Depilacija prije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • simone

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage moje, evo da se i ja pridruzim temi.. :)
    Jel ima vas koje ste koristile kucni epilator za noge, cak i bikini zonu, a mozda i malo za trbuh, posto su se pojavile nekakve iritantne dlacice…?
    Da li to smeta bebi, mislim, ja mogu podnijeti to cupkanje ali da li ce bebi naskoditi, posto ona sve osjeca sto i mi??
    A posto moj epilator zuji kao usisavac, dal ce joj zasmetati zujanje i bol ako maaalko pocupam te glupe dlacice po trbuhu..?
    Hvala na saslusanju, radujem se savjetima i iskustvima..

  • ramonamaša

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Evo me u 2022. 😅 Mene zanimaju ISTA pitanja s tim da ja imam još jedno - šteti li i brujanje vibratora bebi 😬 u 29. sam tjednu i partner i ja malo zaziremo od seksa u tom razdoblju, a htjela bih si ponekad olakšati 😩 pa eto,  ako je neka od vas imala iskustva s brujanjem vibratora u trudnoći i rodila - je li sve bilo u redu s bebom, njezinim sluhom…? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.