Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Tockica, imala di ti onu avanturu sa sokom od jabuke 🤣🤣🤣 ak se dobro sjecam. Ovo je svakako bolji izbor 😉 
    Mene su neke druge stvari zaokupile pod zadnje pa je secer pao u drugi plan. Ugl, kako sam se opustila nisam ni mjerila secer neko vrijeme, i onda kad sam onak iz znatizelje isla mjerit, secer je bio ispod 5 danima… a naravno da sam se ubijala u coksi navecer pred spavanje. Ugl, moj zakljucak je da me ocito stres opere kad ujutro mjerim secer pa su rezultati gori nego sto su inace. 


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Uglavnom sinoc radila palacinke s razenim brasnom koje su ispale fijasko, nikako se smjesa lipo ispec pa sam na kraju pojela jednu. Na koncu nisam niti mirila secer nakon 2 ure jer sam zaspala. Budem jos jutros vidila koliki je na taste i onda mala pauza. Dosadilo mi se stalno bockati, a rezultati su relativno ok. Izbjegavam kruh, rizu i tjesteninu, ne mogu bolje od toga. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Ja jedva čekam kad ću se riješiti ove dijete, iako nisam baš nešto disciplinirana, al nisam poklekla za slatkim još, samo za većim porcijama od propisanih.. Sad me glad probudila, bebač traži.. Pa sam već jutros jela skutu sa žlicom i tri dijabetička keksa.. Idem lipo opet leć da se sve nataloži🤣 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Jutros se mjerim i još uvijek sam samo na +3, navečer bude +4 od 6t trudnoće.. +6 sam bila 22.8. Malac ima sigurno preko dva kg. Prije 10 dana je imao 1,8kg i bio veći za dob oko tjedan ipo-do dva. Mislim se kolilo bi imao kg da jedem sve što mi padne na pamet.

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Imao bi hrpu. Kao moj prvorodeni 4230. Jer nisam pazila sta jedem i dobila 24 kg a nisu me slali na pretrage. Zderala sam uzas.

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jutro, evo ja jutros panicno mjerim secer i idem se vagat jer jucer nisam pazila ama bas nista… Dorucak kukuruzni kruh i mlijecni, marenda lisnato sa sjemenkama i svjezim sirom, banana velika, rucak hamburger u McDonald'su 😣,  mandarine, bijela kava popodne sa secerom, navecer sir kralji i pizza napravljena doma na lisnatom tijestu. Dakle katastrofa… Vec sam se pripremila danas na strogu dijetu kad ono secer 4.7, i od jucer 300 grama manje na vagi. Ja stvarno ne kuzim sebe, a takvu griznju savjest imam ako ne jedem po toj GD.
    Nasty pa meni se ne cini da ti beba ima puno kg za tvoje tjedne. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Točkice i meni se čini.. Ušla sam s viškom kg u trudnoću, pa ne vjerujem da bi baš stukla +20 ali bi sigurno dogurala do pola od toga. Ovako samo sam dobila stomak. Ogroman je. Čini mi se da je dosta narastao u zadnjih tjedan dana.
    Grizli drži se ti te tvoje dijete a ne gd dijete kad ti je šećer dobar, a beba dobro napreduje za tjedne. 
    A meni u bolnici tako kažu za veličinu bebe, osim jedne dr. i mog dr. Njima je uredu. Meni je muž jako visok, a ni ja nisam niska. Mali ima duge noge i ruke, a oni koliko sam skužila zbrajaju te mjere i dobiju kilažu. Ma to sigurno varira. Ne znam točno koliko sad ima, nagađam da je preko 2kg..

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Moja je bila preko 4 kg, a nisam imala gestacijski u prvoj. Sad smo nesto malo veci od prosjeka, ali tako je od pocetka. Vise bi me zabrinilo da to varira. Muci me opet neka infekcija, poludit cu s tim curkanjem vise. Nadam se da nije od ugljikohidrata :(

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Ja sam u bio&bio kupila neku dijabeticku marmeladu od visanja.Skroz je ok, ljutkasto al mi pase. Nju povremeno namazem na ove “slastice”. Ajde jos 50-ak dana. Ide Nutella makar ona najmanja u rodiliste.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Stelle123 ma ne brini se za curkanje, sigurno je od uh 🤣🤣🤣da tamaniš ugljikohidrate tek bi onda nagrabusila. I ja sad perventivno stavljam klotrimazol, uhvatio me neki čudan miris nakon bolnice, a inače mi je pojačan iscjedak… I ja se veselim nutelli.. Al do tad idem vidit te đemove u bio&bio, zadnji put nisam našla.. Al sam našla neki njihov kroasan od rogača i kurkume čini mi se bez šećera, bio je mljac.. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.