Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Ja vidjela danas pohani patlidan al u pecnici sa.minimalno ulja. Sad mi se to papa. A za rucak bila juha od domaceg paradajza…do sad sam vec 4 tanjura smazala.kuhani krompir pureca rolada i zelena salata. Pa sam si za u studio ponjela jabukice na kockice posipane cimetom.obozavam. i sad snitu pirovog kruha namazanu sa sirom malo paprike i opet snita purece rolade… sad vec mozgam sta cu za veceru 🤪

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Dakleeee nemojte jesti domace bakino tijestoooo hahahaha… baka pravila granadir marš ak znate sta je to…dakle cukar mi je u nebesima… bolje mi je kad sama si pravim jest 🤪🤪🤪

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Tockice nisam znala sto je to al kad sam uguglala pri samom pogledu na recept secer mi skocio 🤣🤣, cisti uh.

    Ja bila 24 sata u bolnici na profil, opet od 3.2-4.4 svih 8 mjerenja 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Ma lice super ti to kontroliras. I meni su inace dosta dobri ali danas sam opako zeznula…hahahah… a kakva je bila spiza u bolnici?

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Luce super ti je profil. 👍👍👍
    Tockice aaauuu ti bas jako danas sa klopom. Malo limunade malo setnjice vecera lagana i bude to se spustilo

    [tickerfactory.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Ma lice super ti to kontroliras. I meni su inace dosta dobri ali danas sam opako zeznula…hahahah… a kakva je bila spiza u bolnici?

    Dorucak: svjezi sir, acidofil, kruh, caj
    Medjuobrok: voce
    Rucak: juha, kuhano meso, pire, umak od rajcice
    Medjuobrok: voce
    Vecera: kuhana blitva s krumpirom, oslic file na naglo, jabuka
    Za kasni obrok acidofil.
    Mjere prije i poslije glavnih obroka, + u ponoc i 3 ujutro

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    To je super spiza. Jesi bila gladna? 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    U vinogradskoj se sjecam da isto svaka 3 sata mjere. Ceka me to sve uskoro. A kad sagrijesis jel ti skoce seceri ili ne?

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Luce, to si bila u petrovoj? Da klopa zvuci super. Meni se ne kuha jos navecer. Osim toga, idem van s malom, pa dok ju uspavam i napravim klopu jela bi u 23. Ovako nesto prije njenog spavanja pregrizemo. 


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Točkica37

    To je super spiza. Jesi bila gladna?


    Sasvim dovoljne porcije, pojela sam sve sto su donijeli i nisam osjecala glad.

    Frau, u kbc Split idem na profile 😀

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.