Da li se treba brinuti ako se ne osjećaju često pokreti bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    moja curka se ponekad javi bas onako jako udarcem, a nekad ju samo osjetim kako se migolji i namjesta  sad sam u 22. tjednu i sve ju cesce osjecam ali nekad prode cijeli dan da se ne javi, no ne brinem se, znam ja da ona unutra tulumari osjetila ja to ili ne 

  • Avatar ica3

    ica3

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Drage moje,trudna sam 25 tjedana i ne osjecam bas precesto bebine pokrete..znala sam imati periode zatisja po par dana kad mi se uopce nebi javila…odnedavno je osjetim svaki dan,ali isto ne onako bas jako…nekad je to lagani udarac,nekad osjecam samo pomicanje-koda se namjesta..zar nebi u ovim tjednima trebala vec osjecati malo intezivnije?srecom imam baby watcher i kad je ne osjetim duzi period samo ga ukljucim i uvjerim se da je sve ok..
    Zanimaju me Vasa iskustva..evo danas je jos uopce nisam osjetila..Hvala Vam puno 

    Ica

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    da, i meni se to znalo dogadati, cak sam i na hitnu jednom isla.. a cuj, bebica spava a tvoja ima i puno mjesta jos pa ju nekad ne osjetis cak i kad se mice, sve je to ok. naravno ako osjetis bas neku promjenu bilo bi dobro provjeriti ali inace nema razloga za brigu, i bebe su ljudi, a znas da mi imamo svojih dobrih ali i svojih losih dana

  • Avatar ica3

    ica3

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Lilica,bas ti hvala..jos sam malo i salasta oko trbuha,pa onda ovisi kako se beba namjesti..u pravu si kad kazes da mi i ne osjetimo svaki pokret..na zadnjem uzv se odgurivala nozicama,a ja to uopce nisam osjetila..

    Ica

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Ica draga tako sam ti i ja salasta oko trbuha  pa isto tako nisam osjecala cesto pokrete ili su bili slabasni ali zato kasnije draga od 30tt tulum u busici  budes vidjela ;)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar ica3

    ica3

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Tea,znaci tek oko 30tt si jace pocela osjecati??ja sam znala imati po par dana zatisja,sad mi se javi svaki dan-pa sam koliko toliko mirnija..ali jos uvijek lagano,njezno…

    Ica

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Ica,  bez brige….dokle god ju osjetis tokom dana, pa makar i slabije nego inace, sve je ok….ako ju ne osjetis 24 h ili duze, ali onako da stvarno nista ne osjetis, onda je vrijeme za paniku…ja sam sad  35. tjednu, i isto ima dana kada malac luduje po cijele dane i nema mira..a ima dana, kao danas npr, kad ga osjetim da se samo malo namjesta, ali uglavnom je miran….i ja sam se brinula u pocetku kad ga nebi osjetila,ali onda mi je ginekologica rekla da se smirim i ne panicarim…
    …ako te bas frka, citala sam negdje da bebu probas “ probuditi” i potaknuti na “ muving” ako popijes casu vode , soka , sto god, i legnes na lijevi bok…navodno bi to trebalo pokrenuti bebicu….a ako bas pocnes biti i ti nemirna i tjeskobna i nisi sigurna da je sve okej, otidji na hitnu….bolje da se uvjeris da je sve ok, nego da doma sizis…sretno ! 

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    ica


    Tea,znaci tek oko 30tt si jace pocela osjecati??ja sam znala imati po par dana zatisja,sad mi se javi svaki dan-pa sam koliko toliko mirnija..ali jos uvijek lagano,njezno…

    Daa tada je tulum u busici,,a i moze biti da jednostavno imas mirniju bebu,a oko 33tt su ti to vise rastezanja jer vec je velika beba i ima manje mjesta,meni se intenzivnije javljao ako bi navecer popila topli kakao i legla na lijevi bok 
    A ako ti se javi svaki dan pa makar njezno sve je ok jer jos uvijek ima dovoljno mjesta ,,
    A ako si zabrinuta ili duze ne osjetis onda poslusaj Darijin savjet ..

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    I meni se znalo dogoditi da se par sati ne javi i da sok i lijevi bok ne pomazu. Onda uzmem slusalice, jednu na uho a jednu u pupak i pustim nesto srednje jako  i tulum pocne 

  • Avatar ica3

    ica3

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Ma cure moje,pa sta bi ja bez Vas..bas ste mi pomogle..osjetim ju svaki dan,ali nekad samo jednom dnevno i samo lagano..ali sad vidim da je to u redu i da je najbitnije da je osjetim..pa makar i jednom dnevno…
    Svima Vam saljem velike puse i hvala od

    Ica

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.