Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Naravno da bi bilo bolje, ali eto, znamo kakve su situacije u našim bolnicama. Stave te ne dijetu i viču na tebe ako se debljas, vicu na tebe ako mrsavis i tako u krug. 
    Znam da -1kg nije strašno, ali ja sam sa svojih skoro 30tt trenutno na +4kg u totalu  od početka trudnoće. I generalno sam dosta sitna, ušla sam bez ikakvog viška kg u trudnoću. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Ja na -7 tak da 🤣🤣🤣

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Ja sam trenutno ba +6 i to odrzavam vec neko vrijeme. Danas stalno nesto grickam uglavnom pistaccio i kikiriki i secer mi je 5. Sad cu rucat pljeskavicu purecu i tikvice. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Nije im dobro ako dobivas na kilazi,nije dobro ako gubis… a sve smo razlicite. Evo znam curu koja se udebljala 25 kg u trudnoci a nije ni prije bila bas mrsava. I doktor joj nista ne veli  Druga pak cijeli zivot mrsava i rodila s istom kilazom s kojom je ostala trudna pa sad izgleda bas jako mrsavo. Ko da ju je dijete zajelo. Tockice kako si ti prije bila s kilazom kad si sad -7?… nakon poroda ce ti otic jos 5-6 kg pa ces bit punooo u minusu 

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Da, s proslim sam sve skupa bila na -10. Imala sam viska jedno 4 kg prije trudnoce odmah pala 7 kg sto od mucnina sto od nejedenja i sad stojim na 66 vec mislim cca 2 mjeseca.da na porodu mi je otislo 6 kg negdje.
    E btw danas sam pojela int tijesto i gambere i vrhnje i zaspala i nakon 4 sata mi je 5.8 secer, sve si mislim koliki bi mi bio nakon 2 sata da sam mjerila. Cini mi se da mi int tijesto i int riza dizu vise nego obicno tijesto i riza 🤪

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ja jutros zaboravila piknut secer da vidim nakon kikirikika situaciju. Al posto sam samo njega vecera mislim da nije ni mogao strasno dignut ga. Bas me zasitilo. 
    Meni isto recimo broje zasto jos nisam vratila izgubljene kile. Ja sam u trudnocu usla sa idealnom tezinom, na pocetku bas zbog te dijete izgubila 7 kg i sad sam jos na - 2kg, dakle vratila 5 kg s time da sam pocela dobivat tek kad sam pocela jest po svome. I sad stojim na 67kg vec mjesec dana idem gore dole po 300 grama. Svi gin mi govore da pokusam doc bar na 70 do kraja trudnoce jer da kad rodim cu past ako ne ispod 60 sta je na moju visinu zbolja malo. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tockica evo meni stvarno integralni kruh, pasta i riza dizu vise secer nego obicno. Ja ne znam kako je to moguce. Osim ako sama radim integralno onda ne, ako je kupovno onda da. 

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Po sadrzaju uh integralno i neintegralno tjesto imaju isto uh. Po nekim teorijama integralno ima vise vlakana pa bi kao gi trebao biti nizi no u praksi to bas i nije tako. Meni osobno integralna pasta ne valja pa je radije uopce ne jedem 

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Evo i ja pala na integralnoj tjestenini i bulguru. Za rucak pojela bologneze secer 6.8., za veceru to ponovila s bulgurom 6.4.nakon skoro tri sata. Nego, jucer sam pojela par kestena. Pise da su su oni jako skrobni, a dobri za dijabetes. Muci me kakav je vas raspored? Ja relativno kasno vecarajem oko 8-9-10 jednostavno ne stignem ugurati sve svako 3 sata, a cini mi se da cim padne secer odmah ga dizem.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Ja jedem svakih 2, 5 sata cca. Veceram oko 19 cca jer mi je muka ako veceram kasnije. U zadnje vrijeme veceram matovilac i losos i salakis sir.navukla sam se hahahah. Danas rucak purica i mlinci. Vi?

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.