BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lilala

    Lilala

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Pozdrav, to i mene zanima, doktor mi je rekao da uzmem bilo koju a vidim da su neke uzimale od 5 mg. Nakraju pijem 400 ug aktivne folne i Novalac prenatal koji ima još oko 500 ili 600 ug. Tako da to dvoje kombiniram. 

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Ladydi Meni je doktor rekao da je novalac ok ak si uzimala folnu 3 mj prije i vec se pripremala. Ako ne, onda folacin 5 mg.

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Ja sam samo na novalacu.

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Ja sam od transfera do 7 tt pila Novalac (iako mi nalazu pisao folacin al ja eto sama tak 🤦‍♀️). I onda se prebacila od 7+1 do 11+6 natrag na folacin 5 mg kad mi doktor rekao. I onda mi od 12tt rekao da sad Novalac i Magnezij 375mg.

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Drage mame, mene zanima jel koja od vas ima starije dijete i dal se brine da se mu ne bude dovoljno posvetila kada dođu blizanci? Ja imam starije dijete, i već je samostalan, ali opet, ponekad me panika da ne budem imala vremena za njega😔

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

  • ivaana

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    kory

    ivaana

    Adri111 psihički sam se pripremala za hispitalizaciju tako da ju dobro podnosim. Muči me nesanica ali nadam se da će i to proći. Meni su isto preporučili da napravim fetalnu kardiografiju ali nisam jer mi je rekao doktor kod koga vodim trudniću da nema potrebe da se mrcvarim i idem u Zg to obavljat.

    ivaana, kakvi su ti dojmovi o Vinogradskoj? Jel ti se čini da su stručni? Mislim da se hrana, soba i te stvari prežive ali najgore je ako nema povjerenja u doktora i ako dobiješ dojam da brljave.


    Pozitivno sam znenađena. Doktori predobri, sve objasne, sestre preljubazne. Stvarno sam prezadovoljna.
    Režim koji sam si sama postavila doma nastavila sam i u bolnici. Ne sjedim uopće, ustajem samo kad idem na wc. Nadam se da ce to sve bit dobro. Jedina provjerena terapija za moje stanje je strogo mitovanje.

  • ivaana

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    ivaana

    kory

    ivaana

    Adri111 psihički sam se pripremala za hispitalizaciju tako da ju dobro podnosim. Muči me nesanica ali nadam se da će i to proći. Meni su isto preporučili da napravim fetalnu kardiografiju ali nisam jer mi je rekao doktor kod koga vodim trudniću da nema potrebe da se mrcvarim i idem u Zg to obavljat.

    ivaana, kakvi su ti dojmovi o Vinogradskoj? Jel ti se čini da su stručni? Mislim da se hrana, soba i te stvari prežive ali najgore je ako nema povjerenja u doktora i ako dobiješ dojam da brljave.

    Pozitivno sam znenađena. Doktori predobri, sve objasne, sestre preljubazne. Stvarno sam prezadovoljna.
    Režim koji sam si sama postavila doma nastavila sam i u bolnici. Ne sjedim uopće, ustajem samo kad idem na wc. Nadam se da ce to sve bit dobro. Jedina provjerena terapija za moje stanje je strogo mirovanje.


  • Avatar lady_dii

    lady_dii

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    ribic

    LadydiMeni je doktor rekao da je novalac ok ak si uzimala folnu 3 mj prije i vec se pripremala. Ako ne, onda folacin 5 mg.


    Hvala svima na savjetima 🤗 da, pila sam Folacin cca 3 mj prije i kad sam dosla na prvi pregled kod jednog privatnika, dom se jos nije znalo da su blizanci nego jedna beba, rekao mi je da je previse Folacin od 5 mg i da bolje uzmem Novalac. Nakon sto mi je moja doktorica utvrdila blizanacku trudnocu, rekla mi je samo da nastavim s Novalacom, bez Folacina.

    Takoder, zanima je jeste li imate u ranoj trudnoci (ja sam 9 t + 4 dana) povremene ostre bolove dolje, ne u stomaku, nego vise kao u vagini..iako ne znam sta me u vagini ima boliti? Mene toliko ti bolovi uplase da odmah prestajem sa svime i legnem u krevet

    👸30 🤴30
    ❤️ 1/22 dobili koronu
    ❤️ 3/22 prvi ➕ ali biokemijska 🙄
    ❤️ 4/22 nove akcije🤞 👣
    ❤️ 21.5. pozitivan test
    ❤️ 14.6. čuje se srčeko 😊
    ❤️ 24.6. dva srčeka 🤗❤️

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Ladydii, si ti bolovi su normalni, sa blizancima je izraženije

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

  • Nikolina1009

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Ivana, izdrzi, mene su prije nekoliko tjedana ostavili tamo u vinogradskoj zbog sumnje na curenje plodne vode. Bilo je cura koje su lezale sa mnom i receno im je da ce tamo ostati do kraja zbog trudiva u 22/23 tj i jedna je curka sjecam se cak bila i otvorena.. nakon 7 dana pustena jer se stanje popravilo, naravno na strogo mirovanje.. sestre i doktori su stvarno super tamo ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.