Bolovi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallaenna

    Mallaenna

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ja sam 19 TT… Isto tako mi se neka nova boljka pojavi… imam bolove u donjem djelu …  To je normalno …. Ligamenti se šire… I leda me bole… Kada malo duze aktivna…slabo spavam jer se ne mogu nastimati … Cijelu noć se premještamo sa boka na bok… Da bolovi u zglobovima ne govorim… Zbog kojih isto nemoguće spavati…kad taman fino se nastimam moram prošetati do WC.pa sam žedna … Pa malo zavolirim u frižideri… I tako cijelu noć..vise se paradiram po kuci nego sto provodim u krevetu…😆😊

    MallaEnna

  • maja7171

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Mallaenna


    Ja sam 19 TT… Isto tako mi se neka nova boljka pojavi… imam bolove u donjem djelu …  To je normalno …. Ligamenti se šire… I leda me bole… Kada malo duze aktivna…slabo spavam jer se ne mogu nastimati … Cijelu noć se premještamo sa boka na bok… Da bolovi u zglobovima ne govorim… Zbog kojih isto nemoguće spavati…kad taman fino se nastimam moram prošetati do WC.pa sam žedna … Pa malo zavolirim u frižideri… I tako cijelu noć..vise se paradiram po kuci nego sto provodim u krevetu…😆😊

    Uf moram priznat da ti je rano pocelo s boljkama jer si u 19om tt,ja se nadam da te do sada vec ti sve proslo i da uzivas u trudnoci!

    Ja sam pri kraju,tj termin mi je za 5 dana tocno i sada mi pocinje biti sve tesko i boli me kicma i trbuh se stalno grci pa opusta..sve su to pripreme za porod! Pa samo bi tila opet obuc carape bez da se moram odmorit nakon toga!!

  • Sellena

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo svima!
    Znam da je kasno ali me muce neka pitanja. Imam tupe bolove na lijevoj strani cijelo vrijeme nakon ovulacije pa do sad. <ovulacija bila od 10-17 Cini se kao upala jajnika, ali dr. rece da nije. Posto jos nisam sigurna da sam trudna, jer je danas tek 25. dan periode sva sam u brigama: da nije vanmatericna trudnoca? 
    Jos sam na to sve citala ove forume i zamijenila neki clanak sa prirodnim lijecenjem upale jajnika i iste u trudnoci. Stavljala sam 2 dana obloge od toplog bijelog vina :( I tek sad kad me kolegica upozorila da alkohol nikako ne valja u trudnoci, onda sam provjerila forum i zakljucila da su to bile zene bez trudnoce. Sta da radim? Ako sam normalno trudna, kakve su posljedice zbog ovog vina (o boze a nikad ne pijem) Zahvaljujem unaprijed.

  • garawa03

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage inace sam u 18 tjednu trudnoce,pa sam htjela provjeriti da li je koja od vas imala slicne bolove u donje dijelu trbuha sa nekim neprimjetnim grcevima kasnije se sve pretvorilo u bol i otisla sam leci i sve je nekako nestalo,medjutim bol se vratila ujutro kao da me jajnici bole i nisam mogla naci nikako odgovarajuci polozaj da mi bude lakse jer me je boljelo s obje strane,nemam peckanje tokom mokrenja,niti bilo kakvo krvarenje nesvjesticu ili povracanje,kasnije mi je muz stavio jastuk ispod zadnjice i kroz neko vrijeme ta je bol me gotov pa nestala i lakse mi je lezati,zanima me da li je to na neki nacin normalno ili da ja ipak idem doktoru.

  • Avatar Neznalica

    Neznalica

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Garawa03, da se nadovežem na tvoj post. Zadnjih tjedan dana osjetim bol u donjem dijelu leđa tj. trtica me boli. Nije to nepodnošljiva bol, ali osjetim, pa moram malo leći. Isto tako imam sjedeći posao pa dosta sijedim i do sada mi to nije smetalo, ali u zadnjih par dana malo osjetim da mi je teže sjediti te da me zna zaboljeti u trbuhu, kao da imam neki blaži grč. Ne stvaram paniku i nekako mislim da se tijelo malo “razvlači” pa da zato osjetim bol. I da, u 19 tjednu sam.

  • garawa03

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Znaci na neki nacin su to ajdemo reci normalni bolovi sve dok nema drugih problema kao sto su krvaranje povracanje i sl. jer se u nama sve pomjera i razvlaci pa se tijelo navikava na taj proces u nama. Taj dan su bili jaki bolovi medjutim sad se jave ponekad al skroz malo da je podnjosljivo.Ali ipak idem doktoru ovaj tjedan pa cu joj reci za te bolove koje sam imala pa nadam se da mi nece reci nesto lose sto bi moglo ugroziti bebu…

  • Avatar Mom2besoon

    Mom2besoon

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Bok cure
    Garawa03 , ja sam takoder u donjem dijelu trbuha osjetila grc, kao stisak i to samo nakon duzeg napora, hodanja dugo i sl. Bila sam radi toga u gin i dobila mirovanje iako je to recimo normalno da se tu i tamo maternica grci od 18 tjedna trudnoce jer se priprema za porod opet treba pripaziti. Ja sam u 21 tjednu trudnoce i sad dok vise mirujem se smirilo. Cim pretjeram evo grca tj kontrakcije su to maternice.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mom2besoon

    Mom2besoon

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Garawa, ne moze ti to ugrozit bebu. Ne znam jel o istom pricamo, mozda ti dozivljavas samo sirenje maternice i to je normalno da nekad boli. Ali lako mozes provjerit jel sirenje ili je kontrakcija,  lezi i vidi jel ti se stvrdne trbuh , ako je trbuh mekan a boli onda to nije kontrakcija

    [lilypie.com]

  • Avatar Mom2besoon

    Mom2besoon

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Lucy, ne umisljas, vise miruj i pij magnezij pa ce bit bolje

    [lilypie.com]

  • garawa03

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure,puno ste mi pomogle.Sutra idem dr pa cu reci kakvo je stanje ponekad imam bolove al izgleda od dugog sjedenja i napora jer jos uvijek idem na treninge ali imam povlastice sto se tice rada…al ponekad imam i nadutost pa valjda je to normalno…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.