BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar croma

    croma

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Evo ja napunila 26 tjedan..Polako mi sve postaje tesko…
    Bas se brzo umaram, a najgore mi je stajat na mjestu…
    Totalno mi je to cudno jer prve dvije trudnoce sam bila aktivna do samog kraja i nista mi nije bilo tesko 😅
    Također trbuh mi je stalno napet i doslovno osjecam njegovo rastezanje sto nije bio slucaj u prve dvije trudnoce.. Kako je vama? Ima li ikakve sanse ne dobiti strije s blizancima? 😬 jer cini mi se da mi je sad trbuh vec velik ko na kraju proslih trudnoca a svaki dan je sve veci i veci 🙈

  • Avatar croma

    croma

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    ribic

    Jucer u 9:10 i 9:11 su u 37+1 stigle moje dvije ljepotice Nia i Kali. Sve ok proslo i danas me ceka najgori dio - ustajanje nakon carskog.


    Cestitam 💜 samo polako 🤗

  • Avatar Lilala

    Lilala

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Ni ja nisam spremila torbu.. Krevetice imam ali nisu jos slozeni, i cekam madrace da dodu..
    croma mislim da ak nisi unprve dvije dobila strije da ni ne budes, ja ne osjetim to rastezanje kao ti ali imam dolje pritisak zadnjih par dana a takav sam pritisak u prosloj trudnoci osjetila tek pred sam kraj

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Hvala cure i nadam se da ste sve ok!

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar croma

    croma

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Lilala

    Ni ja nisam spremila torbu.. Krevetice imam ali nisu jos slozeni, i cekam madrace da dodu..
    croma mislim da ak nisi unprve dvije dobila strije da ni ne budes, ja ne osjetim to rastezanje kao ti ali imam dolje pritisak zadnjih par dana a takav sam pritisak u prosloj trudnoci osjetila tek pred sam kraj


    Ja vec duze imam taj pritisak,ali samo kad se ustanem,potraje mozda minutu i dalje je ok…
    A sto se strija tice,mislim da ih u ovoj necu uspjet izbjec 🙈

  • Avatar Lilala

    Lilala

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    31 tjedan, cure su 1700 i 1900 grama, sve je u redu.. lynard, croma jeste bile skoro na kontroli, kolike su vase bebice?

  • Pupica34

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Ribic čestitke od ❤ puno zdravlja i sreće, tebi brzi oporavak 💪
    Kada stigneš napiši nam malo dojmove sa carskog i općenito (možda neki savjet ako ti padne na pamet).

    Ostale cure nadam se da se držite, drago mi je što čitam da ste sve ok i bez nekih komplikacija 🌷
    Nisam stigla bit aktivna, jer sam svu neku robicu dobivenu razvrstavala, a kako se lako umorim to je islo sporo, danima…
    Baš sam si ko bačva 🙈 teško mi stajat, okretat se u krevetu. Pritisak imam dole (popodne) onda znam stavit onaj pojas za potporu. Ujutro mi nekako lakše.
    Na pregledu sve ok, zatvorena, cerviks ok. Ceka me sljedeci tjedan ogtt, valjda cu izdrzat jer jos uvijek imam nagone za povracanje koje uspijem iskontrolirat, mirisi me smetaju ko da sam tek ostala trudna…pfff 😓😓
    Pisite sta jos ima kod vas? 
    Rekao mi gin. kako sam ja u KBC Ri, da ce tamo najvjerojatnije ici carski…
    Lijepi pozdrav svima 👋

    TP 27.3.2023.
    Panorama 👍 Stižu dečko i curica 💙💜

  • lynard

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Lilala

    31 tjedan, cure su 1700 i 1900 grama, sve je u redu.. lynard, croma jeste bile skoro na kontroli, kolike su vase bebice?


    Ja sam upravo danas bila na kontroli. Moji su oko 1700 sada, skoro podjednako. Takoder sve okej za sada, zatvorena, jedino sta su oni zadak i koso, zuljaju me na sve strane :D 

  • Avatar croma

    croma

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Lilala

    31 tjedan, cure su 1700 i 1900 grama, sve je u redu.. lynard, croma jeste bile skoro na kontroli, kolike su vase bebice?


    Bas sam jucer bila na kontroli… Sad sam 26+5, jedan je 882g, drugi 812 g… Jedan glavom dolje drugi na zadak..i na prosloj kontroli su bili isto tako okrenuti…
    Zatvorena,cerviks ok…
    Da li netko planira u Vinogradskoj roditi?

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Ribic kako je prosao carski ,kako se snalazis s curama.?
    Evo ja sam u bolnici tri tjedna radi preklampsije,tako da laganini sve

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.