Duda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Dreamer


    Drage mame, nova sam na forumu no cesto sam citala vase postove i u nekim situacijama su mi zaista pomogle.  imam malisana od 1 i 8 mjeseci koji vec duze vrijeme koristi dudu samo za spavanje,  a zadnjih mjesec dana ju je sam i izbacivao prije nego zaspi. Uvijek bi bez problema zaspao u kreveticu i to igrajuci se mojim prstima. Prije nekoliko dana sam odlucila.pokusat mu izbaciti dudu. Citala sam cak negdje ovdje po forumu da se moze otkidati vrh dude pa sam to i napravila i par dans mu nudila takvu dudu i onda sam ga upitala hoce li mi je dati i spavati bez nje i upravo to je i uradio  te bez ikakvih problema zaspao… Medutim, iducu vecer idemo mi na spavanje, ali odbija leci u krevetic, place, izlazi iz krevetica  i na kraju zaspe na mom krevetu i ja ga onda prebacim u njegov. Uvijek mi se u zoru probudi i popije vode i zaspe bez problema i ne trazi izici. To se nije promijenilo. Sad mi je zao i bojim se da mu je.mozda nisam trebala izbaciti… nije mi problem sto zaspe na mom krevetu, ali ne znsm hoce li to prestati i hoce li se vratit na staro kad se prilagodi spavanju bez dude ili ce to prerasti u cjelonocno spavanje izmedu mene i mm-a… pogotovo zato sto nikad nije tako nesto ni trazio do sada i spavao ja s nama kada bih ga ja samoinicijativno prebacila ako bi bio izrazito nervozan ili pod fibrom… dok je imao dudu se sam penjao u krevetic i pokrivao lancunom te cekao da ugasim svjetlo i da mu pruzim ruku? Ne znam bi li bilo pametno vratiti mu dudu ili cekati i vidjeti kako ce se situacija razvijati… jeste li vi imale slicnih iskustava?

    Ja osobno ne bi ništa mijenjala kaj dobro funkcionira.

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Tina0208


    ni moja mala nije odusevljena dudom…jaaako su rijetki slucajevi kad ju uspije prihvatit…
    ma nema veze…bar ce imat lijepe zubice…

    ..moj V ju pljune i napravi takvu facu gadjenja kao da sam mu u suta stavila ne znam sta 
    Koliko mi je drgo sto ne zeli dudu, toliko mislim da bi mi bilo lakse da ju prihvati…ovako je stalno na cici, i za utjehu, i za igru, pa cisto da je malo drzi u ustima..

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Darija, oni koji cicaju, teško da će prihvatiti dudu, njima je to sve na svijetu i misliš da bi je mijenjali za komad gume, možeš misliti…

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Renata, kako koje :D Veća je bila ovisnica o bilo čemu kaj se stavi u usta, nije birala, cica, duda, žlica, flašica :D A manja ne prizna ništa osim cice.
    I iz iskustva znam da je lakše s bebama koje hoće dudu

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Moj je prihvatio dudu, ali isto je ispočetka bila takva faca gađenja, da sam se ja smijala 3 dana tome. 
    Bila je stvar u vrsti dude, i to da mi nije zaova savjetovala da probam sa različitim vrstama, ja bih odmah odustala. Prihvatio je aventovu… Ali samo za spavanje, ono, malo se poigra s njom, umiri i ispljune, ja ju maknem i mir. Ne bih mu je davala za usutkavanje, kako sam nažalost bila svjedokom u nekim primjerima u okolini. Inače sam o dudici razgovarala s pedijatricom, rekla mi je da je ok, naravno ako ju dijete prihvaća i to u nekoj normalnoj mjeri. I moj je bio stalno na cici, pa mi je sad lakše barem za spavanje da mi nije dok ne zaspe. Ovako i dalje visi na cici bez obzira na dudicu. Cicoljubac!

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    i mi smo probali vise vrsta…aventovu nismo…
    ali sve koje smo probali su odbijene od strane doticne gospodicne… bas kao sto velite bas naprave facu ko da si im dre….. stavil u usta… oprostite na izrazu

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    renata


    Darija, oni koji cicaju, teško da će prihvatiti dudu, njima je to sve na svijetu i misliš da bi je mijenjali za komad gume, možeš misliti…

    A naravno da nebi mjenjao cicu za dudu, pa nije lud ?! 

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Moj je bio na AD-u i svejedno nije nikad dudu htio. Ali jos i bolje bar kasnije nismo imali problema sa odvikavanjem.

  • Avatar sunday morning mommy

    sunday morning mommy

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Moj je bebač dobio dudu tjedan dana nakon pododa :D Došla je patronažna i rekla da duda može bez problema (u bolnici s rekli - nikako)… Super ju je prihvatio i dudunjiše većinom prije spavanja.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    evo kod nas nakon 2 mjeseca nagla promjena, ima nešto u palčićima moje djece kaj im je neodoljivo jer dudu pljune skroz iz kolica van pa stavi palac i udri, veselje do neba, vidio brata starijeg koji još cucla i skužio da mu je bolje od silikona hahahahah

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.