Depilacija prije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SanjaM4

    SanjaM4

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Ja se spremam sutra na depilaciju, inače redovito idem pa to ne boli toliko više. Ali ako klinac odluči ostat malo dulje unutra onda ću morat još jednom. Pomisao na brijanje dole mi ledi krv u žilama jer sam to jednom napravila poslije depilacije i nikad više. Sva se koža iziritirala, to je bilo nepodnošljivo.
    Došle mi čupave ili ne, njima je tako svejedno. Više je nama u glavi da oni to gledaju pa se bezveze opterećujemo.

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Lilly


    Ja sam rodila 15 dana prije termina,tako da sam puštala dlake za depilaciju bilo bi super :-) A i ljeto je bilo,išla sam na kupanje tako da nema šanse da sam mogla dlake puštati haha! I ovako me živciraju dok nisam trudna uopće ih nemogu puštati iritira me to,a probala sam sa šećernom nije strašno,ali ne u trudnoći!

    Hahahaha malo si mi dala mislit! Meni je termin 30.7., neznam kako ce to izgledat…

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    Lollypop


    Lilly


    Ja sam rodila 15 dana prije termina,tako da sam puštala dlake za depilaciju bilo bi super :-) A i ljeto je bilo,išla sam na kupanje tako da nema šanse da sam mogla dlake puštati haha! I ovako me živciraju dok nisam trudna uopće ih nemogu puštati iritira me to,a probala sam sa šećernom nije strašno,ali ne u trudnoći!
    Hahahaha malo si mi dala mislit! Meni je termin 30.7., neznam kako ce to izgledat…

    Meni je bio 26.7 og :-) Tako da je bilo brijanja cijelo proljeće i ljeto hahaha

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Lilly


    Lollypop


    Lilly


    Ja sam rodila 15 dana prije termina,tako da sam puštala dlake za depilaciju bilo bi super :-) A i ljeto je bilo,išla sam na kupanje tako da nema šanse da sam mogla dlake puštati haha! I ovako me živciraju dok nisam trudna uopće ih nemogu puštati iritira me to,a probala sam sa šećernom nije strašno,ali ne u trudnoći!
    Hahahaha malo si mi dala mislit! Meni je termin 30.7., neznam kako ce to izgledat…
    Meni je bio 26.7 og :-) Tako da je bilo brijanja cijelo proljeće i ljeto hahaha

    Jebemu…a ja idem na ta mucenja bas zbog toga da ne moram svaka 2 dana brijat noge sa drobom.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    Lollypop


    Lilly


    Lollypop


    Lilly


    Ja sam rodila 15 dana prije termina,tako da sam puštala dlake za depilaciju bilo bi super :-) A i ljeto je bilo,išla sam na kupanje tako da nema šanse da sam mogla dlake puštati haha! I ovako me živciraju dok nisam trudna uopće ih nemogu puštati iritira me to,a probala sam sa šećernom nije strašno,ali ne u trudnoći!
    Hahahaha malo si mi dala mislit! Meni je termin 30.7., neznam kako ce to izgledat…
    Meni je bio 26.7 og :-) Tako da je bilo brijanja cijelo proljeće i ljeto hahaha
    Jebemu…a ja idem na ta mucenja bas zbog toga da ne moram svaka 2 dana brijat noge sa drobom.

    Pa nema veze do kad ćeš moći idi,je teško je s trbuhom se brijati ali eto ti ljetni termini.Bar kad se izdepiliraš nemaš dlaka neko vrime a i kad podju rasti nisu više toliko guste i debele.Ako te baš zadesi da budeš  onda se obriješ.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    joj trudnice drage nemojte se time zamarati :)  tak sam i ja planirala se izdepilirat dan prije odlaska na carski,da budem pristojna tamo :P, a na kraju curka odlučila ranije izać pa su me oni malko sredili u bolnici,…. nije vam to loše, dobijete depilaciju gratis hihi

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Joooooj kako ti je slatka bebicaaaa cloudyyy rasplakat cu se u kafani!! 

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    :) hvala ti :D

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ocito me hormoni peru  posljednih dana variram izmedu depresije i “zombie stava”. i evo sad sto mi se desi, na rubu placa zbog slatke bebice i onda mi se dolazi smijati sto mi se to dogada! Ali bolje to od depresije  Poludit cu!!

    Inace, da ne budem bas toliko off topic, ja cu trimerom dolje kako drob bude rastao. To je brzo i uredno, nemam straha da cu se izrezat. A i kontam da su one u rodilistu izbrijale toliko vagina da ih nije ni briga. Bitno mi je da nije bas sad neka sumetina, da se ne zadrzavaju 3 ure dolje 

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar deverika

    deverika

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Sad ću ispast tulava, al eto svejedno da pitam. Eto, ja se nikad tam ne brijem, pa se nikad ni prije pregleda ne obrijem… i nikad mi doktor nije rekao da sam neuredna ili nešto slično, uvijek se perem i tuširam. Da li je to potrebno raditi? Nema nikakvoga znanstvenoga dokaza da brijanje intimnog područja poboljšava higijenu, neg ju čak pogoršava…zato pitam… Znam da će me prije poroda obrijati jer je to potrebno i nije mi nimalo važno kak mi intimno područje izgleda dlakavo ili bez dlaka.

    Ženski savjet nije Bog zna što, ali je glup onaj tko ga ne posluša. - Cervantes

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.