i nadam se da nece biti potrebe za odlaskom na hitnu!!!
    ocito ti hematomi kod svakoga odlaze drugacije…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.