Čaj od lista maline

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Di ste ga kupili? U Splitu npr ?? Ne mogu nac onaj pravi zdravi više…

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Bljubica


    evo ja sam jučer popila prvu šalicu  
    100g u Kući čaja Split košta 20kn

    a ovo piše na etiketi:

    Preporučuje se za održavanje trudnoće i olakšavanje poroda. Opušta mišiće maternice, pa tako prevenira spazam i prijevremeni porod. Preporuka za korištenje tijekom 7 do 9 mjeseci trudnoće kao priprema za lakši i brži porod. Pomaže i kod jutarnjih mučnina, te pospiješuje stolicu. Piti 2-3 šalice dnevno.



    [tickerfactory.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Super… Sprečava prijevremeni porod? O Bože.. ja mislila olakšava porod… Ne treba meni održavanje trudnoće ako sam ko moje sve u obitelji prenijet ću bar 2 tjedna 

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Promakla mi je poruka… Sorry…

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    evo još malo informacija - malina (listovi i plodovi) sprečava pobačaj, olakšava trudnoću i porod. 

    kupina - “trudnice trebaju piti mjesec dana prije poroda čaj od kupinovog lišća i sve druge pripravke od te biljke, to će im pomoći da im porod bude lagan i gotovo bezbolan.”

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    a sad još i kupina 
    dok popijem 3dl donata zbog magnezija, 3 šalice maline, 1 mente, 1 kamilice, vodu ne moram ni piti 

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Nixie


    a sad još i kupina 
    dok popijem 3dl donata zbog magnezija, 3 šalice maline, 1 mente, 1 kamilice, vodu ne moram ni piti 

    hahahahahahahahahahaha vrištim 

  • Bbobina

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ja sam u 37 tjednu, počela sam piti prije dva tjedna.Kupila ga u običnoj biljnoj ljekarni, od Subana. Čula sam od tri cure koje su imale lake porode da su ga konzumirale i to im je bilo zajedničko. Također sam pročitala u knjizi Prirodna trudnoća  da se preporučuje sa zadnjim mjesecom trudnoće. Ja sam baš nabrijana na pozitivu s tim čajem i vjerujem da će fakat pomoć.

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Nixie


    a sad još i kupina 
    dok popijem 3dl donata zbog magnezija, 3 šalice maline, 1 mente, 1 kamilice, vodu ne moram ni piti 

    pomiješaj čajeve skupa. tako ja zmiksam stolisnik, vrkutu i malinu

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    I od 37. tjedna trčkarat uz stepenice a u pauzama piti caj pripremljen u bocici hahaha… Koje smo mi ludare 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.