Duda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    Evo ja imam isti problem kao i Bori, pa ako netko ima kakav pametan savjet nek se javi . Inace, moja nece ni flasicu vidjet pa si mozte mislit kak nemogu ni prdnut bez nje 

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Kokolina


    Evo ja imam isti problem kao i Bori, pa ako netko ima kakav pametan savjet nek se javi . Inace, moja nece ni flasicu vidjet pa si mozte mislit kak nemogu ni prdnut bez nje 

    sve mi je jasno, mali cicoovisnici! Nažalost to je tako, nemam pametan savjet!

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    ja razmišljam o tome da uvedemo dudu. Nije gladna, spava i samo drži bradavicu u ustima i onak kao “duda” i dok maknem sisu, za 15 minuta se probudi i počne plakati, onda opet dam sisu, dva put potegne, zaspi i cucla bezveze. A i bljucka mi stalno. Po noći bi joj dala dudu tek tolko da se ja mogu naspavati jer spava s nama od početka baš zbog sise.

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    mala muca meni je identična stvar kao i tebi, ja sam joj probala jedan dati dudu i kad je konačno prihvatila, mama je skužila da to nije dobra odluka.. ne bi imala ništa protiv da je ona umjerena ali nije ni malo i stalno stalno bi vukla dudu. bojim se kako bi ju poslje izbacila i zato sam odustala.
    probaj joj dat jedan dan pa ćeš sama najbolje vidjet i odluči što ćeš. a za taj jedan dan se sigurno nece naviknut.
    jedino ću dudu imat spremnu za izlaske u grad

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    tena123


    mala muca meni je identična stvar kao i tebi, ja sam joj probala jedan dati dudu i kad je konačno prihvatila, mama je skužila da to nije dobra odluka.. ne bi imala ništa protiv da je ona umjerena ali nije ni malo i stalno stalno bi vukla dudu. bojim se kako bi ju poslje izbacila i zato sam odustala.
    probaj joj dat jedan dan pa ćeš sama najbolje vidjet i odluči što ćeš. a za taj jedan dan se sigurno nece naviknut.
    jedino ću dudu imat spremnu za izlaske u grad

    jesi joj dala kad si vidjela da cendra a nije gladna.. i kada se primiri uzmeš ju ili

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Ne znam ako ce kome pomoci, ali da podijelim nase iskustvo s dudom. Do neka 4 mjeseca dudu smo koristili iskljucivo kada bi bio skroz skroz nervozan, znaci sit je, pelena cista, itd. Dali bi mu dudu I s njom bi zaspao I nakon sto zaspe bi ju ispustio. Nosili smo je u setnje za svaki slucaj. Od 4 mj. duda mu sluzi kao igracka, uopce mu vise nije zanimljiva, rijetko kad mu posluzi za uspavat ga, vise je ne nosimo sa sobom u setnje jer od nje nemamo nikakve koristi posto mu je duda postala kao igracka. Sad sa 6 ipo mj. mu je fora bacat dudicu iz krevetica, vitlat s njom po zraku I lupat igracke.Tako da samo skuplja prasinu. Do prije par mjeseci bez dude  nismo izlazili iz kuce, a evo sad zaboravljamo da je uopce ima. Tocnije, sluzi mu kao igracka, u ustima mu bude jedino kad ju grize, inace je pljuca van. Sto je meni cisto ok, jer me bilo strah da se ne navikne na nju.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Mi koristimo dudu, ali nije bas da je nesto oduševljen njome, zato ju ja ni ne forsiram. Koristi nam najvise za uspavljivanje, iako ju vrlo brzo izbaci kad zaspe. Nekad ju preko dana također ima u ustima ako je nesto cendrav a recimo sit je, suh, ne boli ga nista…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    mi smo probali ovu noć, zaspala je fino, pljunula dudu i počela plakati za 10 minuta, uzela sam ju k sebi u krevet i zaspala je :D

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    mi isto koristimo dudu i ja sam od onih koje su za dudu… spava mi mala s njom i super je stvar za uspavljivanje… duda i gazica i bog baj…
    sto se tice odvikavanja… hm…mislim da ce se lakse odviknut od cuclanja dude nego cuclanja palca… jer nesto po prirodi valjda moraju cuclat stalno..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    renata


    Kokolina


    Evo ja imam isti problem kao i Bori, pa ako netko ima kakav pametan savjet nek se javi . Inace, moja nece ni flasicu vidjet pa si mozte mislit kak nemogu ni prdnut bez nje 
    sve mi je jasno, mali cicoovisnici! Nažalost to je tako, nemam pametan savjet!

    baš, moja mala cicoljupka :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.