Depilacija prije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    jednom prilikom sam gledala emisiju dr. Oz-a u kojoj su između ostalih, gostovali i ginekolozi pa su rekli da njih ni najmanje ne zanima kakva šuma raste na našem spolovilu. veći problem im predstavljaju smrdljive noge. to im smeta. 

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    Ma naravno da ih to ne zanima, ali opet to je dio pristojnosti,nećemo baš ići neuredne na preglede,bilo to kod ginekologa ili bilo koji drugi pregled. Na kraju krajeva pa bilo di da ideš bar ja,se istuširam i sredim a kako nebi tako  za pregled. Ali cure kojima je teško se obrijati zbog trbuha to vam neće nitko zamjeriti ako vam nije bed da vas oni briju nemojte se s tim opterećivati.Ja nisam mogla,ja sam se stalno brijala i za preglede i prije termina i nije mi bilo teško.Nisam tila da me oni briju ali da su morali opet ok to je dio poroda,isto kao i klistir to sam slušala da je neugodno bla,bla ja to uopće nisam osjetila niti je bilo neugodno!

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    dillb


    jednom prilikom sam gledala emisiju dr. Oz-a u kojoj su između ostalih, gostovali i ginekolozi pa su rekli da njih ni najmanje ne zanima kakva šuma raste na našem spolovilu. veći problem im predstavljaju smrdljive noge. to im smeta. 

    Haha sigurno,zato ja nosim i drugi par čarapa za pregled hahaha!

  • Miha11

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Lilly


    dillb


    jednom prilikom sam gledala emisiju dr. Oz-a u kojoj su između ostalih, gostovali i ginekolozi pa su rekli da njih ni najmanje ne zanima kakva šuma raste na našem spolovilu. veći problem im predstavljaju smrdljive noge. to im smeta. 
    Haha sigurno,zato ja nosim i drugi par čarapa za pregled hahaha!

    I ja nosim drugi par čarapa sa sobom svaki put kad idem k ginekologici  
    Ne želim se dovoditi u neugodnosti. I naravno..otuširam se i depiliram, ali većinom je depilacija dan prije 
    Ma baš me briga kak će biti za porod. Kad će mi se bližiti termin, svaki drugi dan ću se izdepilirati i ako Bog da (kad dobim trudove) otuširat ću se, bit ću čista i to je to…..
    Samo nek beba bude zdrava i nek me ne muči previše. 

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Miha


    Lilly


    dillb


    jednom prilikom sam gledala emisiju dr. Oz-a u kojoj su između ostalih, gostovali i ginekolozi pa su rekli da njih ni najmanje ne zanima kakva šuma raste na našem spolovilu. veći problem im predstavljaju smrdljive noge. to im smeta. 
    Haha sigurno,zato ja nosim i drugi par čarapa za pregled hahaha!
    I ja nosim drugi par čarapa sa sobom svaki put kad idem k ginekologici  
    Ne želim se dovoditi u neugodnosti. I naravno..otuširam se i depiliram, ali većinom je depilacija dan prije 
    Ma baš me briga kak će biti za porod. Kad će mi se bližiti termin, svaki drugi dan ću se izdepilirati i ako Bog da (kad dobim trudove) otuširat ću se, bit ću čista i to je to…..
    Samo nek beba bude zdrava i nek me ne muči previše. 

    Tako i ja razmišljam, samo da se ostvari!  

    [lilypie.com]

  • Avatar Zac11

    Zac11

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    cure, citam vas i vidim da nitko od vas nije bio na depilaciji secernom pastom… Ja sam si tjedan dana prije termina to priustila i nije mi zao.. Bilo mi je bitno da sam skroz uredna, da me ne moraju oni brijati i naravno da sam cista… Svakom preporucam, cak ni ne boli prestrasno

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Zac :)


    cure, citam vas i vidim da nitko od vas nije bio na depilaciji secernom pastom… Ja sam si tjedan dana prije termina to priustila i nije mi zao.. Bilo mi je bitno da sam skroz uredna, da me ne moraju oni brijati i naravno da sam cista… Svakom preporucam, cak ni ne boli prestrasno

    a ne nije :P mene bolilo ajme!

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Sara


    Zac :)


    cure, citam vas i vidim da nitko od vas nije bio na depilaciji secernom pastom… Ja sam si tjedan dana prije termina to priustila i nije mi zao.. Bilo mi je bitno da sam skroz uredna, da me ne moraju oni brijati i naravno da sam cista… Svakom preporucam, cak ni ne boli prestrasno
    a ne nije :P mene bolilo ajme!

    Nema sanse! Da rodim na stolu od muke  jedva idem na depilaciju cijelih nogu, to sam si zadala kao cilj dok sam trudna da se barem nogu rijesim.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ja to sama rješavam epilatorom. Ispočetka me bolilo jako, pogotovo ispod pazuha, al sad mi je to ko dobar dan 

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila 15 dana prije termina,tako da sam puštala dlake za depilaciju bilo bi super :-) A i ljeto je bilo,išla sam na kupanje tako da nema šanse da sam mogla dlake puštati haha! I ovako me živciraju dok nisam trudna uopće ih nemogu puštati iritira me to,a probala sam sa šećernom nije strašno,ali ne u trudnoći!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.