BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lynard

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    croma

    Kada su se vama bebe okrenule, tj, do kada se blizanci mogu okrenuti povoljno za vaginalni porod?
    Kod mene je prvi glavom dolje,a drugi na zadak,i tako zadnja dva pregleda… sad sam u 27 tjednu.
    Da li oba moraju biti glavom prema dolje ili je dovoljno da je samo prvi za vaginalni porod,jer nesto mi je gin spomenuo da ako se ovaj ne okrene da ce biti carski…


    A gle, meni su cijelo vrijeme bili glavicama dolje do 28 tjedna cca pa su se onda oba okrenuli na zadak, u 30 tjednu je curka bila opet na glavu, decko na zadak. U 31 tjednu opet oba na zadak s tim da je jedan bio u koso. Mislim realno mogu se oni tako do samog kraja okretati ali nekako mi je logicno da u tim zadnjim tjednima bude ipak malo pretijesno pa kao ostanu u tom nekom polozaju. Vidjet cu sljedeci tjedan kako je kod mene situacija na pregledu. Iako od jucer me opet nisko sve nesto probada tako da ko zna kako su se sad smjestili. :) 

  • lynard

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Eto mene sa pregleda. Cerviks se smanjio na 25, oko 2 kile imaju, ostalo kao okej ali narucena na hospitalizaciju da primim injekcije za sazrijevanje pluca. Jel neko ima slicnu situaciju a da je ipak uspio jos izaci iz bolnice prije poroda ili mi ne gine lezanje tamo do kraja? 🫣

  • Avatar Lilala

    Lilala

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Nemam takvu situaciju ali ako su ti rekli da dolazis samo na inekcije onda si u bolnici vjerojatno samo dva dana, koji si tjedan?

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    lynard

    Eto mene sa pregleda. Cerviks se smanjio na 25, oko 2 kile imaju, ostalo kao okej ali narucena na hospitalizaciju da primim injekcije za sazrijevanje pluca. Jel neko ima slicnu situaciju a da je ipak uspio jos izaci iz bolnice prije poroda ili mi ne gine lezanje tamo do kraja? 🫣


    Koliko si tjedana? Koja bolnica?

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • lynard

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Lilala

    Nemam takvu situaciju ali ako su ti rekli da dolazis samo na inekcije onda si u bolnici vjerojatno samo dva dana, koji si tjedan?


    33, tad ce biti 34. A rekao je da cemo vidjet koliko cu biti, valjda ovisno o situaciji. 

  • lynard

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    ribic

    lynard

    Eto mene sa pregleda. Cerviks se smanjio na 25, oko 2 kile imaju, ostalo kao okej ali narucena na hospitalizaciju da primim injekcije za sazrijevanje pluca. Jel neko ima slicnu situaciju a da je ipak uspio jos izaci iz bolnice prije poroda ili mi ne gine lezanje tamo do kraja? 🫣

    Koliko si tjedana? Koja bolnica?

    33 sad. Sv duh. 

  • lynard

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Ali oni kad se meni krenu micati, oni tolko nisko udaraju da samo cekam kad ce jedan provirit vani hjoj, tocno jednog napipam odmah iznad stidne kosti. 🫣

  • Avatar Lilala

    Lilala

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Ne znam sta bih ti rekla.. i sama sam bila hospitalizarana prije cca mjesec dana radi injekcija koje na kraju nisam ni dobila, isla kuci sedmi dan.. pretpostavljam da si kod Hafnera?

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    lynard

    Lilala

    Nemam takvu situaciju ali ako su ti rekli da dolazis samo na inekcije onda si u bolnici vjerojatno samo dva dana, koji si tjedan?

    33, tad ce biti 34. A rekao je da cemo vidjet koliko cu biti, valjda ovisno o situaciji.


    A tad bi ti realno mogli vec onda i zadrzat. Budes vidjela al pripremi se.

    I meni vodeca (na zadak) bila ful ful nisko

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • lynard

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    ribic

    lynard

    Lilala

    Nemam takvu situaciju ali ako su ti rekli da dolazis samo na inekcije onda si u bolnici vjerojatno samo dva dana, koji si tjedan?

    33, tad ce biti 34. A rekao je da cemo vidjet koliko cu biti, valjda ovisno o situaciji.

    A tad bi ti realno mogli vec onda i zadrzat. Budes vidjela al pripremi se.

    I meni vodeca (na zadak) bila ful ful nisko


    Ma da, pripremam se za ostajanje a putem sta bude. Samo ce sad malo psiha raditi do sljedeceg tjedna. :) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.