Bolovi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Ma nevjerujem da je to. Maltene skoro kod zeludca je ta bol. Kad uhvati boli boli jedno vrjeme. Onda prestane. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Kety77

    Pozdrav cure ! U 7. sam tjednu i danas imam jake bolove u donjem dijelu trbuha. Počelo je prije sat vremena jaka bol kod desnog jajnika i sad se proširila. Uopće se ne mogu dić sa kreveta ili čučnut jer odma počinje bolit jako.

    Imate li vi takva iskustva i je li to normalno ?


    Normalno je da te boli jer se maternica siri al ta bol ne smije bit jaka tj razarajuca da se ne mozes podignut s kreveta.. jel imas kakav iscjedak? Kad ti je pregled? Obavezno naglasi za tu bol jer meni su rekli ako me bude jako bolilo da iden u bolnicu

  • Kety77

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Dalmatinka

    Kety77

    Pozdrav cure ! U 7. sam tjednu i danas imam jake bolove u donjem dijelu trbuha. Počelo je prije sat vremena jaka bol kod desnog jajnika i sad se proširila. Uopće se ne mogu dić sa kreveta ili čučnut jer odma počinje bolit jako.

    Imate li vi takva iskustva i je li to normalno ?

    Normalno je da te boli jer se maternica siri al ta bol ne smije bit jaka tj razarajuca da se ne mozes podignut s kreveta.. jel imas kakav iscjedak? Kad ti je pregled? Obavezno naglasi za tu bol jer meni su rekli ako me bude jako bolilo da iden u bolnicu


    Nisam dugo bila aktivna. Uglavnom ta bol je prošla, navodno sam bila preuska i kako se je sve širilo imala sam jake bolove. Iscjedak ništa. Sad sam u 31. tjednu i još me par puta do sada znalo malo zabolit, ali ništa strašno. Savjet od ginekologa je bio pit magnezija i čaja od šipka i ležat. 

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Bok cure, nova sam na forumu i imam pitanje.
    Naime, trudna sam 7 tjedana, prva mi je trudnoća… bila sam 5.1.na pregledu, sve je u redu, srce kuca, jajnici u redu i nema hematoma. Imala sam samo smeđi iscjedak pa sam dobila utrogestane. Ali zaboravila sam ginekologicu pitati (malo me zbunila) zašto me boli s desne strane trbuha, dolje kod jajnika. To traje već 4 dana, nije to neka jaka bol, ali ju osjetim po danu. Budući da sam u međuvremenu bila na pregledu, mislim si da bi doktorica rekla nešto da je vidla… što vi mislite?

    Zašto me zbunila? rekla mi je da se ponaša normalno, šećem itd, a kad sam vidjela uputnicu za vađenje krvi dijagnoza je prijeteći pobačaj. kad sam ju pitala zašto je to napisala, rekla je da se to tako piše, neka ne brinem… i onda sam zaboravila pitati za tu bol na desnoj strani.

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    macica2

    Bok cure, nova sam na forumu i imam pitanje.
    Naime, trudna sam 7 tjedana, prva mi je trudnoća… bila sam 5.1.na pregledu, sve je u redu, srce kuca, jajnici u redu i nema hematoma. Imala sam samo smeđi iscjedak pa sam dobila utrogestane. Ali zaboravila sam ginekologicu pitati (malo me zbunila) zašto me boli s desne strane trbuha, dolje kod jajnika. To traje već 4 dana, nije to neka jaka bol, ali ju osjetim po danu. Budući da sam u međuvremenu bila na pregledu, mislim si da bi doktorica rekla nešto da je vidla… što vi mislite?

    Zašto me zbunila? rekla mi je da se ponaša normalno, šećem itd, a kad sam vidjela uputnicu za vađenje krvi dijagnoza je prijeteći pobačaj. kad sam ju pitala zašto je to napisala, rekla je da se to tako piše, neka ne brinem… i onda sam zaboravila pitati za tu bol na desnoj strani.


    I ja sam nova i isto trudna 7 tjedana dobila sam i ja prekjučer utrogestane i ginekologica mi je rekla : “moram ti napisati pod dijagnozu prijeteći pobačaj jer inače ti nemogu dati utrogestane” 
    Tako da se ne brini i mene je lagano bolio desni jajniku do 6 tjedna ali je rekla da je to normalno jel on sadrži žuto tijelo kod njega se desila oplodnja.
    Ja bi ti rekla ne brini ali svakako odi na pregled ako ti se da bol nastavi ili nedo bog pojača.  

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Hej, hvala na savjetu, al prošli su bolovi hvala Bogu u 16tt. sad smo skoro na pola, u nedjelju će biti20tt, ticker mi ne pokazuje dobro. Hvala Bogu, nije bilo strašno ništa. sad svaki put ginekologicu pitam koje bolove mogu dalje očekivati kaj nebum paničarila.

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Daaa tek sam sad služila kad si pisala post 😁 važno da je sve uredu

    [lilypie.com]

  • Malaja12

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Bok cure ja sam u 19tt i pocelo me boljet s ljevog kraja kao da me zareze pa krene u nogu prva mi je trudnoca pa sam sva prestrasena moze neka da me utjesi?

    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Bok bebac meni se isto događalo nekoliko puta i to od 12tjedna.kad bi se digla s kauča ili kihnula ili kašljala uglavno kad bi napela trbuh taj donji dio bi zabolio kao da presječe. I meni su druge cure rekle da je to pod normalno ako nisu jaki bolovi i učestali. Ako boli tijekom dana mozda se javit kod doktora ako je ovako tu i tamo na par sekundi vjerujem da je sirenje maternice ili slicno to je normalna bol. Sretno

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Miamia

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Mene ovi bolovi brinu, vec sam bila u bolnici zbog hematoma i obilnog krvarenja, valjda sad panicarim na svaku bol. Bila sam na kontroli..beba zivahna, cista mi se susi i sve je ok. Sad cekam sljedecu 4.7. Zanima me jeli to normalno? Ovo mi je prva trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.