Da li se treba brinuti ako se ne osjećaju često pokreti bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    naty


    Drage, uclanila sam se u klokanicu, lakse mi je kad vas citam pa nadjem slicna iskustva:-)
    Trudna sam 28+4 , moja curica je mirna bebica i to me nekad tako izludi pogotovo kad svi okolo pricaju kako ih bebice po cijeli dan udaraju a moja se javi tu i tamo tokom dana…

    Dobro nam dosla prije svega! 
    Bitno je da se ona javlja, dok je tako nema mjesta panici!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ica3

    ica3

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Draga Naty,dobro nam dosla!vjeruj mi da ces tu naci puno korisnih savjeta..u istom smo tjednu trudnoce..mene tek odnedavno pocela malo jace lupati..isto sam bila jako zabrinuta sto si i mogla viditi po mojim prethodnim komentarima..ali sreca za cure koje su pune topline i razumijevanja..i koje su me smirile..

    Ica

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Cure na klokanici uvijek spremne ti dići glavu kada klone

    Moj bebač uvijek reagira kada mu se obraćam i mazim trbuh, kao da zna da mu pričam. Mačka kada prede odmah doplovi i izboči se negdje, onda znam da ju čuje.

    Ako sam pod stresom primjetim da se manje miče, moram onda mu puno pričati i relaksirati se ali ako se najedem mahuna poludi, ne smijem mahune jesti bole me rebra poslije

    Jeste primjetile da tako i vaš bebač reagira? Na hranu ili slično ? Znam za glazbu ali ovo za mahune me iznenadilo

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Hehe za mahune ne bi nikad rekla znam samo da sam ja svog budila sa toplim kakaom :D

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Moja zna poludit na lubenicu, sigurno zbog šećera..

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Moja bebica,kolko god ti pokreti još uvijek bili slabi je neki dan reagirala na bolognese i par dana kasnije na pizzu :) valjda voli to kao i mama 

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    naty


    Trudna sam 28+4 , moja curica je mirna bebica i to me nekad tako izludi pogotovo kad svi okolo pricaju kako ih bebice po cijeli dan udaraju a moja se javi tu i tamo tokom dana…

    NIje istina da je to “cijeli dan”. Beba u trbuhu radi isto što i vani: ima budni ciklus i ciklus spavanja.
    Ja sam u 29. tj. i moj mali ima svoj ritam: ujutro i navečer me “izlupa” i onda miruje. Reagira na glazbu ii neku hranu ili ako se ja uzrujam, i to me “zvekne” jednom ili par puta i opet se umiri. 

    Tako da je to “cijeli dan” pretjerivanje. Ti samo osluškuj da ju čuješ/osjetiš svaki dan bar jednom. Za ostalo ne brini.

  • Avatar naty4

    naty4

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala vam puno:-) lakse je kad imas s nekim podijeliti svoje brige:-) evo jutros bebica bas lipo lupka, a meni osmjeh od uha do uha :-) :*****

    Slatko iscekivanje male princeze ♥

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Mahunarke napuhavaju,pa im zato možda smeta,ja kad sam pod stresom,onda se maoja curica više rita,navodno zbog adrenalina,a nema neki ritam,miče se ujutro,popodne,po noći…kad mi je mirna,pitam ju kaj je danas mala,zakaj si mi tak mirna,pa ju zovem par puta imenom i onda me šibne ispod pupka :))) super su ti naši bebači

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    e sad… ne znam di da stavim pitanje, pa ću ovdje… bebu osjećam  (sad je krenulo lagano lupkanje, a ne samo više grebuckanje) dolje ispod pupka nekako najčešće ili oko pupka.. to nije problem, jelda?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.