Carski rez

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kums

    kums

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    ej ,hvala ti punooo na odgovorima :D al ne razumjem što bi se trebala dogovoriti s doktorom za termin ili ??? ( plavuša)  koliko ti je oporavak trajao i jesi uspješno dojila?

    big girls don't cry…………………………………………………………………………………………….
    ……………………..they eat :D

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Bumbali


    Pozdrav svima, evo i mene sam vama :) pišem prvi put
    Naime , čekam treću bebicu :) i treći carski i po malo sam uplašena, za sada je sve ok, jel ima koja mama takvo iskustvo treći carski, kako je prošlo? jel bilo kakvih komplikacija?
    Hvala

    Nemam iskustva s carskim, ali dok sam provodila dane u TA upoznala sam zenu koja je sad vec rodila trece dijete na carski I zenu koja je rodila peto dijete na carski, nikakvih komplikacija nisu imale samo su ih redovito kontrolirali do dogovorenih carskih. Isle su na carski jer su im bebe sve bile dosta velike. Jednoj je u 38. tj. procijenjen bebo na 4500 grama. A I ostala djeca su joj bila blizu 5 kg. :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    kums


    ej ,hvala ti punooo na odgovorima :D al ne razumjem što bi se trebala dogovoriti s doktorom za termin ili ??? ( plavuša)  koliko ti je oporavak trajao i jesi uspješno dojila?

    Ako je dogovoreni carski, moraš se dogovoriti s doktorom kad će biti, to je operacija i nemreš doć sad u bolnicu, ja sam za carski, mogu??Moraš sve dogovoriti prije i najbolje s doktorom koji će te i operirati. Doji se uspješno, tu nema prepreka a potpuni oporavak je cca tri tjedna.

  • Avatar kums

    kums

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

     da,da iz zdravstvenih razloga moram na carski sad sam u 37 tjednu i ne znam kad ću na carski pa me lovi panika :D ,al svakako hvala na odgovorima

    big girls don't cry…………………………………………………………………………………………….
    ……………………..they eat :D

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    nadam se da će biti i kod mene sve ok, za sada je Bogu hvala, i moj sin je bio veliki 4360, šok sam doživjela kad su mi rekli koliko je težak

    Bog je velik!

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Tebi je to prvi carski jel da? Nije lak oporavak i meni je trebalo 2-3 tjedna da dođem k sebi što se tiče dizanja i odlazak na wc( veliki zatvor) probaj se psihički pripremiti da to mora biti tako i da će brzo proći, da dojila sam al samo ležeći položaj, jer bitno ti je da se ti dobro namjestiš, sad kad se sjetim čini mi se da je to bilo tako davno, kad uzmeš bebicu k sebi i kad krenete dojiti( kod nas je bilo uspješno) fakat sve boli brže prođu, ja obožavam dojiti meni je to tako divan, intiman i poseban trenutak ja i moja beba , veselim se novoj bebici

    Bog je velik!

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Baš to što je rekla mama renata, sve ti je stvar dogovorom sa doktorom i njihovoj procjeni, jer neki doktori mogu procjeniti da ti možeš roditi prirodno i pustiti da porod krene prirodno, ponekad i to rade, jer carski porod je inače jako skup za bolnicu( tako sam čula)
    moj savjet ti je da ti tvoj ginekolg napiše da ti trebaš ići na carski zbog toga i toga i onda kad dođeš u TA bolnice probaj se dogovoriti sa doktorom koji će te zaprimiti , sretno svakako nam javi :)

    Bog je velik!

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Bumbali


    nadam se da će biti i kod mene sve ok, za sada je Bogu hvala, i moj sin je bio veliki 4360, šok sam doživjela kad su mi rekli koliko je težak

    Sretno, I sto brzi oporavak vam zelim. :) Tako je nesto bila moja sestra kad se rodila, 4300 ili 4200, a rodila se 10 dana prije termina :))) Velik bebac 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar kums

    kums

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    joj cure hvala vam i da prva mi je beba a mene tako strah da se neću snaći u svemu tome aaaaaaaa 
    nisam imala ni u svojoj blizini malu bebicu …….bit će čuda ……koliko čekam da rodim toliko me strah kad rodim 

    big girls don't cry…………………………………………………………………………………………….
    ……………………..they eat :D

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    U potpunosti te razumijem, i mene je bilo frka , pogotvo te zadnje dane, ne brini biti će sve ok, ako smo mi sve mame to prošle budeš i ti, samo misli pozitvno i mazi svoju bušu i zamišljaj kako će izgledati tvoja bebica, mi smo tu pitaj što te god zanima

    Bog je velik!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.