Depilacija prije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Aslan

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Cure jel opasna Brazilska depilacija secernom pastom u trudnoci? Mislim imam strah da ne potakne neke trudove i to haha… isla sam dok sam bila 2 3 mj trudna i boljelo je ko i uvijek naravno ali sad sam 30.tjedana pa me strah opet malo :/ 
    i da li se nekome od vas pojavila linea negra samo ispod pupka ne gore, ja bih to depilirala…dr kaze da ce nestati nakon poroda da je to zato sto nosim deckica

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Aslan


    Cure jel opasna Brazilska depilacija secernom pastom u trudnoci? Mislim imam strah da ne potakne neke trudove i to haha… isla sam dok sam bila 2 3 mj trudna i boljelo je ko i uvijek naravno ali sad sam 30.tjedana pa me strah opet malo :/ 
    i da li se nekome od vas pojavila linea negra samo ispod pupka ne gore, ja bih to depilirala…dr kaze da ce nestati nakon poroda da je to zato sto nosim deckica

    Mislim da ne bi trebala bit, u svakom slučaju je nježnija od voska, a čini mi se zgodnije šećerom nego često korištenje žileta.

    A šta se tiće dlaćica po stomaku, ja sam ko mali medo, svugdje su, al fala bogu skroz svijetle. čitala sam da nakon poroda prirodno otpadnu, pa bolje nemoj depilirat da ih ne bi bezveze pogustila

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ja imam onu  crtu na stomaku, svijetlo smeđu i imala sam dlačice do pupka u početku trudnoće( inače ih nemam). 
    Moj dragi je zaključio da je to ( prosto malo) Ku***v putić  i da znači da nosim muškog 

    Taj putić mi je nestao do 25.tjedna 

  • Aslan

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Hvala Sara na odgovoru :) odlučila sam da ću se pripremiti ja lijepo sa šećernom jer ne želim tamo intervencije prije poroda… :) 
    P.S. Loreen meni nije nestao taj putic hahaha daa i ja nosim muskog i ono nigdje nisam odlakavila jer inace nemam puno dlaka i svijetle su al samo ispod pupka se stvorile crne i stvarno me iritiraju mislim ako me ovako budu izludjivale da cu ih sve pocupat…p.s.30.tjedana!!! I nisu otpale :(

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ma iskreno, ne zamaraju me dlačice previše. I uopće me ne muči sto sam dlakavija haha… Ne znam bi li mogla podnit da mi sad dolje neko čupka dlačice.. Nisam pametna dal da to radim ili ne… Nekako mi je glupo ić s ovolikom trbušinom jer ne mogu ležat na leđima na uzv se moram svako malo na bok okretat koliko me guši… Nek me briju u rodilištu… Svejedno mi je ionako ništa ne vidim  a oni su se svega nagledali haha

  • Aslan

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Hahaha jaooo zato se ja sad pripremam prije poroda jer nekako uvijek mislim da me cudno gledaju!!!😂 mada je to sve normalno i prirodno al eto

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1447

    Prijavi adminu

    Ja sam sva obrasla, al nema veze tak ne vidim više dolje . Samo sam si u torbu za rodilište strpala i britvicu da me ne briju s njihovom više puta rabljenom…tog se užasavam.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Ja nemam dometa do dolje, ništa ne vidim a u ogledalu mi isto nekako nezgodno se gledat i depilirat. A sve je to prirodno. Ostavit ću da me u bolnici obriju i neću se zamarat s tim. A ja imam lineu negru po cijeloj dužini trbuha bez dlačica a nosim isto dečka.

    [lilypie.com]

  • Shambala

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Ja ću na brazilsku šećernom pastom…i to od lipnja pa da sve manje boli, a i da sam uredna na moru. :)

  • Miha11

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Ja sam otvorila ovu temu dok sam još bila trudna, i previše sam se zamarala s tim jel ću se uspijeti izdepilirati kad me uhvate trudovi, a na kraju sam se lijepo otuširala i izdepilirala taj dan i mirno otišla u bolnicu kad su mu trudovi bili u razmacima od 5min… I da Vam velim, najmanja briga mi je tad bila kako dolje izgledam, i zaboravila sam na svaki sram, a gledalo me dosta njih na onom stolu dok sam bila u porođajnim mukama…. a da ne govorim još i poslije na viziti kad te gleda 10-ak doktora….
    Ma više me nije bilo ništa briga, samo da sam rodila zdravo djete i da sam se napokon sa svojom bebom…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.