Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • minni_me87

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    I za veceru dobiješ jogurt i nesto uz to, pa si jogurt pojedi prije spavanja. (Mislim da ce tete napomenuti) 😄
    Sretno!

  • BradleyParkin

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Google plaća 85 dolara po satu. Moja zadnja plaća bila je 8500 američkih dolara, radeći stotinu sati tjedno na mreži. Prijatelj mog mlađeg brata već mjesecima u prosjeku koristi 12 tisuća ljudi i zaposlen je oko dvadeset dva sata tjedno. Ne mogu vjerovati koliko god jednostavno bilo jednom kad sam to pokušao. To je često ono što radim da bih provjerio daljnje detalje otvaranjem veze i klikom na (DOMAĆA TEHNIKA ILI MEDIJI.) Kliknite ovdje za više informacija…… https://rb.gy/oftkio [rb.gy]

  • thera

    Broj poruka: 1200

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima😊
    Dijagnosticiran mi je gestacijski dijabetes i slj.tj nosim guk profile na Vuk Vrhovec. Zanima me koje su vrijednosti natašte i 2 sata nakon obroka kod njih dozvoljene? Nigdje ne mogu naći. Hvala😊

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Cure imam jedno pitanje. Obavila sam taj pregled gdje sam bila 24h naa odjelu. Naručili su me za dva tjedna u dnevnu bolnicu ali da si dan prije ja sama vadim šećere. Onda ne ostajem 24h? Koliko dugo onda to traje? I zanima me to što nas i oni tamo pregledavaju i vaginalno i ultrazvuk om, a i naš ginekolog pa to onda nekad ispadne u tjedan ili 2 dva puta. Meni je to nekako orecesto? 

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • minni_me87

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Ne znam zasto opet u dnevnu bolnicu, ja sam samo GUK u labos nosila svaki mjesec. 
    I rekli su mi da svaki mjesec idem na uzv i pregled u trudnicku, isla sam jednom i onda sam na svoju odgovornost isla samo kod svog ginekologa. Radije sam platila i cekala 5 min, nego tamo 3 sata sjedila u cekaonici pod maskom. 
    Kakvi su ti nalazi bili u dnevnoj bolnici?

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Svi nalazi su bili odlični. Profili su bili od 3,8 nataste do najviše 6 nakon jela. Neznam zašto sve to, nazvat ću za jedno tjedan dana na odjel da pitam. Svi su bili super ali prof  Ivanisevic nakon mog upita moramo li obavit vag pregled jer sam prije tjedan dana bila na pregledu je bila baš ne profesionalno bezobrazna i naravno pregledala me. Pa me zanima hoću sad opet morat ići kod te doktorice na taj pregled 😩 

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • PiPi

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Meni je na taste 5.3 a nakon dva sata 8.9ginekolog mi je savjetovao djetu  tipa da ne jedem kruh tjesteninu slatki krumpir  vidim da neke od vas imaju i manji a trebale su 1 dan iu bolnicu

  • Mala_martina1990

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Neznam koliko je tema aktivna ali drago mi je da sam naisla na ovu temu.
    Trudna sam 9+3 i na prvom vađenju krvi glukoza mi je bila 6,3, moj ginekolog me odma salje u bolnicu na obradu,to je sve sto znam…jucer se testirala na covid sutra ujutro idem na odjel,znam samo da mi je doktor rekao na moje pitanje koliko cu ostat rekao je on misli 2 dana….jel netko zna sta ce mi radit?koliko cu ostat? Pocela sam se pakirati kao da cu ostat tjednima 😒😒😒

  • minni_me87

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Bokic, napravit ce ti kks, tromjesecni secer i jos neke krvne pretrage, urin i urinokulturu, uzv i pregled. Vjv ce te pikati svakih 3 sata (barem je tak u Petrovoj). E sad kak je u drugim bolnicama, ne znam, mozd ti se netko javi.

  • Mala_martina1990

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    minni_me87

    Bokic, napravit ce ti kks, tromjesecni secer i jos neke krvne pretrage, urin i urinokulturu, uzv i pregled. Vjv ce te pikati svakih 3 sata (barem je tak u Petrovoj). E sad kak je u drugim bolnicama, ne znam, mozd ti se netko javi.


    Aha,a sto je to tromjesecni secer? 🙄

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.