Čaj od lista maline

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    A baš smo ludare, al šta ćeš. Najvažnije je vjerovati da to sve pomaže pa će pomoći!

  • Avatar nella123

    nella123

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    pozdrav mame ;) ja sam u 7tj trudnoće da li smijem piti čaj od lista maline pošto se preporuča protiv mučnina… buni me skroz pošto svi pišu ne prije 35tj trudnoće…, a protiv mučnina je a ja ih imam sad

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Đumbir je br 1 protiv mučnina… Bar meni bio

  • Yasmin2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Evo da vam javim da nisam ništa popucala niti sam rezana…tako se nadam da je stvarno čaj pomogao, pila sam ga 2 puta na dan. :)

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Yasmin


    Evo da vam javim da nisam ništa popucala niti sam rezana…tako se nadam da je stvarno čaj pomogao, pila sam ga 2 puta na dan. :)

    odlično! drago mi je zbog tebe! ja  pijem nekad 2, nekad 3 šalice i već sam na kraju trećeg pakiranja.
    Vidjet ćemo koliko će nas dobro proći na porodu 

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    super. ja sam u 35. tjednu. Kupit cu si ga i ja prvom prilikom. :D

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ja cu ga sutra ić kupit! I pit ću 15 šalica dnevno jer sam u 38. tjednu . Dosad sam pila koprivu jer sam imala kući

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Kupila sam dva pakovanja.  Upravo kuham vodu pa cu isprobat. Nadam se da je pitko. Kupila sam i ulje za masažu međice.. ima beba sad samo isklizit iz mene.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Jel pijete ovi caj? Imate kakve nuspojave? Ne znam jel popijem vise neg sta bi trebala al zna mi bas bit zlo od njega.  Kao da me tjera na povracanje, al ne da bas povratim.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Mene tjera na kakanje 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.