Carski rez

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Ja sam imala carski, rodila u petak u 23.45, to ti je onda nulti dan, prešvercala sam se jer curama koje su rodila u ponoć tek im se subota računala kao nulti dan. U ponedjeljak sam išla doma, malecka nije dobila žuticu, ako se dobije mislim da si svakako još 2-3 dana.

  • Avatar kums

    kums

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

     hvalaaaaa Renata

    big girls don't cry…………………………………………………………………………………………….
    ……………………..they eat :D

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, evo i mene sam vama :) pišem prvi put
    Naime , čekam treću bebicu :) i treći carski i po malo sam uplašena, za sada je sve ok, jel ima koja mama takvo iskustvo treći carski, kako je prošlo? jel bilo kakvih komplikacija?
    Hvala

    Bog je velik!

  • Avatar kums

    kums

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    bok, kako stvari stoje trebala bi ići na dogovoreni carski rez e pa drage moje cure jel ikoja od vas zna koja je procedura za to,kad se dolazi u bolnicu i sl …..molim vas da mi malo to opišete

    big girls don't cry…………………………………………………………………………………………….
    ……………………..they eat :D

  • Avatar kums

    kums

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    kums


    bok, kako stvari stoje trebala bi ići na dogovoreni carski rez e pa drage moje cure jel ikoja od vas zna koja je procedura za to,kad se dolazi u bolnicu i sl …..molim vas da mi malo to opišete

    u vinogradskoj bolnici

    big girls don't cry…………………………………………………………………………………………….
    ……………………..they eat :D

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Ja sam imala dogovoreni carski al u Petrovoj, naime dan prije sam išla u TA i doktor je procijenio da više nemamo što čekat, beba velika, već imala carski, trudova nema, samo rekao dođi ti sutra i potražim me napraviti ćemo carski, samo sam se javila na šalteri sa svim svojim paporima i stvarima i već nakon 2 sata , moj veeeliki sin je bio vani

    Bog je velik!

  • Avatar kums

    kums

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    jesi imala klistiranje i jel ti treba tvoja spavaćica ? u kojem tjednu si rodila??

    big girls don't cry…………………………………………………………………………………………….
    ……………………..they eat :D

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    da , prvo obave pripreme pitaju te za anesteziju, povijest bolesti, alergije , vađenje krvi ( koliko se sjećam) , klistriranje da bude užasno mi je to , onda trk na wc,  kateter za urin, pa razgovor sa anestezilogom, to cijelo vrijeme budeš u svojoj spavačici, onda kad ideš prema sali , budeš gola, tj pokriju te plahom

    Bog je velik!

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    u 41 tj sam rodila

    Bog je velik!

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    i da probaj se dogovoriti sa doktorom, koji bi ti mogao napraviti carski, oću reći da ponekad puno ovisi o njihovoj procjeni, dali si za carski ili ne

    Bog je velik!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.