Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    TeJa

    Pozdrav cure,
    Moja zadnja menstruacija bila je 25.05.Prije 5 dana test je pokazao pozitivno, dr me naručila na pregled 20.07..Razmišljam da idem pon vadit privatno betu? Koliko bi njena vrijednost trebala bit ako je sve u redu. Ovulacija je po mojoj pretpostavki bila 11.06..

    Hvaaalaa


    Pozdrav, postoji neka tablica al opet ovisi tocno kad se desilo zacece. Za prvo vadenje bitno je da je beta povisena drugo vadenje bi trebala ic napravit nakon 48h i tad bi beta trebala bit dupla od prvog vadenja. Cestitke i sretno!! 

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Hvala ti :) još nisam svjesna 😍
    Ić ću sutra vaditi betu da vidim kolika je vrijednost i dali se poklapa sa mojom pretpostavkom kad je bila ovulacija.. Problem je šta zbog posla mogu ić vadit sutra betu i onda tek u petak.. Proći će više od 48h..po tome bi u petak trebala bit četverostruka u odnosu na ponedjeljak ako sam u pravu? 

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Andra1

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Zdravo svima , želim da podijelim svoje iskustvo malo sam začuđena .
    Beta 07.07.2021 iznosila 8.60 IU/L , a 15.07.2021 8 dana kasnije 295.7 IU/L ..
    Doktorica kaže da se normalno dupla takođe mi pokazuje i onaj kalkulator bete da je normalno .
    E sad mene muci to sto je prvi dan zadnje M bio 2.Juna , i ja bi sad trebala biti 7 sedmica trudna , a Beta za 4 tjedna  odgovara sad već možda i za 5 sedmica , imam mučnine sve stoji da sam trudna ali jel neko imao to iskustvo ? 2 juna sam imala biokemijsku i počela krvariti i posle odnos 19 juna i sad trudna , da li je moguće da je bila kasnije ovulacija da se malo poremetilo zbog te biokemijske ?
    Molim za odgovor ako je neko imao ovakvo ili slično iskustvo 

  • Andra1

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Zdravo imala bih jedno pitanje .
    Beta hcg 07.07.2021 iznosila 8.60
    Beta hcg 15.07.2021 iznosila 295.7 
    Beta hcg 22.07.2021 iznosi 3.342 
    I ovo mi piše u nalazu :
    Раст хормона је нормалан
       Средњи дводневни пораст ХЦГ бета хормона је 596 млУ / мл (101,6%).
       Бета ХЦГ би требало да се повећа за око 66% сваких 48 сати.

       ХЦГ се удвостручује сваки 1 дан 23 сата (47 сати).

    Jesam li ja dobro razumjela ili kod mene to raste i vise nego sto treba ? Posto piše da bi trebalo oko 66% da se poveća za 48 h , a kod mene se poveća za 101.6% ?? 
    Bila bih jako zahvalna ako bi neko znao da mi objasni 

  • Drninja

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Zadnja menstruacija je bila 18.6., test pozitivan.
    22.7. Beta je iznosila 780,7
    Danas (26.7.) je beta 3113
    Dr.me narucio za dva tjedna.
    Molim Vas za misljenje da li se beta pravilno dupla?

  • Andra1

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Drninja

    Pozdrav,
    Zadnja menstruacija je bila 18.6., test pozitivan.
    22.7. Beta je iznosila 780,7
    Danas (26.7.) je beta 3113
    Dr.me narucio za dva tjedna.
    Molim Vas za misljenje da li se beta pravilno dupla?


    Beta ti se dupla pravilo . 😊
    Čestitam 🤗🤗
    Na google si ukucas Beta Hcg calculator i uneseš vrijednosti i vidiš kako ti se dupla , evo ja sam unijela tvoje i prevela ti pa pročitaj ..
    Раст хормона је нормалан
     Просечан дводневни добитак ХЦГ бета хормона је 1559 млУ / мл (99,7%).
     Бета ХЦГ би требало да се повећа за приближно 66% на сваких 48 сати.

     ХЦГ се удвостручује свака 2 дана 0 сати (48 сати).

  • MAATEAAA

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lijepi pozdrav svima,iako mi je ovo 3.trudnoca koja mozda zahtijeva i nekakvo iskustvo,trebam pomoc nekoga sa slicnom situcijom…naime prema mom kalendaru trudna sam 6+2,zadnja menstruacija 18.6.
    Prije 2 dana vadim betu na svoju ruku gdje je vrijednost 56960.9,termin kod svog doktora imam tek 16.8.jer je na godisnjem. Imam neke cudne bolove u kicmi i donjem dijelu trbuha. Zanima me dali je to ok beta,pratila sam tablice i cini mi se u redu.
    Hvala…pozdrav

  • kika723

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok cure,  danas sam radila betu i iznosi 481, s tim da mi je zadnja menstruacija bila 01.09., jel to sve ok?

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    kika723

    Bok cure, danas sam radila betu i iznosi 481, s tim da mi je zadnja menstruacija bila 01.09., jel to sve ok?


    Bok,beta je dobra,trudnoća je tu.Sada trebaš izvaditi ponovno za 48h i vidjet dal' se pravilno dupla 🍀 sretno 🍀

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • maka2909

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Imam pitanje.. totalno mi je neredovit MC, M imam 3-4 puta godisnje. Piskila sam trakice, cekala ovulaciju. 14.9. Radila test negativan. Nakon toga usljedilo je par dana pozitivnih ovulacijskih trakica, na preporuku cura s foruma, 29.9. Napravila test pozitivan (2-3 tjedna). 29.9. Vadila betu 1561 vrijednost, 1.10. Vrijednost bete 3897. 6.10. Narucena kod ginekologa, on ne vidi nista osim GV, ali bez embrionalnih struktura. A po svemu sto sam citala nekako mi se cini da bi se nesto tada vec trebalo vidjeti posebno jer se beta dobro poduplava. Ginekolog me narucuje za ovu srijedu na pregled pa cemo vidjeti oce li sto biti od toga. Danas sam otisla privatno jer sam luda skroz i vidi se GV, ZV, embrij 0.3cm velicine s navodnim kucanjem srca. Procjena trudnoce na 5w6d. I nekako mi se cini da su vrijednosti bete bile previsoke od pocetka ako je trudnoca ova koja pise ili da je beba premala.. ima li netko bilo kakvo iskustvo?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.