Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Dobro je Grizli rekla ja jucer jela kokos s kumpirima i spinatom na obicnom ulju secer 4.5. danas tikvice zapecene u siru ubila se secer 4.7. Sto manje pazim to bolje😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Uf ja se jedva suzdrzala danas da ne zderem slatko, ulovila me neka manija pa sam se ajde zadovoljila sa onom od 85% coksom

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Stella 😂 nama seceri bolji na mascobi i UH nego na GD. Strasno!
    Tockica skorz te kuzim ja se suzdrzavam da ne napadnem vrecicu cipsa ili przeni kikirizi u ljusci. Ne znam koje bi bilo vece ili manje zlo. 🙄 Tlak mi nizi vec danima pa zadnjih dana me to rekli bi pita valjda. 

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Grizli kikiriki ti nije strašno zlo… mislim nije da ga treba redovno jest no on nema jako puno uh… ima masti no one nisu lose i ne dizu secer.  Čips jes malo losiji…

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Grizli , Ja kikiriki tamanim na dnevnoj bazi. Jako je zdrav i preporuca se dijabeticarima. 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Aaa kako ste me razveselile sad sa tim kikirikijem. Pojela si sad malo i nakon toga limunadu i ja happy za veceru! Obozavam kikiriki al nekako po onoj dijeti pise porcija 50 gr, a to mi nista samo da zube sporkam. Bas me zanima kakav ce mi secer biti ujutro. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Ma bit ce ti super.ako ti jekon glupoze 4.8 to je top topova.meni je bio 11. Dakle ti fakat sve mozes. Evo moj 4.3 ujutro. Sad papam tost i kavicu.

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Ja sam danas nosila svoj drugi GUK na Vuk Vrhovec i dobila pranje, jer sam izgubila 1kg od prosli put. Pa sam objasnila sestri da to stvarno nije do mene i da sam stalno gladna. Rekla mi je da pojačam meduobroke s orasastim plodovima kao što je orah, ljesnjak, badem  itd. Objasnila mi je da su to visokokaloricni zalogaji  koji ne dižu šećer. Pa eto, kad smo kod tebe kikirikija, nadam se da će nekome pomoći informacija da su orasasti plodovi poželjni za jesti :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Da i pistacio se preporuca. I meni su zabranili mrsavit pa sad svaki medjuobrok pojacam sa time. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    piba iskreno, po meni bi bilo bolje da bolnica omoguci razgovor sa nutricionistom o prehrani, a ne sa sestrom. I gubitak 1 kg nije nista strašno na toj njihovoj dijeti. Postoji razlika izmedu oraha, badema i ljesnjaka, imsju drugi sastav uh-a te ukoliko se i njih unosi vise od 50 g po obroku dici ce secer.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.