Bolovi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Neznalica

    Neznalica

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Cure, imam pitanje. Kad ste najranije osjetili bebu prvi put, odnosno najkasnije? Ja sam u 20 tt i još ne osjetim “leptiriće”. U ponedjeljak idem na kontrolu, pa ću tražiti da mi napravi uzv (zadnji put mi nije radio). Svi me pitaju jel osjetim bebu, a ja ništa, pa mi se sad male bubice u glavi stvaraju.

  • Avatar tatjana_zg

    tatjana_zg

    Broj poruka: 258

    Prijavi adminu

    Ja sam osjetila dosta kasno. Oko 22tjedna. Do tad je bilo kao stezanje misica.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mom2besoon

    Mom2besoon

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Tatjana, i ja nekad osjetim to kao stezanje misica tj na par sekundi se stvrdne maternica, par puta dnevno ili svaki drugi dan-nepravilno. Jel znas zasto, inace bila sam kod gin i sve je ok sa bebom i zatvorena sam, samo su mi savjetovali vise mirovanja. Sad sam 22 tjedan trudnoce i to stezanje me zbunjuje.

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikica1994

    Kikica1994

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Pozdrav zenice! :-)
    Nisam citala postove prije pa ako je neka postavila pitanje isto kao sto cu ja nema veze :-)
    Ovako danas me zabolila lijeva strana,ali doslovno lijeva strana od prepone do rebara..kao neko probadanje i smiri se ako lezim ako hodam probada za popizdit..prva mi je beba pa nezz bas dali je to normalno a trudnoca mi je 22 tj..:-)

    Kika

  • Avatar Carmen777

    Carmen777

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, molim pomoc posto nemam bas iskustva i prva mi je trudnoca. Uglavnom u 12.sam tjednu i imam bolove u donjem dijelu trbuha jos od 5.tjedna, prosla sam vec sve strahove oko vanmatericne i spontanih o cem sam procitala na netu i napokon sam se malo opustila nakon ultrazvuka prekjucer na kojem je gin rekao da je sve u redu i da je beba velika i uredno se razvija. No bolovi su i dalje tu, grcevi naprijed i u ledjima kao pred menstruaciju i tu i tamo probadanje ko da me netko iglom pika. I sad se opet bojim, a trebala bi se napokon smiriti jer sam stalno pod stresom i u panici :/ Prije 2 godine imala.s operaciju laporaskopiju radi upalne bolesti zdjelice i od toga imam priraslice na jajovodima zbog kojih sam mislila da ni ne mogu zatrudniti i sretna sam da jesam iako nije bilo planirano, ali sada se bojim da zbog te operacije moze doci do komplikacija. Da li ima to veze i da li su normalni ti bolovi i jel istina da se smanjuje mogucnost spontanog poslije 12.tj? Nisam stigla sve pitati gina jer sam bila sva u šoku i sad mi treba samo da se smirim do sljedeceg pregleda koji je za dva tj

  • Kety123456789

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Imam 43 god. trudna sam 7 tj.jednu sam imala rizičnu trudnoću.sad je sve u redu a mene strah i boli me.samo mi se spava i ništa neda.

    Molba

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Kety123456789


    Imam 43 god. trudna sam 7 tj.jednu sam imala rizičnu trudnoću.sad je sve u redu a mene strah i boli me.samo mi se spava i ništa neda.

    A sta boli?yrbuh,jajnici,donji dio trbuha….

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Kety77

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure ! U 7. sam tjednu i danas imam jake bolove u donjem dijelu trbuha. Počelo je prije sat vremena jaka bol kod desnog jajnika i sad se proširila. Uopće se ne mogu dić sa kreveta ili čučnut jer odma počinje bolit jako. 

    Imate li vi takva iskustva i je li to normalno ? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Usla sam u 26tjedan. cesto me zna uhvatiti neka bol kao grč,ili kao da mi se ukoci.neznam ni ja kako bi opisala to, na desnoj strani kod rebara ispod dojke,na malom djelu.Kao da me nesto stisce,nekad zna manje,a nekad jace boliti. Prvo mi je znalo to kad duze vrijeme sjedim kad sam negdje. Al sad kao da je cesce. Sto bi moglo biti.

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Kety, moguce da ti se sve siri…
    Mom, da nisu kontrakcije?? I meni se zna grciti, pa moram pitati ginekologa na pregledu.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.