Da li se treba brinuti ako se ne osjećaju često pokreti bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Ica mi smo jedna veeeelikaaa obitelj

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar ica3

    ica3

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Ica

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    ja sam u 31.tjednu, i takoder bebu najvise osjetima ujutro i navecer kad se umirim, a tijekom dana dok sam aktivna bas i ne… u cca.25.tj. i ranije to su bili samo mali trzajevi, lagano  poskakivanje trbuha, a sada vec osjetim i unutra kako se okrece, i trbuh se vise talasa, poskakuje i sl. a najvise se aktivira kada lezim na boku ili sam samo nagnuta na jednu stranu :) 
    i sto mi je jos smijesno, kad stavimo ruku onda se bas i nece pomaknut, a kad maknemo moramo cekat da opet krene.. mudrac mali 

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Beag tako je i kod mene bilo skroz do kraja isto malac nikad nije htio udariti kad smo staviljali ruku na trbuh 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    mogu rec da sam zavidna vama koji osjetite bebu rijede. tek sam 23 tjedna trudna, osjetim ju od 18-og tjedna, sad je vec pocela udarat popravo, nije da me boli, vise me iznenadi intenzitetom udarca, a malo cudo ima tek pola kile. zna udarat po cijeli dan, nebitno jel hodam, sjedim, lezim. nekad mi se cini da ta beba uopce ne spava. onako, udari jednom, pa za 5 minuta opet, pa za 10 minuta opet.i tako cijeli dan dok ne zaspim.i ginic mi je na uzv-u rekao da je beba jako aktivna jer se i tamo ritala i trbuh mi je skakao. iako, jucer je bila mirna dobar dio dana i tocno mi je falila da me lupa :)

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    i da, kad god je moj D stavio ruku na trbuh beba nije htjela lupit. nasli smo lijek…stavim tablet na noge i pustim pjesmu neku veseliju, cini mi se da je bebi najdraza “timber” od keshe i beba pocne plesat po trbuhu, tak da ju i D moze osjetit :)

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    krafnica


    mogu rec da sam zavidna vama koji osjetite bebu rijede. tek sam 23 tjedna trudna, osjetim ju od 18-og tjedna, sad je vec pocela udarat popravo, nije da me boli, vise me iznenadi intenzitetom udarca, a malo cudo ima tek pola kile. zna udarat po cijeli dan, nebitno jel hodam, sjedim, lezim. nekad mi se cini da ta beba uopce ne spava. onako, udari jednom, pa za 5 minuta opet, pa za 10 minuta opet.i tako cijeli dan dok ne zaspim.i ginic mi je na uzv-u rekao da je beba jako aktivna jer se i tamo ritala i trbuh mi je skakao. iako, jucer je bila mirna dobar dio dana i tocno mi je falila da me lupa :)

    Da te “utješim” - takva će ti beba biti i “vani”. Isprobano iz prakse sa prvom curkom.  Sa drugom me izgleda čeka ista sudbina.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Iskrica1347


    krafnica


    mogu rec da sam zavidna vama koji osjetite bebu rijede. tek sam 23 tjedna trudna, osjetim ju od 18-og tjedna, sad je vec pocela udarat popravo, nije da me boli, vise me iznenadi intenzitetom udarca, a malo cudo ima tek pola kile. zna udarat po cijeli dan, nebitno jel hodam, sjedim, lezim. nekad mi se cini da ta beba uopce ne spava. onako, udari jednom, pa za 5 minuta opet, pa za 10 minuta opet.i tako cijeli dan dok ne zaspim.i ginic mi je na uzv-u rekao da je beba jako aktivna jer se i tamo ritala i trbuh mi je skakao. iako, jucer je bila mirna dobar dio dana i tocno mi je falila da me lupa :)
    Da te "utješim" - takva će ti beba biti i "vani". Isprobano iz prakse sa prvom curkom.  Sa drugom me izgleda čeka ista sudbina.

    neka, to znaci da ce bit na mamu, jer je tata ko bubica :D

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Iskrica1347


    krafnica


    mogu rec da sam zavidna vama koji osjetite bebu rijede. tek sam 23 tjedna trudna, osjetim ju od 18-og tjedna, sad je vec pocela udarat popravo, nije da me boli, vise me iznenadi intenzitetom udarca, a malo cudo ima tek pola kile. zna udarat po cijeli dan, nebitno jel hodam, sjedim, lezim. nekad mi se cini da ta beba uopce ne spava. onako, udari jednom, pa za 5 minuta opet, pa za 10 minuta opet.i tako cijeli dan dok ne zaspim.i ginic mi je na uzv-u rekao da je beba jako aktivna jer se i tamo ritala i trbuh mi je skakao. iako, jucer je bila mirna dobar dio dana i tocno mi je falila da me lupa :)
    Da te "utješim" - takva će ti beba biti i "vani". Isprobano iz prakse sa prvom curkom.  Sa drugom me izgleda čeka ista sudbina.


    A-ha…znaci, nema spavanja do kasno u noc i u jutro, a po danu smo mirni…oke 

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    neki dan sam napisala kako mi je beba mirna pa se valjda i urekla  od jucer nakon uzv-a mrducka se, rasteze, namjesta po cijeli dan hahaha cak i dok drzim ruku na trbuhu :)))) 
    kako se situacija promijeni u trenutku hehe
    malisa se zabrinuo za liniju pa vjezba, na koga li je samo haha

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.