Da li se treba brinuti ako se ne osjećaju često pokreti bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ica3

    ica3

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Beag,koliko si sad trudna??

    Ica

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Krafnica, moja beba isto luduje po trbuhu :D Stalno ju osjetim. Čim sjednem evo je, javi se :D ja sam u 21. tjednu  isto ju od 18. osjetim.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    ica


    Beag,koliko si sad trudna??

    31+4

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Krafnica, moja beba isto luduje po trbuhu :D Stalno ju osjetim. Čim sjednem evo je, javi se :D ja sam u 21. tjednu  isto ju od 18. osjetim.

     
    Uf, svaki dan se sve vise iznebadim kolko me lupi jako. Danas je mirnije stanje, mozda su i bebicke bile nervozne zbog ludog vremena….al samo nek lupa, bar znam da je dobro 

  • Avatar ica3

    ica3

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Drage moje,evo da vam se malo javim..u prethodnim komentarima sam pisala kako ne osjecam cesto pokrete bebe..sad san 28+5 i beba mi se javlja svaki dan..pogotovo kad legnem na lijevi bok onda me lupa na desnu stranu,.pa se mi tako igramo i uzivamo u tim nasim malim igricama..pa malo i tata stavi ruku pa se i s njim igra..sad sam puno mirnija kad je jace osjetim..

    Ica

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Ja sam sada u 32 tjednu i nešto je manje osjećam, ali još uvijek prilično. Osobito kad se ja malo sjednem i umirim. Najviše pred jutro i navečer. Doktor je rekao da će se sada malo početi smanjivati to kaj ju osjećam (kao ne bi više trebala toliko udarati, ali to očito vrijedi za neku mirniju djecu). Najbitnije da se osjeti bar 10 pokreta tijekom dana, koliko znam. Svima nama nam je bitno što više osjećati bebače, ali vjerujte mi - bolje vam je ak imate mirniju djecu.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Ica baš mi je drago zbog tebe,prekrasan osjećaj  moj udara po cijele dane,ponekad se pitam jel uopće spava hehe,ako bude takav kad se rodi onda ni meni nema spavanja hehe 

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Icaaa bas mi je drago zbog tebe.. Uzivajte u svakom pokretu

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar ica3

    ica3

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Hvala vam drage moje..puno ste me bile smirile sa svojim savjetima..sve vas ljubim. 

    Ica

  • Avatar naty4

    naty4

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage, uclanila sam se u klokanicu, lakse mi je kad vas citam pa nadjem slicna iskustva:-)
    Trudna sam 28+4 , moja curica je mirna bebica i to me nekad tako izludi pogotovo kad svi okolo pricaju kako ih bebice po cijeli dan udaraju a moja se javi tu i tamo tokom dana…

    Slatko iscekivanje male princeze ♥

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.