BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lynard

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Lilala

    Ne znam sta bih ti rekla.. i sama sam bila hospitalizarana prije cca mjesec dana radi injekcija koje na kraju nisam ni dobila, isla kuci sedmi dan.. pretpostavljam da si kod Hafnera?


    U kojem tjednu? Kako to da ih nisi na kraju dobila? Da, kod njega sam. 

  • Avatar Lilala

    Lilala

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Mislim da sam bila 28. tjedan. Na kraju je zakljucio da je sve ok i da nisu potrebne, mislim da bi ti odmah rekao da te misli ostaviti do kraja, valjda ce te prvo malo pratiti pa donijeti odluku.. za svaki slucaj si pripremi sve doma

  • Avatar croma

    croma

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Evo ja bas jucer bila na pregledu, jedan 1320g,drugi 1191g.
    Skroz su se izokrenuli,ovaj manji je pogurao bracu i sad je on dolje ali nekako polupoprecno,a veci je gore i skroz poprecno 😬 sad sam 29+5
    Nadam se da ce se okrenut kako treba inace moram na carski 🙄
    Da li su se vama okretali tih zadnjih tjedana? 
    I da,rekao mi je gin da sa 26, max37 tjedana idu van…kakva je sitzacija kod vas?

  • Avatar Lilala

    Lilala

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Ja sam 34 tjedan, jedna je zadak a druga poprijeko..I meni je moj rekao da idu najkasnije s 36 tjedana van, ali kod nekih puste do 37 tjedana. Tvoji imaju isto jednu posteljicu? 

  • Monolena

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    Drage moje, ja sam danas hospitalizirana radi blagih kontrakcija u maternici. Na sreću zatvorena jesam. Još je ispalo i da su mi leukociti dosta povećani pa su me stavili na antibiotik. Uvijek neki strahovi. A saznala sam konacno i koliko su mi sad veliki, curka 1200 g, a decko 1240 g . Baš mi djeluju veliko za 26+3 tt.

    Ja- ‘89, Hashimoto, Endometrioza L. jajnik (nestala) , PCOS
    Muž-’88, 👍
    Ivf centar Lučinger
    1. AIH pretvoren u IVF, 4 js, 1 oplođena, ET 21.4.2022., beta ❌️
    2. Stimulirani IVF (Gonal F 150, Cetrotide) - 12 js, 8 oplođenih i zamrznutih
    FET 11.7.2022 - vracena 2 trodnevna 🤞 1. beta 14dnt (25.7.) 657; 2. beta 16dnt (27.7) 1403, 1.uzv (5+1 tt) 2 gestacijske vrecice, 2. uzv (6+4 tt) ❤❤ Panorama ✅️, stižu 🙋‍♀️ i 🙋 Anomaly scan ✅️
    Moje najveće ljubavi su stigle 03/23 👨‍👩‍👧‍👦

  • Avatar croma

    croma

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Lilala

    Ja sam 34 tjedan, jedna je zadak a druga poprijeko..I meni je moj rekao da idu najkasnije s 36 tjedana van, ali kod nekih puste do 37 tjedana. Tvoji imaju isto jednu posteljicu?


    Da,jedna posteljica…
    Kolko su teske sada?

  • Avatar Lilala

    Lilala

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    2200 i 2300, s tim da sam hospitalizirana za svaki slucaj 

  • Avatar Lilala

    Lilala

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Monolena

    Drage moje, ja sam danas hospitalizirana radi blagih kontrakcija u maternici. Na sreću zatvorena jesam. Još je ispalo i da su mi leukociti dosta povećani pa su me stavili na antibiotik. Uvijek neki strahovi. A saznala sam konacno i koliko su mi sad veliki, curka 1200 g, a decko 1240 g . Baš mi djeluju veliko za 26+3 tt.


    Bit ce sve u redu❤️ Samo neka i dalje lijepo rastu😊

  • Monolena

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    Lilala

    Monolena

    Drage moje, ja sam danas hospitalizirana radi blagih kontrakcija u maternici. Na sreću zatvorena jesam. Još je ispalo i da su mi leukociti dosta povećani pa su me stavili na antibiotik. Uvijek neki strahovi. A saznala sam konacno i koliko su mi sad veliki, curka 1200 g, a decko 1240 g . Baš mi djeluju veliko za 26+3 tt.

    Bit ce sve u redu❤️ Samo neka i dalje lijepo rastu😊


    Nadam se, odrzavam optimizam 😊

    Ja- ‘89, Hashimoto, Endometrioza L. jajnik (nestala) , PCOS
    Muž-’88, 👍
    Ivf centar Lučinger
    1. AIH pretvoren u IVF, 4 js, 1 oplođena, ET 21.4.2022., beta ❌️
    2. Stimulirani IVF (Gonal F 150, Cetrotide) - 12 js, 8 oplođenih i zamrznutih
    FET 11.7.2022 - vracena 2 trodnevna 🤞 1. beta 14dnt (25.7.) 657; 2. beta 16dnt (27.7) 1403, 1.uzv (5+1 tt) 2 gestacijske vrecice, 2. uzv (6+4 tt) ❤❤ Panorama ✅️, stižu 🙋‍♀️ i 🙋 Anomaly scan ✅️
    Moje najveće ljubavi su stigle 03/23 👨‍👩‍👧‍👦

  • EnaEna

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    croma

    Kada su se vama bebe okrenule, tj, do kada se blizanci mogu okrenuti povoljno za vaginalni porod?
    Kod mene je prvi glavom dolje,a drugi na zadak,i tako zadnja dva pregleda… sad sam u 27 tjednu.
    Da li oba moraju biti glavom prema dolje ili je dovoljno da je samo prvi za vaginalni porod,jer nesto mi je gin spomenuo da ako se ovaj ne okrene da ce biti carski…


    Nisam odavno bila na forumu,uz moju malu bandu tesko da bilo sta stizem. 
    Moji su isto bili tako postavljeni. Tesko da se oni mogu okrenuti jer im je sve manje i manje prostora u stomaku. Ja sam rodila 36+4 i zbog ta 3 dana se oni vode kao prijevremeno rodjene bebe. 2820 gr/51 cm i 2480 gr/49. Sad su to vec momci preko 70 cm i sa oko 8, 8,5 kg. Kod mene je bio hitni carski jer mi je pukao vodenjak. Mada sam ja tad vec bila po drugi put u bolnici. Prvi blizanac je bio jako nisko a bila sam i malo otvorena. Da ne spominjen naticanje nogu, variranje tlaka i morala sam mirovati. 
    Sretno svima, dan po dan izgurace se i to. Tek poslije ide igranka 😂😂😂🤷. Slatke muke. Mene kad pitaju a kako ti kad obojice placu. Rekoh nikad ne place dvoje. Ili jedno ili sve troje placemo 😂😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.