Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Pomijesam sa sirovim.krumpirom i stavim pec…krumpir se skuha a zelje bude fino toplo… ja sam isla danas isprobavat kikiriki maslac . Ali aparatic nije bas najpouzdaniji…pokazao 6.4 i reko idem probat na druga dva prsta kad ono 5.9 sto je velika razlika… i popila casu limunda i za 10 min5.3 hahahah
    E sad..skuzila sam da mi malo visi bude kad npr tih dva sata lezim pa idem mjerit…kad sam kao u pokretu je super.

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Meni je jutros bio 5.3.  Danas sam na svemu i svacemu… cijeli dan izbivamo i ne mogu pratit jelovnik. 
    Nema druge nego da krenem s limunom. 


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Grizli

    Joj cure sto sam ja samu sebe zeznila ovih dana. Dakle ja prije nisam imala aparatic za mjeriti secer tek mi došao prije par dana. I onda sam sama radila, a prije toga mi mjerio samo jedan kolega s posla koji to ima doma pa svaki toliko ga zamolila da donese. I sad ja pametna danima mjerim i dramim da mi secer visok, al sad ispada da ocito i nije bio. Zvala doktoricu opce kao visok mi secer i dalje bez obzira na prehranu. I fino zena meni izmjeri 2h nakon jel secer kod nje 4.2 dodjem doma mjerim na svom 6.4. Zovem ju i pitam kaže ona nesto krivo radis jer to je predrasticna razlika nista jela ni pila u međuvremenu, a proslo znaci 3h od jela. Na kraju me preko telefona navodi i ja na svom izmjerim 3.8. I u cemu problem ja budala sebi umjesto da sam prala ruke sam sa alkoholom dezinficirala mjesto uboda i mjerila prije nego se osusio alkohol onako na jos vlazno. Pa je rekla da postoje trakice koje su bas jako osjetljive i zablesiraju na alkohol pa pokazu jako visoke vrijednosti i da je bolje samo vodom i sapunom dobro oprat ruke. Eto ako jos koja je neupucena kao ja mozda pomogne informacija.


    Super info za znati, ja si isto uvijek s alkoholom počistim i ne čekam da se osuši. Eto, kad ne znaš, onda sam sebe stresiraš 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tockica a bas cu probat tako. Jel krumpir rezes na manje kockice, ploske ili kako? I da meni isto secer bude skroz los ako nakon rucka legnem i ne pijem onda mi secer ode u nebesa, pa kad prosetam ili nesto napravim u stanu popijem vode spusti se jako brzo. Trebala bi poslije rucka ici setat al ja jednostavno ne mogu oci drzat otvorene. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Oa onako na kriskice ko jabuku

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tnx bas probam jedan dan. Muz preodusevljen sa idejom - mrzi kupus! 🤣

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Kaj vecerate? Ideje?

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Joj ne znam… sta mi ostane od rucka 😣 nemam ideja vise! Bas sam losa u tome..  


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ideja za veceru danas si to pravila i meni izvrsno bilo. Jedno jaje, mini rajcice 5 komada nasjeckana na tanko i naribana tikvica, malo mslinovog i soli sve izmuckano i zapeceno kao omlet. Ja sam bez kruha jela jer mi je bila dosta velika porcija. A jedno jutro sam radila i slatku varijantu izrezala komadic banane cca 50 gr i znjecila ju onako kao za kasicu u to stavila isto jedno jaje dobro izmuckala i spekla. To mi bilo ko neka palacinkica al zasitno.
    Ako volite namaz od avokada to mi je isto ok samo ja ga posoli i malo maslimovog izblendam da dodje kremas pa namazat na kruh. 
    I ja si znam napraviti chia sjemenke pola salice potpljene sa bademovim mlijekom i u to ubacim voca narezanog. To stavim odmah nakon rucka bubriti i za veceru imam slicno kao puding samo zasitno. 

    [tickerfactory.com]

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Grizli, super ideje 😉 samo ti nama pisi ako se jos cega sjetis. Ja npr za prikog znam radit kelj, skupan, kratko, vise blansiran, zdinstam luk i na njega bacim kelj u trakicama, zajedno dinstam dok voda ne izade i vidim kad mi pase. Super prilog. 
    Riza od cvjetace mi je super, cvjetove stavim u blender i miksam dok ne dobijem komadice ko riza. Dinstam luk pa na njega stavim cvjetacu, u nekoliko min je gotova, cim malo postakli. I stavis zacine koje hoces, meni je super i kurkuma s tim. 
    Danas radim punjeni patlidan. Eto mozda vam dode idea..  


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.