Epiziotomija/urez međice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    LuKi


    Sara


    Ma nek oni mene izrezu ako ce porod bit brzi I laksi, I bejbi zdrav :)
    Tako sam I ja razmisljala I dalje razmisljam. Nije mi uopce bilo bitno hoce me rezat ili nece, samo da je s bebom sve ok. :)

    Cure, ja se slažem, osobito zato jer je meni bilo kritično, ali dok te prasica “cvakne” na samom početku truda a ne na vrhuncu…nek' mi više nitko ne govori da se “ne osjeti” ili da ne boli. 
    Osjeti se itekako, svih dvanaest apostola sam vidjela u tom trenutku.

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Dada


    LuKi


    Sara


    Ma nek oni mene izrezu ako ce porod bit brzi I laksi, I bejbi zdrav :)
    Tako sam I ja razmisljala I dalje razmisljam. Nije mi uopce bilo bitno hoce me rezat ili nece, samo da je s bebom sve ok. :)
    Cure, ja se slažem, osobito zato jer je meni bilo kritično, ali dok te prasica "cvakne" na samom početku truda a ne na vrhuncu…nek' mi više nitko ne govori da se "ne osjeti" ili da ne boli. 
    Osjeti se itekako, svih dvanaest apostola sam vidjela u tom trenutku.

    hahaha svih 12? Ma brate mislim da se na porodu sve osjeti, ovi nam lažu šta govore da nije :D

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Dada


    LuKi


    Sara


    Ma nek oni mene izrezu ako ce porod bit brzi I laksi, I bejbi zdrav :)
    Tako sam I ja razmisljala I dalje razmisljam. Nije mi uopce bilo bitno hoce me rezat ili nece, samo da je s bebom sve ok. :)
    Cure, ja se slažem, osobito zato jer je meni bilo kritično, ali dok te prasica "cvakne" na samom početku truda a ne na vrhuncu…nek' mi više nitko ne govori da se "ne osjeti" ili da ne boli. 
    Osjeti se itekako, svih dvanaest apostola sam vidjela u tom trenutku.

    Nama je isto bilo kriticno, posto su bebacu poceli padati otkucaji, ali sam ja imala srecu u nesreci sto sam duze vrijeme od svega cim su me nasopali imala trud u trudu bez pauze pa to pucanje I rezanje skoro pa ni osjetila nisam od trudova, osjetila sam nesto ali ne znam kako bi opisala tu bol. Ne mogu ni zamislit kako se tek osjeti izvan truda.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Lady_Dy

    Lady_Dy

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Drage mamice. Mene zanima da li ima tu koja prvorotkinja koja je u Petrovoj uspjela izbjeći epiziotomiju? Ili oni tamo cvaknu već po navici?

  • Avatar ninina22

    ninina22

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Drage moje zelite li saznati vise o porodu, trudovima i sl procitajte u mom blogu, link vam je potpisu

    Najljepši dani u životu svake žene - http://trudnoca22.blogspot.com/ [trudnoca22.blogspot.com]

  • Wessi29

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Rodila sam prije tocno godinu dana, prirodnim vaginalnim putem, nisam se bojala rezanja, cak u tom trenu kad te rezu dobijes snagu jer znas da je porodu dosao kraj, ne osjetis nista, meni osobno kad usporedim sa trudovima i svim ugodniji dio tog perioda, nakon 15 dana setala vani, sjedila, sve super..samo bez straha 

  • Woolf

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Rodila sam 19.5.2018 i jos se oporavljam naravno hehe, rezana sam 😑 mene je iskreno rez bolio, i osjetila sam tocno kako me reze, vjv zato sto me nije prerezala u pravom trudu, sad se oporavljam i imam prasak tyrosur koji mi odlicno pomaze…u 2 dana prasenja sa tim praskom mi je ostalo jos par konaca, s tim da imam unutarnje i vanjske savove…sve u svemu bolje bit rezan nego da popucas! 😘

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Nisam rezana,ali sam na oba poroda pukla i sivana.Cim su me doveli na odjel mogla sam odma sjedit i hodat,sve najnormalnije,nikakvih poteskoca.

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.