Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Stelle123

    Pa sto si gladna, jedi.


    Ma jucer za rucak kelj i suho meso.pojela tanjur i naravno nakon 2 sata secer 4.6 savrsen  al ja gladna i onda svako malo nesto čopkala grickala jer me rucak nije zasitio jbga…mah… muz sad pripremio kroasane sa čoksom deckima za skolu…mmmm nezz hocu li izdrzati da ne pojedem jedan

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Stella mene je vecera znala bas kostat povisenog seceran nataste bio bi mi oko 5.5 kad sam po toj dijeti jela kuhano za veceru i onda jos kasni obrok jogurt ili mlijeko. Plus sto bi cijelu noc hodocastila na wc po 3-4 puta i bila zedna cijelu noc. Meni te kuhane vecere ne pasu nikako. Ja sam si zato na savjet nutricionistice napravila da su mi dorucak i marenda isti po kcal otprilike, pa rucak kuhano, popodnevni obrok voće neko i vecera opet kao dorucak nesto ili nekakava salata sa sirom ili tako nesto uglavnom slano i proteinasto bez kasnog dorucka. I onda mi secer bio uredan nataste. I nisam gladna do jutra.
    Tockica aaaaa kroasani sa coko… Svaka cast ako odolis. Ja bi jedog spazala sad pa poslije cijeli dan postila na limunadi, al ne slusaj mene vidis da moj secer nerazumno se ponasa. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Pojela sam.naravno jedan hahahaha…a jbga…ak skace secer nek skoci bar od neceg finog a ne kad mi od tijesta ili rize skoci hahahahah

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Evo i mene curke na ovoj temi. U cetvrtak idem na redovnu kontrolu i po pismenu dijagnozu🤦🏻‍♀️ kod ginicke jer mi danas dosao nalaz OGTT-a. Iako mi do sada na mjesečnoj bazi GUK nataste bio uvijek na donjoj ili ispod donje granice, pod opterecenjem mi je koma…
    0=4,6 <5,1
    60=10,2 <10,0
    120=12,1 <8,5
    Kad su vama govorili da si kontrolirate GUK u kucnim uvjetima, a kad je bilo indikacija za GUK profil za bolnicu?

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Iz kojeg si grada?

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Iz kojeg si grada?

    Zagreb

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Vjerovatno na vv profile? Pa zar nisi tamo radila ogtt? Oni odmah educiraju nakon loseg ogtta

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Vjerovatno na vv profile? Pa zar nisi tamo radila ogtt? Oni odmah educiraju nakon loseg ogtta

    Ma nisam 😔 
    Isla sam u privat labos jer sam morala prekontrolirati odmah i hormone stitnjace, pa da ne šecem po labosima i cijelom gradu jer moram mirovat od pocetka trudnoce

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Svaki dan ti je u 12 i 30 edukacija na vv pa se zaleti jedan dan. Dobit ces i pribore za pikanje. Uzmi uputnicu od dr. 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Svaki dan ti je u 12 i 30 edukacija na vv pa se zaleti jedan dan. Dobit ces i pribore za pikanje. Uzmi uputnicu od dr.

    Tnx na info. Budem vidjela s ginickom dal je potrebno odmah ili da se prvo pridrzavam dijete, pa ev.ponovit nalaz. Ukoliko cu morat na profile, moram ih nazvat da vidim kakvu uputnicu treba donjeti, dal za amb.lijecenje ili dijagnosticku pretragu. Svakako hvala jos jednom na info!🙂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.