Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • selma90

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Ima li curke kod vas novosti?

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    selma90

    Tommyfame

    selma90

    Tommyfame

    selma90

    Pozdrav drage moje zene. Kod mene beta HCG dan prije menstruacije 76.6. Ocekivana je 11.03. Da li je dobra beta za taj period.

    e sad ovo vidjeh :) očekivana ti je bila isto kad imeni.. tako da si danas 4+6 :) ili 5+0
    a to je beta top top :)
    čestitam <3

    Meni je zadnji menzis bio 14 februara. A ciklusi mi na 25 dana.11 marta sam trebala dobiti. Tako da je 4+1. Zbog prosle neuspjele trudnoce doktor mj jutros rekao da dodjem na pregled. I kaze da se nazire geatacijski obruc.
    Nesto me strah i dalje za tu vanmatericnu. Da li je previsoka beta.

    Hm hm hm jel znas kad ti je bila ovulacija?
    Ma ako se vidi gestacijska vrecica onda nije vanmatericna 🤞
    Beta moze biti visoka zato jer si duze trudna ili zato sto nosis blizance :)

    Ovulacija mi bila 25 februara.


    isto kad i meni.. znaci danas si 5+1 :)

    pridruži nam se u jesenskim beba, tamo pričamo o svemu :)

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, znaci kad sam bila na prvom pregledu vidjela se  pravilna gestacijska vrecica i žumanje..
    Po M mi je trebalo biti 6 + ali po ultrazvuku je bila manja i nije se vidio plod.
    Isla sam cadit betu koja je prvo 19.3 bila 840, a 23.3 je bila 1600 znaci porasla je ali se nije poduplala kako bi trebalo. Naravno ja odma sva u panici ali mi je rekla moja privatna ginekologica nek ne mislim odma pesižisticno da ne mora biti d avude los ishod. Ima li koja slicna iskustva? Iduci pregled mi je za tjedan dana.
    Nemam uopce bolove, ni smedi iscjedak, aamo bočne grudi. HeLp s iskustvima???? 

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • mamaM97

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Dobar dan svima .. 
    Godinu dana trudimo se dobiti bebicu. 
    Zadnja m. 17.2.2021. 
    Spolni odnosi redovni bez zastite jer zelimo bebicu. 
    Otprilike sam trebala dobiti na isti datum, dan gore / dolje iducu m. nisam ju dobila. 
    Radila test prije 2 dana i to ne jedan, nego 3 testa , dva obicna gravignost mini i jedan ClearBlue sa ocitavanjem nedelja, sva 3 su bila pozitivna. 
    Danas sam isla na pregled kod ginekologa on mi je rekao da ne vidi bukvalno nista i dao mi je da uradim betu odmah danas i u ponedeljak jos jednu. 
    Danasnja beta mi je 519,5 
    Sta vi mislite da li je moguce da sam trudna, ali da se jos uvijek nije nista razvilo ni smjestilo, ne zamjerite prva mi je trudnoca pa me zanima da li je neko imao slicna iskustva. 
    Da napomenem da sam imala krvarenja koja su bila nazvana disfunkcionalna cijeli ovaj mj. Ima ih pa ih nema, stanu pa se opet pojave.. 

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Čim je Beta veća od 5 je potvrđena trudnoća… Ovo je definitivno trudnoća ali si očito imala kasniju ovulaciju nego inaće… Najbitnije je da se beta dupla svakih 48 sati… ovdje su ti vrijednosti bete po tjednima trudnoće https://poliklinika-labplus.hr/%CE%B2hcg-humani-korionski-gonadotropin-2/ [poliklinika-labplus.hr] . Još je rana trudnoća i zato ginekolog nije uspio vidjeti plod

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • mamaM97

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Tonia

    Čim je Beta veća od 5 je potvrđena trudnoća… Ovo je definitivno trudnoća ali si očito imala kasniju ovulaciju nego inaće… Najbitnije je da se beta dupla svakih 48 sati… ovdje su ti vrijednosti bete po tjednima trudnoćehttps://poliklinika-labplus.hr/%CE%B2hcg-humani-korionski-gonadotropin-2/ [poliklinika-labplus.hr] . Još je rana trudnoća i zato ginekolog nije uspio vidjeti plod


    Nadam se da jeste, brine me samo jos moj neprestanak krvarenja.. ali nadam se da je to mozda nesto normalno 

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    mamaM97

    Tonia

    Čim je Beta veća od 5 je potvrđena trudnoća… Ovo je definitivno trudnoća ali si očito imala kasniju ovulaciju nego inaće… Najbitnije je da se beta dupla svakih 48 sati… ovdje su ti vrijednosti bete po tjednima trudnoćehttps://poliklinika-labplus.hr/%CE%B2hcg-humani-korionski-gonadotropin-2/ [poliklinika-labplus.hr] . Još je rana trudnoća i zato ginekolog nije uspio vidjeti plod

    Nadam se da jeste, brine me samo jos moj neprestanak krvarenja.. ali nadam se da je to mozda nesto normalno


    Sad na žalost ne možeš ništa drugo saznati, dok opet ne vadiš betu… Ako se ona podupla, tj svakako bude dosta veća, sve je ok… Ako će na žalost pasti od ove vrijednosti, to je onda biokemijska trudnoća. Držim fige da je ovo prvo :)

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • gospodicnaZola

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    pozdrav moje dame, 
    10.3. imala sam transfer (5.dan) te mi je 24.3. nalaz bete pokazao 1178 iu/l 
    Mislila sam da se beta nakon par dana vadi ponovno no narucili su me na ultrazvuk sutra (!?) sta mogu ocekivati? citam tu malo po forumima svasta pise pa dajte mi koji savjet da se psihicki pripremim i pakse zaspim🤪

  • mamaM97

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Drage zene, beta mi je opala 
    Ako Bog da vise srece drugi put .. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, ne znam da li sam na dobrome mjestu. 
    ZM bila 31.03., 26.04. radila prvu Betu 54.95, dva dana nakon 28.05. 162.50 - kako vam se to čini?
    Iduću srijedu 12.05. sam naručena na prvi pregled, tada sam već u 6.tjednu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.