Čaj od lista maline

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dvenas

    Dvenas

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Samo počnite s jednom šalicom dnevno barem tjedan dana da se organizam navikne na čaj i izbjegnete zatvor, ako s time nemate problema, možete valjda odmah s dvije šalice, ja počela s jednom, evo tjedna dana ga pijem s jednom žličicom meda.

    [thebump.com]

    Can't stop the signal.

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    ja sam danas i jučer po jednu, a jučer sam nakon te prve šalice tri puta išla na wc, ni Z od zatvora 
    isto ću pomalo, iako bi sutra mogla i rodit.



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Dvenas

    Dvenas

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Pa ti onda sam daj ;) Možda potakne stvari :P

    Držim fige i sretno :)

    [thebump.com]

    Can't stop the signal.

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ja sam popila jednu danas pa ću popiti još sljedeća dva dana po jednu, a onda ću početi po dvije pa kako bude :-D
    Nisam med stavljala, dobar mi je čak ovako bez ičeg.

  • Yasmin2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Hej,može meni prijevod?

  • Yasmin2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    curke, da li je koja primjetila kod poroda da joj je čaj pomoga

  • Avatar Dvenas

    Dvenas

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Yasmin,

    Ja sam za sada još u fazi pijenja, do poroda još imam mjesec i nešto. Škodit ne može, ako pomogne, onda super :) Uglavnom sam čitala dobra iskustva i tih dva tri istraživanja imaju dobre rezultate, pa sad, vidjet ćemo kako bude.

    Što te točno zanima za prevest?

    [thebump.com]

    Can't stop the signal.

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Baš sam i danas negdje pročitala kako pomaže da se sačuva međica, kaže neka teta doula i savjetuje da se počne piti od 35.-og tjedna. Tak mi se nekako i čini da sam počela. Vidjet ćemo hoće li pomoći 

  • Yasmin2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    I ja sam u fazi pijenja čaja…imam još 2 tjedna do termina. Nama je primalja na tečaju rekla da se kod poroda točno vidi koja trudnica je pila čaj a koja nije, da se vidi kod širenja međice, tj. dal je potrebno rezanje, da li se popuca…

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Yasmin


    I ja sam u fazi pijenja čaja…imam još 2 tjedna do termina. Nama je primalja na tečaju rekla da se kod poroda točno vidi koja trudnica je pila čaj a koja nije, da se vidi kod širenja međice, tj. dal je potrebno rezanje, da li se popuca…

    A daj Bože da je tako 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.