BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Ja se osjecam dobro jos uvijek,danas sam hospitalizirana radi preklampsije do kraja trudnoce .Nadam se da Ce blizici jos bar izdrzat koji tjedan

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • danadanas

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    croma

    Takodjer me zanima dojenje. Ima netko da doji bez dohrane? Prvo dvoje sam normalno dojila pa se nadam da cu i s blizancima moc…


    Ja sam svoje dojila isključivo do 6 mjeseci. Nakon toga smo krenuli s krutom hranom + dojenje. Sad su 13 mjeseci - i dalje hrana + dojenje. Može se - meni su prva djeca pa smo uspjeli, a ako imaš iskustva od prije, tim bolje 😊

    Tristan i Nora, 6.10.2021. 💙❤️

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    inesss

    lynard

    Tj cerviks 38

    Ovdje u Splitu ne spominju nista raniju hospitalizaciju sve normalno


    I Split ima raniju redovnu hospitalizaciju. Samo ima vremena do istoga pa zato ne spominju.

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar croma

    croma

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    danadanas

    croma

    Takodjer me zanima dojenje. Ima netko da doji bez dohrane? Prvo dvoje sam normalno dojila pa se nadam da cu i s blizancima moc…

    Ja sam svoje dojila isključivo do 6 mjeseci. Nakon toga smo krenuli s krutom hranom + dojenje. Sad su 13 mjeseci - i dalje hrana + dojenje. Može se - meni su prva djeca pa smo uspjeli, a ako imaš iskustva od prije, tim bolje 😊


    Znaci nisi pripremala bocice ranije? Nekako mi je glupo to sada kupovati,mislim si da to mogu i kasnije ukoliko ne uspijemo s dojenjem… 

    Kakvi su vam trbusi? Ja imam osjecaj da cu se raspuknut a jos ima dosta do termina…Cini mi se da je ogroman 🙈

  • Avatar Lilala

    Lilala

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Veći je itekako🥰 Što se tiče bočica ni ja neću kupovat dok se ne rode, ako bude trebalo lako netko ode kupiti…Je li ti ovo prva trudnoća?

  • danadanas

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    croma

    danadanas

    croma

    Takodjer me zanima dojenje. Ima netko da doji bez dohrane? Prvo dvoje sam normalno dojila pa se nadam da cu i s blizancima moc…

    Ja sam svoje dojila isključivo do 6 mjeseci. Nakon toga smo krenuli s krutom hranom + dojenje. Sad su 13 mjeseci - i dalje hrana + dojenje. Može se - meni su prva djeca pa smo uspjeli, a ako imaš iskustva od prije, tim bolje 😊

    Znaci nisi pripremala bocice ranije? Nekako mi je glupo to sada kupovati,mislim si da to mogu i kasnije ukoliko ne uspijemo s dojenjem…

    Kakvi su vam trbusi? Ja imam osjecaj da cu se raspuknut a jos ima dosta do termina…Cini mi se da je ogroman 🙈


    Kupila sam jednu bočicu + dobila neke od drugih. Na kraju mi ništa od toga nije trebalo, jer smo uspostavili dojenje još u rodilištu, tako da mislim da ne trebaš ništa unaprijed kupovati. Oni su tamo dobili dohranu svega par puta prvih par dana, ali nakon toga samo dojenje i bilo sve ok. Išli doma nakon 10 dana jer je curka rođena s 1940g + još je pala na težini pa smo morali čekati da ona dođe na 2 kg. Njoj su htjeli davati i više dohrane, ali sam ju ja stalno stavljala na prsa i ona je lijepo jela. Neko vrijeme su ju čak vagali 2 puta dnevno dav se uvjere da je ok bez dohrane, ali počela je super dobivati i sve bilo ok.
    Nabavi samo jastuk za dojenje - meni najbolje još poslužio običan banana jastuk + oni jastuci za novorođenče su mi bili super jer sam ih tako mogla bez frke sama namjestiti. Dojili u tandemu od početka do danas 😆

    Tristan i Nora, 6.10.2021. 💙❤️

  • Avatar Lilala

    Lilala

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Koje si jastuke za novorođenče kupila? 

  • danadanas

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Lilala

    Koje si jastuke za novorođenče kupila?


    Isto ih dobila pa ne znam od kud su. Ali bili su full praktični - samo na cif. Iako vjerujem da bi bilo koji bili ok…

    Tristan i Nora, 6.10.2021. 💙❤️

  • danadanas

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Lilala

    Koje si jastuke za novorođenče kupila?


    Ovaj stil otprilike
    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT6iIzRTYQ_lX9ZvnZhwA4144M5JogDhYiacw&usqp=CAU [encrypted-tbn0.gstatic.com]

    Tristan i Nora, 6.10.2021. 💙❤️

  • Avatar croma

    croma

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Lilala

    Veći je itekako🥰 Što se tiče bočica ni ja neću kupovat dok se ne rode, ako bude trebalo lako netko ode kupiti…Je li ti ovo prva trudnoća?


    Ne,treca.. Prvo dvoje sam normalno dojila pa se nadam da cu i njih sada uspijet..iako me malo plasi sto ih je dvoje 😅

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.