Dohrana dojenog djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Blume

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Gead Grad

    postovane da li je ko devero da nije mogo dojiti 10 dana zbog ljekova posto sam poslije poroda morala vaditi maternicu radi previse krvarenja pa me interesuje dali ce nadoc mljeko ponovo mada pijem caj za dojenje i zitaricu piskavicu ako je koja cula..unaprijed vam hvala


  • Blume

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Takodjer vam savjetujem da se javite u savjetovaliste za dojenje. Imate 3 u Zagrebu. Jedan se nalazi u domu zdravlja Barun Filipovic. Sestra je jako ljubazna, te ce vam rado pomoci oko svih pitanja. I, da, najbitnije je izdajanje. Ako pijete piskavicu, mozete i sjeme pojesti, kad popijete caj. Pokusajte i sa juhicama, leso mesom, obrocima bogatim krompirom i mrkvom, meni je takodjer  pomoglo kod laktacije, iako je ovo sve, hrana, sekundarno. 

  • zagorka001

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Molim mame za savjet :) počeli smo s dohranom prije pola mjeseca (danas smo napunili 6 mj). Do sada smo probali krušku, jabuku, bananu, mrkvu, korabu, tikvicu, buču, krumpir, batat i rižu. Još uvijek nemamo kompletan obrok jer smo htjeli prvo uvesti pomalo svaku namirnicu zasebno da se naviknemo (dosta smo osjetljive probave). Sada bih mu htjela jedan obrok u potpunosti zamijeniti s mlijekom. Kada bi bilo to najbolje napraviti - u jutarnjim satima ili popodnevnim (nove okuse smo do sada isprobavali oko 12/13 h)? Koja je neka okvirna količina obroka koja je dostatna za kompletan obrok? Što se tiče uvođenja novih namirnica - uvodim ih postepeno s već uvedenim u tom kompletnom obroku ili zasebno? Hvala

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.