Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bubi001

    bubi001

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Selma90, kolika ti je danas?

    Moja je znači od subote kad je bila 380 narasla bome dosta na 1064. Mislite li da se previse povecala? 🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar bubi001

    bubi001

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    selma90

    Moja beta danas 988.
    4+1


    Aha sori vidim sad da ti je 988 danasnja. Pa mislim da je to u redu

    [lilypie.com]

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    selma90

    Moja beta danas 988.
    4+1


    hmmm 4+1 je cca 11.dan poslije ovulacije..
    jesi sigurna da si 4+1?

    ako jesi.. onda nosiš blizance ziher hahah

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    selma90

    Pozdrav drage moje zene. Kod mene beta HCG dan prije menstruacije 76.6. Ocekivana je 11.03. Da li je dobra beta za taj period.


    e sad ovo vidjeh :) očekivana ti je bila isto kad imeni.. tako da si danas 4+6 :) ili 5+0
    a to je beta top top :)
    čestitam <3

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar bubi001

    bubi001

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Tommyfame

    selma90

    Pozdrav drage moje zene. Kod mene beta HCG dan prije menstruacije 76.6. Ocekivana je 11.03. Da li je dobra beta za taj period.

    e sad ovo vidjeh :) očekivana ti je bila isto kad imeni.. tako da si danas 4+6 :) ili 5+0
    a to je beta top top :)
    čestitam &lt;3


    Joj curke, onda sam i ja tu negdje kao i vi 4+6 ili 5+0. Ja ne znam tocno vrijeme jer je meni ciklus svaki mjesec drugaciji.

    [lilypie.com]

  • selma90

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Tommyfame

    selma90

    Pozdrav drage moje zene. Kod mene beta HCG dan prije menstruacije 76.6. Ocekivana je 11.03. Da li je dobra beta za taj period.

    e sad ovo vidjeh :) očekivana ti je bila isto kad imeni.. tako da si danas 4+6 :) ili 5+0
    a to je beta top top :)
    čestitam &lt;3


    Meni je zadnji menzis bio 14 februara. A ciklusi mi na 25 dana.11 marta sam trebala dobiti. Tako da je 4+1. Zbog prosle neuspjele trudnoce doktor mj jutros rekao da dodjem na pregled. I kaze da se nazire geatacijski obruc.
    Nesto me strah i dalje za tu vanmatericnu. Da li je previsoka beta.

  • selma90

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    bubi001

    Selma90, kolika ti je danas?

    Moja je znači od subote kad je bila 380 narasla bome dosta na 1064. Mislite li da se previse povecala? 🙄


    Vjeruj draga tako i ja izludi.
    Valjda sto mi je prva trudnoca bila top nisam ni znala za te probleme kroz sta zene sve prolaze.
    A sad odjednom ne mogu se ni radovati kako treba od silnih strahova.

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    selma90

    Tommyfame

    selma90

    Pozdrav drage moje zene. Kod mene beta HCG dan prije menstruacije 76.6. Ocekivana je 11.03. Da li je dobra beta za taj period.

    e sad ovo vidjeh :) očekivana ti je bila isto kad imeni.. tako da si danas 4+6 :) ili 5+0
    a to je beta top top :)
    čestitam &amp;lt;3

    Meni je zadnji menzis bio 14 februara. A ciklusi mi na 25 dana.11 marta sam trebala dobiti. Tako da je 4+1. Zbog prosle neuspjele trudnoce doktor mj jutros rekao da dodjem na pregled. I kaze da se nazire geatacijski obruc.
    Nesto me strah i dalje za tu vanmatericnu. Da li je previsoka beta.


    Hm hm hm jel znas kad ti je bila ovulacija? 
    Ma ako se vidi gestacijska vrecica onda nije vanmatericna 🤞 
    Beta moze biti visoka zato jer si duze trudna ili zato sto nosis blizance :)

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar bubi001

    bubi001

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    selma90

    bubi001

    Selma90, kolika ti je danas?

    Moja je znači od subote kad je bila 380 narasla bome dosta na 1064. Mislite li da se previse povecala? 🙄

    Vjeruj draga tako i ja izludi.
    Valjda sto mi je prva trudnoca bila top nisam ni znala za te probleme kroz sta zene sve prolaze.
    A sad odjednom ne mogu se ni radovati kako treba od silnih strahova.


    Ne brini se ako se nazire gestacijski obruc nije vanmaternicna, dobro kaze tommyfame. 
    Ja sam zvala svoju gin i idem u cetvrtak na kontrolu isto bi trebala vidjeti vec nesto. Pretpostavljam ak je sve u redu da bi vec vec beta u srijedu trebala prec 2000, onda bi se u cetvrtak trebala vidjeti GV. Realno jos mi se ne ide bar dok nisam 6.tjedan al sta cu kad me narucila. Kaze posto sam imala vec missed ab da kontroliramo. 

    Bit ce to sve super curke! Pozitiva 🥰

    [lilypie.com]

  • selma90

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Tommyfame

    selma90

    Tommyfame

    selma90

    Pozdrav drage moje zene. Kod mene beta HCG dan prije menstruacije 76.6. Ocekivana je 11.03. Da li je dobra beta za taj period.

    e sad ovo vidjeh :) očekivana ti je bila isto kad imeni.. tako da si danas 4+6 :) ili 5+0
    a to je beta top top :)
    čestitam &amp;amp;lt;3

    Meni je zadnji menzis bio 14 februara. A ciklusi mi na 25 dana.11 marta sam trebala dobiti. Tako da je 4+1. Zbog prosle neuspjele trudnoce doktor mj jutros rekao da dodjem na pregled. I kaze da se nazire geatacijski obruc.
    Nesto me strah i dalje za tu vanmatericnu. Da li je previsoka beta.

    Hm hm hm jel znas kad ti je bila ovulacija?
    Ma ako se vidi gestacijska vrecica onda nije vanmatericna 🤞
    Beta moze biti visoka zato jer si duze trudna ili zato sto nosis blizance :)


    Ovulacija mi bila 25 februara.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.